-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Po prostu 3/32Gb.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
co sprzedawca to ma swoją nazwę... Najważniejszy jest numer urządzenia, Redmi 2 z 2Gb RAM zwie się różnie, jedni nazywają go po prostu Redmi2, inni Pro, jeszcze inni, Advanced... Wszystko to ten sam telefon. Najważniejsze, aby był to model 2014811.
-
Przyczyną może być brak OTA w MIUIPolska... chyba... nie wiem... jest to prawdopodobne czyż nie? Tak, to może być przyczyna... a teraz tak serio, w FAQ i w Instrukcji Instalacji masz wszystko napisane... nawet to, że nie posiadamy OTA, więc nie pobierzesz przez aplikację "Aktualizacje" nowego romu, trzeba to zrobić ręcznie, ze strony.
-
wejść na miuipolska.pl i przeczytać FAQ jak i Instrukcję Instalacji 2015...
-
Ładnie, rzeczowo, a takie moje pytanko, jest możliwość zmiany MIUI na WP i vice versa? Ciągle się zastanawiam nad Mi Pad 2, ale nadal nie wiem czy brać MIUI, czy W10 :< Co do Nazira, dawno się tak nie uśmiałem! Nie można mu tam jakoś dokleić posady "serwisowego klauna"? Co post to pisze to samo, tylko dodaje więcej tekstu o cebulactwie i gimbazie . Ciężko uwierzyć, że 58letni facet ma taką sieczkę w głowie .
-
Nie słyszałem w każdym razie o czymś takim jak trzymanie apek na penku... nie wiem czy Link2SD można w ten sposób użyć, ani czy obejście do Link2SD działa też pod OTG...
-
mam HS + Deemo(1.5Gb) na telefonie + normalne apki, nadal mam 10Gb wolnego miejsca na Mi4, filmy oglądam na Netflixie, muzyka na Spotify (w razie czego się walnie tryb offline) i nadal jest 10Gb wolnego miejsca, więc dla mnie takie przerzucanie apek na SD to troszkę syzyfowa praca...
-
raczej trzymają cene, wiele taniej raczej nie będzie. W 4.4 już nie przeniesiesz normalnie danych na SD, no i... będziesz chodzić z penkiem podpiętym pod telefon 24/7? Bo nie wyobrażam sobie tego xD. Działa OTG i można zrzucić sobie muzykę, zdjęcia, filmy, ale... dane apek? Ile ty masz tych apek, że zapchasz 16Gb?
-
Opinie o kasini70 z allegro.
Nezumi odpowiedział(a) na Panczo_Dragon temat w Opinie o sprzedawcach na Allegro
instalując miuipolska... NA forum jest gdzieś też temat jak rozpoznać fake. -
OTG działa, apek na penek? Pierwsze słyszę o takim pomyśle... ale z tego co wiem to teraz android ma wydzielaną ilość miejsca na apki, więc...
-
Poradnik masz w Tutorialach odnośnie MiFlash.
- 11 odpowiedzi
-
- powiadomienia
- redmi 2
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
zrób flash i zainstaluj na czysto... nie wiem gdzie telefon kupiłeś, ani jaki system był wcześniej, ale coś jest zwalone, jeżeli po MiFlash dalej będzie co jest, to chyba zostaje gwarancja/zwrot..
- 11 odpowiedzi
-
- powiadomienia
- redmi 2
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Co do messagera, to na forum jest poradnik jak go ustawić, co do diody możesz próbować wipe, flash, albo dalej kombinować z ustawieniami.
- 11 odpowiedzi
-
- powiadomienia
- redmi 2
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Czy będzie aktualizacja Xiaomi Redmi Note 2 Prime do androida 6.0 ?
Nezumi odpowiedział(a) na Adrianrider temat w Dyskusja ogólna
mam Mi4 na 4.4 nie spotkałem się jeszcze z czymś takim, a wyłącznie na 6.0 i tak pewnie jeszcze żadnej apki nie ma i wątpie, aby była... Zazwyczaj robi się apkę pod kilka wersji. MIUI ma własne rozwiązania, własną drogę, własne pomysły, a między MIUI na 4.4, a MIUI na 5.1 wiele różnic nie ma... -
Czy będzie aktualizacja Xiaomi Redmi Note 2 Prime do androida 6.0 ?
Nezumi odpowiedział(a) na Adrianrider temat w Dyskusja ogólna
może tak, może nie... Masz MIUI, po co Ci A6.0? Co on Ci da? -
Mam Redmi 2 1Gb, MIUIv7, wszystko działa... kurde ja to jednak jakieś cudowne ręce mam i każdy ROM, który instaluję działa jak powinien... Polecam romy październik/listopad, najlepiej działały i na Mi4 i na Redmi 2... z maja, tylko ten posiada MIUIPolska aktualnie.. 5.5.8
- 11 odpowiedzi
-
- powiadomienia
- redmi 2
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
zainstaluj MIUI 7... Nie rozumiem dlaczego tak bardzo wszyscy uparcie instalują tak stery ROM... przecież od maja weszła masa poprawek .
- 11 odpowiedzi
-
- powiadomienia
- redmi 2
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mi4c jest chyba aktualnie tak samo opłacalny jak mi4. Kwestia gustu, no na + dla mi4c dt2w.
-
XFS, IBG, Xon, Technos, oni wszyscy są pewni oraz oferują gwarancję. Masz także sprawdzonych z Aliex, ah teraz nie pamiętam jak tam się nazywali, ale u nich też z tego co wiem bez problemu zwrócisz, zareklamujesz, wyślesz na gware...
-
Na gwarancje bym u nich nie liczył... 811 to 100% działające Aero... Aero też korzysta z anten 4G z tego co wiem, więc może ten ktoś ma u siebie taką antene, ale w większości korzysta z 900Hz, których nie ma w 813...
-
Nowy Xiaomi mi4 problemy z uruchamianiem
Nezumi odpowiedział(a) na Rafi1 temat w Problemy techniczne
MiFlash, tutorial masz na forum w dziale Tutoriale. -
Nowy Xiaomi mi4 problemy z uruchamianiem
Nezumi odpowiedział(a) na Rafi1 temat w Problemy techniczne
Żeś sobie nagrzebał <brawo>. Wygląda na to, że twój kochany CM, zżera Ci baterię, przywróć do MIUI i zobacz czy będzie to samo... Nie bierz tego do siebie, ale kupowanie Xiaomi po to, aby wgrać CM'a jest dla mnie totalną głupotą... PS: Nie Bootloader, a Recovery, to różnica...
