Jump to content

cyanoone

Użytkownicy
 • Posts

  60
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

cyanoone last won the day on August 30 2020

cyanoone had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Note 2

Recent Profile Visitors

644 profile views

cyanoone's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

15

Reputation

 1. W Plusie nie pokazała się ani ikonka VoLTE ani VoWiFi.
 2. W Redmi Note 10 5G działa VoLTE w Play. Z racji tego, że telefon jest oficjalnie wspierany (VoWiFi) bez problemu działa aktywacja smsem. Potem jeszcze sprawdzę Plusa.
 3. Zauważyłem problem z brakiem dźwięku w słuchawce po korzystaniu z Android Auto i Google maps. Restart naprawia problem. Edit: Po ostatniej aktualizacji problem nie występuje
 4. Kolega będzie się jeszcze kontaktował z jakiś punktem naprawczym ze strony Xiaomi (Link). Dam znać jak coś nowego się pojawi.
 5. @zoltan78 Na pewno dotyczy to zakupów na Aliexpress? Te dwa tygodnie na "spór" już minęły. Kolega odpisał, że nie robił modyfikacji. CCS po podaniu numeru imei zadeklarował, że przejmie telefon. Jest jakaś inna opcja?
 6. Zapytam, ale powinno tak być. Brałem telefon z tego samego miejsca i wszystko było normalnie.
 7. Witam, piszę w imieniu kolegi, który nie ma tutaj konta. Kupił Poco F2 Pro na Aliexpress (jest to ważne, co wyjaśnię w dalszej części) i pojawił się problem - nie da się dodać odcisków palca. Przy próbie wejścia w dodawanie nowego odcisku następuje automatyczne cofnięcie do poprzedniego ekranu, czyli po prostu ekran dodawania się nie pojawia. Zarówno aktualizacja oprogramowania jak i przywrócenie ustawień fabrycznych nie rozwiązały problemu. Z informacji jakie udało się zdobyć koledze czytnik jest zintegrowany z ekranem (nie da się wymienić tylko jego). Jak można sprawdzić czy telefon ma gwarancję w Polsce? Zdarzyło mi się natrafić na (niezbyt pewną) informację, że niektóre telefony zamówione z Chin miały możliwość realizowania gwarancji przez CCS. Co można teraz zrobić? Dodam tylko, że koledze okres ochrony na Ali się skończył, a obecnie sprzedawca proponuję dość dziwne warunki zwrotu (znacznie zaniżona deklarowana wartość przesyłki). Płatność była kartą.
 8. Wygląda to jak jakiś tryb oszczędzania energii. Sprawdź czy nie masz włączonego dla baterii poniżej 20%.
 9. Też wam trochę gorzej działa czytnik linii papilarnych? Muszę bardziej dociskać palec niż wcześniej. Mam najnowsze stable, aktualizowałem z poprzedniej wersji.
 10. Mam ten model ok dwa tygodnie. Najpierw tydzień global potem xiaomi.eu (stable). Na globalu trochę lepiej trzymała bateria, mam nadzieję, że sytuacja się poprawi. Po przesiadce z Mi Note 2 (Lineageos 17.1) jest odczuwalna różnica w responsywności i jakości zdjęć. Po roku z czystym Androidem (wcześniej 5 lat MIUI) ciężko się przestawić. Być może jak pojawi się na ten telefon dopracowany Pixel Experience to się przesiądę. Nie spodziewałem się wagi telefonu, ale pewnie to kwestia przyzwyczajenia. Zapłaciłem niecałe 1500 zł i za tą cenę myślę, ze jest to dość dobre urządzenie.
 11. Nie wiem czy to dobre miejsce na napisanie tego, ale ten temat mam wrażenie, że przegląda dużo osób. Może komuś się to przyda. Jakiś czas temu wymieniłem ekran w Mi8 na nieoryginalny. Telefon się włączył. Wszystko w sumie okej. Problem pojawił się dopiero jak wgrałem TWRP. Recovery nie chciało wstać. Winowajcą okazał się właśnie nieoryginalny ekran. Udało mi się znaleźć działające recovery (OrangeFox-R10.0-3-Stable-dipper) i dopiero mogłem wgrać inny rom niż global. Co ciekawe z obsługą nieoryginalnego wyświetlacza problem mają niektóre custom romy. Pixel Experience działa (wersja plus z lipca). Xiaomi.eu działa. Oficjalny Lineageos na dzień dzisiejszy chyba nie działa (na xda jest dostępna specjalnie zmodyfikowana wersja pod telefony z wymienionym ekranem). Z racji tego, że ten ekran był dość tani w porównaniu do oryginalnego jestem w stanie zaakceptować pewne problemy, ale tego się nie spodziewałem.
 12. @Orjon Taki sam jak do wersji Zoom? Miałem na myśli wersję Mi 10 Lite 5G.
×
×
 • Create New...