-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Mam 2Gb ramu z czego zajęte mam ~900mb
-
1. Zależy czego potrzebujesz ;-; 2. IBG, Xon24, A4U(Accessories4You), XFS(Xiaomiforsale.pl ale tylko wtedy gdy jest na stanie, niekiedy czekanie na ich dostawy potrafi się wydłużyć) 3. W normalnym użytkowaniu nie ma różnicy, już pisały osoby która mają obie te wersje, że nie czują żadnych różnic, sam posiadam wersje 2Gb i jeszcze się nie zwiesiła 4. Nie ma oficjalnej polskiej dystrybucji, jeżeli chcesz ominąć VAT to kupujesz u XFS, albo A4U, jeżeli VAT Ci nie straszny to Xon24 (allegro, wysyłka z chin), albo IBG (też chiny).
-
Śledzę dość wnikliwie ten dział (przymierzam się do zakupu RN2 dla siostry) i nigdzie nie znalazłem jednoznacznego potwierdzenia, jedynie domysły, a osoby które mówiły, że mają "TD" potem się okazywało, że mają jednak FDD bo numerek 2015051 ;-;
-
Bo muzyka Online jak sama nazwa wskazuje jest Online i zależy od serwerów i zachcianek Xiaomi...
-
Ano... niestety... "Moda" na ekrany 4K... Ja jestem zwolennikiem FHD... W zupełności wystarcza, obraz jest wyraźny, ostry, a przynajmniej nie żre tyle baterii co 4K, ale przecież Xiaomi nie stanie w miejscu i nie zakończy na ekranach FHD, bo hajs się zgadzać jednak musi, a ludzie są w stanie jak widać po Samsungu zapłacić nawet 5krotność wartości telefonów byle miec lepsze cyferki, nie ważne, że nie wykorzystują tych cyferek nawet w 30%
-
Radze nie kupować u tego pana... już jakaś osoba tutaj na forum u niego kupiła, a potem były problemy, a też gdzieś czytałem, że ich serwis to totalne dno...
-
Lenovo miało swoje dobre czasy gdy lapki w przedziale 2-3k były na prawdę świetne, ale aktualnie ta firma ledwo żyje, dlatego zmienia nazwę na "Motorola" wydaje im się, że to ich uratuje, dlatego ceny telefonów Motoroli idą co generację w górę, bo lenovo ratuje się budżetem Motoroli... Niestety to samo dzieje się teraz ze smartami lenovo... 0 wsparcia, 0 jakości, ale co tam 100zł taniej
-
Lenovo to raczej średnia firma i ja im osobiście nie ufam (bo jaka godna zaufania firma ucieka przed własną nazwą i zmienia ją na "Motorola"?). Redmi Note 2 jest już sprawdzony i chwalony przez ludzi z forum, więc moim zdaniem warto dołożyć to 100zł.
-
To Lenovo przejęło Motorole Aktualnie produkują jako 2 różne firmy, ale to jest 1 i to samo . Lenovo chce zaprzestać produkcji smartfonów jako Lenovo i produkcją ma się zająć całkowicie "Motorola", bo do Motoroli ludzie mają więcej zaufania
-
Redmi Note 2... Lepszy proc od Lenovo, wsparcie (nowy telefon), posiada slot na karte SD. Ja osobiście przekonany do Lenovo nie jestem.. ta firma jest... hm... nie ufam im
-
"popukałem" sobie w ekran Redmi 2 One mają taki "plastikowy" odgłos, ale mogę Cię zapewnić, to jest Dragontrail i jest on bardzo dobrym szkłem
-
Nie wiem dlaczego prowadzą taką, a nie inną politykę Trzeba by zapytać Pana Hugo Gdybym miał przy sobie mojego (teraz mamy ) Redmi 2 to bym Ci powiedział jaki to ma dźwięk przy "pukaniu", ale telefon do łapek dorwę za jakieś 3-4h
-
Jeżeli w aplikacji akutalizacje nie posiadasz nic w prawym górnym rogu, to zmień nazwę pliku z aktualizacja (romik który pobrałeś) na update.zip i zrób aktualizację zgodnie z Metodą 2 poradnika ze strony MIUIPolska.pl (Metoda z instalacją poprzez MiRecovery).
