Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. 1. Stable jest w plecy za dev/beta, więc jest w plecy za 8.4.4, instalując go na 8.4.4 system zacznie rzucać błędami apek, nie odpali się, załapie loop'a, możliwości jest wiele. 2. Po co używać stable przy testach powiadomień? Stable jest dla osób, które chcą zainstalować soft raz i używać bez zabawy w modyfikacje...
  2. Teoretycznie mógłbyś spróbować przejść na global i wrócić na xiaomi.eu w razie co, bez utraty danych, ważne aby instalować soft dev/beta. Zaznaczam, to tylko teoria, w praktyce może być różnie.
  3. Przestało, bo zarządzanie powiadomieniami w tej apce i w Oreo jest takie samo.
  4. Obstawiam, że.... Nie? Tak to wygląda na Xiaomi.eu. Obstawiam, że na globalu wygląda to już podobnie/tak samo, bo filmiki na YT, mogą być stare... Co to jest 8.44? Takiego softu nie ma...
  5. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Na forum nie ma wróżek... 2. Zły dział
  6. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  7. "ok rok temu" czyli ile? Na Aliex masz tylko rok gwarancji, jeżeli termin minął, to cóż... Gwarancja z Aliex jest wykonywana przez AllianZ i nie jest to zbyt... przyjemna opcja: Co do cen naprawy we Wrocławiu: Wszelkie informacje masz na micenter.pl
  8. Zapoznaj się z Samouczkiem MIUIPolska: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
  9. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  10. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  11. Ustaw sobie w panelu pobieranie jedynie po WiFi i tyle...
  12. Na liście bandów masz info o agregacji B1 i B3, czyli 2100 i 1800. (2 bandy zaznaczone na biało, czy znowu źle to odczytuje?).
  13. No to tym bardziej dziwne, że na Play'u pokazuje nawet przy agregacji 2 pasm, a w Orange agregacja nie chce się odpalić...
  14. Próbowałeś stawiać system na czysto?
  15. @redminote2 Niby pokazuje 2xCA, a jednak w opisie masz, że pasmo jest tylko 10MHz z 1800, gdzie Orange ma chyba 15MHz, coś mi tam nie gra . Sama apka ma dość średnie oceny, więc też może coś źle pokazywać. Nie wiem. Według forum Orange/Play przy agregacji 2 pasm telefon nie zawsze musi pokazywać LTE+, dopiero przy 3 jest to pewne. No i dlaczego w firmware miałoby być coś sknocone, jeżeli na Play'u pokazuje, a na Orange nie, a jedyną różnicą między Orange i Play jest rozmieszczenie nadajników i brak pasma 2100 w LTE u Orange.
  16. 2600 Mi5 i Mi6 także ma, jedynie 800 nie ma, także w Playu na Mi5/Mi5s/Mi6 zagregujesz 1800/2100/2600 w Orange jedynie 1800/2600, bo oni 2100 dopiero wdrażają w LTE...
  17. Serwery mogą być zapchane, spróbuj później, jeżeli trwa to już dłuższą chwilę (dzień/2) to sprawdź na innym necie/PC, upewnij się, że czas wymagany do odblokowania upłynął.
  18. Mieszkam poza większym miastem (jakieś 25km od Gdańska) non stop mam na Mi5 LTE+ w Play, według btsearch mam tutaj 4 pasma od Play (800,1800,2100,2600), Orange u mnie ma 3 (800,1800,2600) i na karcie Orange LTE+ nie uświadczam (patrząc na to, że Mi5 nie wspiera 800, to mam jedynie 2 pasma od Orange do użytku). Być może informacja, którą uzyskałem od Play'a o tym, że telefony nie pokazują LTE+ przy agregacji 2 pasm jest prawdą i dlatego innym na reszcie modeli od Xiaomi (a nawet innych producentów) nie pokazuje "+" mimo tego, że 2 pasma są agregowane.
  19. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Na stronie było ostrzeżenie, aby przed aktualizacją zrobić kopię i wipe... Nie czytasz, to masz, teraz leć wipe i licz a to, że wstanie.
  20. Czyli, reasumując to co napisałeś @tpawel brak 2100 aktualnie w Orange może skutkować różnicami w LTE+ między Play, a Orange, gdzie Play posiada 4 pasma, a Orange 3, z czego praktycznie nigdzie nie mają kilku koło siebie. Tylko jeszcze, czy to prawda, że przy agregacji 2 pasm nie wyświetla się LTE+? @witek_77 Ja bym te wszystkie "słowa pracowników sieci" brał z przymrużeniem oka.
  21. Troszku sobie zaprzeczasz... Dane pasma są wymaganiami do działania LET-A, jeżeli w Play działa, a w Orange nie, to znaczy, że Orange wymaga innych pasm do agregacji, czyli jest to inny wymóg... "Dodatkowy" ma tutaj raczej znaczenie "inne". Play ma dowolność łączenia pasm (nie ważne które pasma są dostępne, ważne, aby to były 2 lub więcej, 800/1800/2100/2600), Orange z tego co wiem, wymaga 1800+2600 + ew 800, nie wiem, czy wykorzystują 2100 do LTE, czy nadal tylko do HSPA+ ale info jest z for Orange i nie wiem na ile aktualne . Reasumując, z moich wstępnych informacji ze strony Orange i Play, to w Orange brakuje 2100, telefony z CAT6 mają problemy z agregacją pasma 800Hz, a może być ciężko znaleźć 1800 i 2600 obok siebie, co więcej, LTE+ niby pojawia się dopiero przy agregacji 3 pasm (przy 2 się nie pojawi). Jeżeli coś się nie zgadza, chętnie się dowiem czegoś nowego, bo informacje z for Orange/Play to jest jeden wielki śmietnik i ciężko cokolwiek wyciągnąć z nich .
  22. Jeżeli w Play agreguje, a w Orange nie, to raczej problem jest po stronie Orange i ich zasad agregacji pasm... Może mają jakieś dodatkowe... wymogi? Kto tych cwaniaków tam wie...
  23. https://miuipolska.pl/oficjalna-gwarancja-a-miuipolska/ Inne dystrybucje nas nie interere i musisz pytać u pośrednika.. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  24. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  25. Nezumi

    Do usuniecia

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...