Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Z tego co czytam to... Masz do wyboru naprawę tutaj za dopłatą, albo odesłanie do Chin, ale nie wiem czy takie coś podlega gwarancji...
  2. Chyba mam pomysł... Sprawdzaliście to na różnych motywach klawiatury? Bo tak się teraz bawię i po zmianie skórki z "Holo White" na "Material Light" lub "Material Dark", klawa zaczeła mulić, przestała wyskakiwać i muszę tapnąć kilka razy, aby w końcu zareagowała
  3. Nie wydaje mi się, aby to była kwestia samego telefonu, problem z klawa ma kilka osób na forum. Może winę ponosi jakieś ustawienie w apce klawy?
  4. Ja używam klawy Google i jeszcze z nią problemu nie miałem ciągle działa tak samo, czyli... normalnie... tapam na miejsce do pisania i praktycznie natychmiast odpala mi się klawa.
  5. Nezumi

    Mi4 czy Mi4i

    Płatność masz przez PayPal lub GoPay. Aktu do 5.1 nie ma. Czy będzie? Może tak, może nie... Sprzedawca przecież się sam nie przyzna, że sprzedaje fake sprzęt ;-;
  6. Nezumi

    Pomoc w wybraniu mi4

    Xiaomi są tylko 16 i 64Gb Co do miejsca, masz także chmurę na którą możesz zrzucić zdjęcia których aktualnie nie potrzebujesz, nadal je widzisz w galerii, ale już nie zawalają miejsca
  7. Nezumi

    Mi4 czy Mi4i

    Radze kupować u sprawdzonych sprzedawców(XFS, IBG, Xon24), a cena 950zł za Mi4 3/16 w dodatku z Polski wydaje się dość podejrzana... No i oczywiście pojedynek Mi4i vs Mi4 wygrywa Mi4. Co tam na klapce robi CE?
  8. Nie powinno się nic uwalić... Poszukaj jeszcze ew. tematów w działach o przejściu z v5 na v6, ale z v6 na v7 żadnych większych zmian nie było więc
  9. ściągasz ostatni MIUIPolska jaki masz na stronie, wrzucasz na tel i aktualizujesz
  10. Akurat tego tel w łapkach nie miałem, ale mocno mi się wydaje, że metoda nr 1 z poradnika na głównej stronie MIUIPolska będzie działać: http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/. Nawet na 100% będzie działać ;-;
  11. spróbuj wipe ;-;
  12. Nezumi

    Pomoc w wybraniu mi4

    Racja, wersja 2Gb LTE będzie dla Ciebie najbardziej sensowna. XFS powinien mieć już dostępne wersje białe (a nawet ktoś pisał o czarnych), cena ~1080zł ew IBG/xon, ale tutaj musisz się liczyć z ew. VAT (niby szansa mała, a jednak jest ).
  13. Ściągasz taki ROM jakie masz urządzenie, w twoim przypadku 2014811, to czy masz 2/16 czy 1/8 nie ma znaczenia
  14. Play i problem z sim wyskakuje randomowo, nawet po przejściu z 4G na 3G+/3G/2G, niekiedy telefon leży w 1 miejscu, ciągle ma full zasięg i potrafił złapać restart SIMki, przynajmniej na moim redmi 2 1Gb tak było i jest od kwietnia. Sprawdziłem na romie 5.7.31 i na 5.9.1, na obu tak samo wywala. Pomaga wyłączenie żądania PINu, gdy to zrobię telefon przestaje gubić zasięg, przestaje się blokować i nie szaleje tak.
  15. Ja po protu przyssałem ją gdzieś mniej więcej środek i zacząłem ciągnąć lekko ku dołowi i plecki zaczęły schodzić...
  16. Normalnie.. pszczółką przyczepiasz się do plecków które aktualnie masz, i próbujesz odpiąć je pod lekkim kątem, dość mocno ciągnąc, powinny dość łatwo zejść. U mnie problemu z tym nie było
  17. i temu MIUI zmieniasz nazwę na update.zip zgodnie z instrukcją...
  18. Wszystko masz opisane w 2 metodzie. Zmieniasz nazwe pliku aktualizacji na update.zip Zgodnie z tym a następnie zgodnie z wymienionymi pkt z link nr 2 z 1 mojego posta
  19. Tia, był 1 ROM który miał błąd w opisie Mimo tego tel ma dalej 8/3 xD
  20. Redmi 2 niezależnie od numeru ma 8Mpx z tyłu i 3Mpx z przodu (albo 5.. teraz pewny nie jestem)
  21. wersja 2014811 jest dla telefonów z tym numerkiem (obsługujące 900Hz), wersja 2013813 jest tak samo dla telefonów z tym numerem (bez 900Hz). Numerki masz na pudełku.
  22. Jeżeli nie możesz zaktualizować systemu poprzez aplikacje "Aktualizacje" spróbuj Metodę nr 2. Instalacje poprzez Recovery. Upewnij się jeszcze, czy na pewno instalujesz odpowiedni ROM.
  23. Po wejściu w aktualizacje masz wielki napis "MIUIPolska" raczej nie da się przegapić... Z tego co piszesz masz ROM z 4 czerwca z MIUI 6, aktualny ROM to 5.9.1 na MIUI 7, więc możesz zaktualizować telefon sposobem nr 1 z linku nr 2.
  24. 2 linki ;-; http://miuipolska.pl/faq/ http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/
  25. Firma dla mnie nie ma znaczenia ma działać, ma być dobra cena/jakość i ma być proste
×
×
  • Dodaj nową pozycję...