-
Redmi Note 2 powinien mieć Dragontrail, tak jak Redmi 2, czy też wcześniejsze modele W wersji budżetowej Xiaomi często je tam umieszcza Ogólnie to Dragontrail wytrzymałością nie odstępuje jakoś specjalnie pola GG... Mam wrażenie, że to jest coś pomiędzy GG2, a GG3 (niby ciut bardziej odporne niż GG2, ale jednak GG3 wypada lepiej w zarysowaniach)
-
Xiaomi redmi note 2 32gb gdzie kupić
Nezumi odpowiedział(a) na Grothgar temat w Kupno urządzeń Xiaomi
1. Polecam wejść na strony pokroju mgsm i zrobić sobie porównanie ;-; i moim zdaniem warto ;-; 2. IbuyGou, Buriza (xon24), A4U... Jeżeli chcesz "ominąć VAT" to kupuj w Polsce od pewnych sprzedawców(Accessories4You), a nie "byle jak najtaniej" na ŻADNĄ PRZESYŁKĘ Z POZA UE nie masz pewności, że VATu nie dowalą, capną, sprawdzą i dostaniesz liścik, albo nie capną i dostaniesz telefon... szansa 5/5 ;-; -
Jak zamówisz poprzez stronę, to w tabelce masz kody rabatowe dla forumowiczów (od 50 do 100zł)
-
MIUIPolska Problem z mrugajacym ekranem
Nezumi odpowiedział(a) na Bontek temat w Problemy techniczne
Masz 2 sposoby, albo ściągasz sobie rom ze strony i aktualizujesz poprzez apke "Aktualizacje"->(...)->Zainstaluj Rom->(szukasz tego romu) tap i istnalujesz, albo poprzez zmiane nazwy na update.zip i z poziomu Recovery. -
Przecież jest 811 w wersji 2Gb (obsługa 900Hz)
-
Tutaj nie chodzi o "fanboja", a o rzeczywistość... Xiaomi i MIUI to jedno, kupując Xiaomi, kupujesz MIUI i przez baaardzo długi czas kupowało się ich telefony właśnie dla MIUI, dopiero teraz gdy telefony i sama firma zaczęła być lepiej znana w USA/EU i ludzie mogą kupić od nich tel prawie 3x taniej niż takiego Samsunga, a mają te same podzespoły lub nawet lepsze to zaczęli kombinować z custom'ami... W sumie dopiero teraz od jakichś... bo ja wiem 3-4mieś. słychać coraz głośniej o customach. Jak kupowałem Redmi 2 (luty) to nie było mowy o nawet CM'ie na to ;-; w kwietniu bodajże pojawił się jakiś CM, ale był totalnie rozjechany ;-; Więc jakby nie było, zgadzam się z @tosshi2, że telefony Xiaomi kupuje się w głównej mierze dla MIUI, a że znajdą się osoby którym jednak coś nie przypasuje, no to już trudno (przecież nie istnieje nic co podoba się wszystkim), muszą czekać cierpliwie i patrzeć z nadzieją w przyszłość, aby jednak ktoś jakikolwiek custom walnął . CM jak pisałem moim zdaniem pojawić się na Redmi Note 2 pojawi, ale raczej bym się nie napalał
-
Tak, problem i z mikro i z SIM występuje losowo u różnych osób, raz jest, a raz znika.
-
Pewny sprzedawca tutaj z forum, nie musisz się obawiać o podróbki, gwarancje etc Tak Google Play działa normalnie jak i reszta apek.
-
Z tego co wiem, to każdy rom MIUIPolska ma root, więc powinno banglać.
-
wszystkie romy MIUIPolska posiadają już root ;-;
-
Wyczyść dane apki motywy, potem wejdź do apki i szybko tapnij własne.
