Nah, przy "jakość rozmów" jest tak wiele zmiennych, że to nie ma sensu w ogóle poruszać... Siostra ma iPhone 7+, czasami totalnie nie idzie się z nią dogadać, bo albo jest jakby "pod wodą", albo brzmi jak robot, albo jest co innego, ale Bóg jeden wie, czy to wina softu, zasięgu, operatora, przypadku, hardu, klątwy, mojej niechęci do Apple... Nieważne co Ci polecimy, zawsze istnieje ryzyko, że coś może być nie tak z totalnie niewiadomego powodu...