Jump to content

kiperk

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kiperk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Witajcie. Problem polega na tym, że telefon jest w stanie "wyłączyć się" 10 sekund po odłożeniu i wyłączeniu ekranu. Nie da się go w żaden sposób wybudzić. Komputer go nie widzi, nie reaguje na wywołanie recovery, ani na nic. Jedyną opcją jest rozebranie go, odłączenie,podłączenie baterii, zwarcie pinów na płycie głównej, i mechaniczne przejście do EDL. Po zwarciu pinów telefon idzie normalnie uruchomić bez konieczności flashowania. Problem zaczął się na wersji miui polska 8.3.29 po przejściu na najnowszy oficjalny rom flashując go XiaoMiFlash problem dalej pozostaje. Dodam jeszcze, że poza tym problemem telefon ostatnio lubi się wyłączyć przy 5% naładowana baterii (chyba bateria ma mnie dość). Natomiast Bricki zdarzają się nawet przy nałądowaniu baterii rzędu 90% nie wiem czy to może mieć związek. Co zrobić, żeby to z powrotem działało normalnie?
 2. U mnie żaden config nie pomógł, od czasu do czasu pokaże się jeden satelita. Dodam że na AOSP gps działa normalnie.
 3. fifti fifti ja na razie się powstrzymałem, i czekam na nowsze wydanie
 4. https://xiaomi.eu/community/forums/miui-weekly-rom-releases.103/ tu na pewno znajdziesz
 5. NIC kompletnie. Mi5 przeistacza sie w przycisk do papieru..
 6. Dobra krok po kroku co robię. Instaluje przez fastboot recovery wersji twrp-3.0.2-3-gemini.img 20.8M 2016-11-20 16:23:38 EST wskakuje, odpalam twrp, robie backup, kopiuje go na kompa, daje install wybieram rom EU, instaluje sie, wywala E: unkonown command [log] E: unkonown command [log] Potem jest hardbrick. Gdzie jest błąd.
 7. Gdyby w tutku było zaznaczone, że 7 sie wgrywa inaczej by nie było problemu... Gdzie mogę go znaleźć bo szukam i nigdzie tego nie widze? Trochę wyrozumiałości kolego, nie każdy od razu jest takim prosem.
 8. Ludziska, odblokowałem bootloader i podczas wgrywania przez twrp paczki z miui.eu wyskakuje mi to samo, po czym telefon wpada w hardbrick. Co robię nie tak? Lece z góry na dół z instrukcją ze stronki (wgrywanie dla urządzeń 2016). Trzeba coś wipować w tym twrp? wcześniej miałem global na and 6.0 i miui 8 nie pamiętam wersji, teraz mam wgrane przez MiFlash rozwojową 6.4.21 i dalej hardbrick wystepuje przy wgraniu najnowszego nugata. Pomożecie?
×
×
 • Create New...