-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
korzystniej? Jak dla mnie to jest to samo z tym, że totalnie nie wiem, jak sprawuje się nakładka od ZTE, a wiedząc jak sobie ZTE jako firma radzi, śmiem twierdzić, że będzie to poziom podobny do LeEco, fajny hard, ale soft nie do użytku...
-
na PW poleciłem ci MiPC, ale nie wiedziałem, że masz już Xiaomi.eu. W takim wypadku przeprowadź zwykłą aktualizację z pliku .zip.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Rozumiem tworzenie tematów dla stable... Ale po cholere dla dev'a, który jest poruszany w dziale Aktualizacje?!
-
Zapoznaj się z Samouczkiem MIUIPolska: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 3 odpowiedzi
-
- aktualizacje
- redmi note 3 pro
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Od razu ułóżmy listę życzeń, Xiaomi na pewno to bardzo obchodzi, mając już gotowy produkt skitrany w piwnicy . Dla mnie najważniejszy jest dobrej jakości OLED z notchem jaki pokazywali w renderach Mix'a 2s, albo niech go w ogóle nie dają . B20 nawet jakby było, to nie odczuje... Mieszkam niby poza miastem, ale wszędzie gdzie jestem zawsze mam LTE/LTE+ i to w Play!
-
Aha... czyli procka, ekranu, ani reszty nie potrzebuje? Ważne, aby było B20 ¯\_(ツ)_/¯(to się już robi nudne...), a wiesz, że "notch" to nie tylko "uszy" od Apple? Notch, jak sama nazwa wskazuje, to każde "wcięcie" (nie tylko w ekranie)... To coś w iPX to tzw. "Bunny Ears" i co tak chętnie kopiują wszyscy producenci...
-
Nie pamiętam, aby ktokolwiek zgłaszał taki problem, więc obstawiam, że coś u ciebie z softem nie tak.
-
Zostaw pod ładowarką na dłużej (najlepiej oryginalną z oryginalnym kablem), nawet na 24h. Niektórym się udaje wejść w fastboot i zflashować soft na nowo, a niekiedy fon sam wstaje.
-
Mam ten sam problem xD Tylko ja się będę musiał "przemęczyć" z Mi5 .
-
Po co kombinować z apkami, jeżeli MIUI ma to wbudowane? Ustawienia->Dźwięk->Wyciszenie->Zaplanowane godziny... Co więcej, to co opisujesz nie dotyczy telefonu, a aplikacji.... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 1 odpowiedź
-
Spróbuj flashować system od nowa (nie zaszkodzi, a może pomoże? Kto wie...). Jak nic to nie zmieni to cóż.. gwarancja, może być to problem z płytą (a raczej jej częścią odpowiedzialną za zasilanie, @Zexon72 gdzieś to dużo lepiej wyjaśniał ).
-
Jedyną pewną informacją, jest sam procesor, bo to potwierdził Qualcomm, cała reszta to jest wróżenie z fusów...
-
Skąd mamy to wiedzieć, jeżeli o Mi7 tak na prawdę nie wiadomo nic prócz procesora?
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Jeżeli nie wylogowałeś się z konta google/xiaomi przed oddaniem telefonu do serwisu to tak, to jest normalne. Po flashu systemu na czysto często wyskakuje tzw. blokada FRP od Google + blokada konta Xiaomi, na obie rzeczy trzeba się zalogować, aby sprawdzić, czy wszystko działa poprawnie. Więc podaj im te hasła, a potem pozmieniaj, gdy już fon dostaniesz do łapki. Nie jesteś pierwszym, czy też ostatnim, który takie hasło do serwisu podaje...
-
zwiesza się w fastboot, nie idzie podłączyć do PC
Nezumi odpowiedział(a) na Filon temat w Problemy techniczne
Czyli nic się nie zwiesza... To jest tryb fastboot, on nigdzie dalej sobie nie przechodzi... -
Ja mam nadzieję, że ten "leak" to jakiś mało śmieszny joke lub wymysł jakiegoś nawiedzonego. Jaki sens jest robienia paskudnego nocha na Mi7 mają genialne rozwiązanie z MiMix 2s... Nie rozumiem tej mody na notcha w typie IPX, jest on paskudny i niepraktyczny, a wciskają go teraz wszędzie...
-
Jest niemożliwe, aby Xiaomi.eu nie posiadało PL języka, wszystkie softy xiaomi.eu posiadają pełną polską lokalizację. To co pobrałeś z tej strony, to MIUI China Stable, a ten nie posiada ani PL, ani Google... Wejdź na en.miui.com/download, znajdź Mi4s, zassij wersję Global dla swojego modelu i zainstaluj z paczki zip poprzez apkę "aktualizacje" ("Update"). Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
