Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Spróbuj wgrać 811, uszkodzić nie uszkodzisz .
  2. Być może przez przypadek pobrałeś zły ROM, w sensie, zły numerek , albo się źle po prostu ściągnęło .
  3. Yep, a pamiętasz co poszło nie tak? Jaka była treść błędu?
  4. @Redmi2 błagam, nie mieszaj... @RickG Tak, instalujesz wszystko Metodą nr. 1 z instrukcji, ot cała filozofia. Na "do poduszki" polecam również: https://miuipolska.pl/faq/ Masz tutaj wszystko odnośnie MIUI, ustawień i najczęstszych pytań.
  5. MIUIPolska mają numery nie po MIUI, a według daty... 6->2016, 1->styczeń, 7->dzień miesiąca. Tak, możesz normalnie zainstalować, a MIUI 7 znajdziesz na miuipolska.pl w zakładce PobierzMIUI.
  6. Nie rezygnuje... Czekam na lepszy moment . Jeszcze mi samolot zestrzelą nad Rosją z tekstem, że to "polski myśliwiec przekroczył granice Rosji" i się będę bujać . Troszku zeszliśmy z tematu Mi4, myślisz, że administracja będzie zła za ten spam? .
  7. Jakbym wiedział, to bym przyjechał specjalnie i bramę walnął powitalna! Racja, świat się kurczy, wszędzie albo strzelają, albo do strzelania się przygotowują , nawet do Niemiec, czy Francji strach wyjechać, żeby Cię jakiś wariat w powietrze nie wysadził , a tak bardzo chciałem do Japonii pojechać .
  8. Tak daleko niestety jak Marvinka nie jeżdżę , a żałuję, bo bym sobie podróżował po świecie! Często jeżdżę do Bytowa, a raczej pod Bytów, Stydzienice, totalna dziura, sam las, domki letniskowe, jezioro, a zasięg ma tylko T-mobile . Ja na abo nie narzekam mam wszystko, a płace w sumie grosze, umowy zawsze na rok max 15mies .
  9. ymmm noped, słucham Spotify i oglądam Netflixa ostatnio po nocach (po co komu sen, jak jest netflix? ) i takich problemów nie zauważyłem .
  10. Ustawienia->Sieci i operatorzy czy coś takiego.
  11. Tia... Benchmarka dobrze finansuje Samsung z tego co wiem, niestety, zaczął tez finansować Pclab... Kiedyś to były dobre serwisy informacyjne, a teraz.. albo czytam tam o Samsungu, albo o Samsungu, albo lewe infa o Xioami, bo trzeba nabić wejścia... Weź tutaj dorwij dobry i rzetelny serwis informacyjny :< Yep, co lepsze, zwiększy nam się ilość ludzi z lewym i trafionym softem "oficjalnym", tiaaa, już zacieram rączki , a co lepsze, zaczną pisać, że Xioami to szajs, bo "taki szajs dają w tym miui".
  12. Co do ładowarki, to można sobie dokupić za 2zł zwykłą przejściówkę z CN/US na EU. Chociaż Buriza chyba teraz sam dodaje... Musiałbyś do niego napisać i się dopytać...
  13. Nezumi

    Aktualizacja - błąd

    Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  14. Nezumi

    Aktualizacja - błąd

    Opcja "szukaj" na górze forum. Polecam.
  15. Wyniki wynikami, benchamrki, benchmarkami, a wiadomo jak to wychodzi w użytku... X10 osiąga te same wyniki co 801 w benchach, 801 wypada lepiej w single-core, ale od strony graficznej, z tego co wiem snap nadal jest daleko przed MTK.
  16. Może i mu nie zależy, ale zobacz ile osób dostało MIUI do łapki i teraz nie chce wracać na CM, czy czyste androidy? Ja nie zaprzeczam, że może na LeTV(nie zaprzeczam też, że telefon wygląda ciekawie) działać dobrze system, bo opinie ma OK, ale... MIUI, CM, Android czysty, EMUI testowałem i z tej całej gromady, MIUI wygrywa, co do bugów, nie zapominaj, że siedzimy na romach dev. Pamiętajmy też, że porównujemy Snapa do MTK i wiem, że MTK zrobił wielki krok do przodu, ale... to dalej MTK, dalej się czyta o problemach z GPS, gubieniem fixa i różnych innych typowych dla MTK kwiatkach. Gdyby w tym LeTV był X20, to byłoby się nad czym zastanawiać, ale dla mnie ten LeTV to półka Redmi Note 2/3, a nie Mi4... To tylko moje skromne zdanie, nic więcej .
  17. A, czyli dopiero zaczęli pić!
  18. Może po prostu jeszcze nie wytrzeźwiał po sylwestrze, świętach, czy co oni tam mają? :<
  19. Nie ma czegoś takiego jak Mi4 32Gb... jest albo 16, albo 64... Gwarancja to samo co z Xiaomi... Wysyłka do Chin. Tutaj jest prosty wybór, albo MTK, albo Qualcomm, nie ma wielkiej rozkminy. Tutaj Ci wszyscy powiedzą, że Mi4 i prawidłowo, bo telefon jest sprawdzony, mamy w Polsce osoby, które naprawią Ci go, a do tego sklepy, które załatwią wszelkie sprawy gwarancyjne za Ciebie, pójdziesz na tamto forum, to wszyscy zaczną śpiewać LeTV i będzie wiedział tyle co wcześniej . No i tutaj masz MIUIPolska, a przy LeTV, radź sobie człowieku sam , ale ciii, zaraz jakaś mądra głowa wyskoczy, że "przecież też jest miui na LeTV" ;-;
  20. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  21. Musisz przejrzeć dział z Mi4c, niestety nie miałem tego telefonu w łapkach . Co do Redmi3... większość ludzi zakłada i tak jakieś etui więc .
  22. Czyli.. zaczynają blokować bootloader na wszystkich telefonach w sprzedaży, dobrze rozumiem?
  23. ew. Mi4c, nic innego teraz w tej cenie ciekawego nie ma... Mi4i się nie opłaca bo wychodzi Redmi 3 który jest.. lepszy i tańszy .
  24. 1 rada, chcesz mieć pewny zakup z gwarancją, bierz sprawdzonych sprzedawców tutaj z forum. Niestety, ale TV_SAT jest... niedługo będzie istnieć, obstawiam, że za jakiś czas zniknie i pojawi się nowy sklep tego właściciela... w XFS jest też wersja 2/16 czarna, ale.. jest 4euro droższa (nie pytaj się dlaczego, bo nie mam pojęcia) https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/196-xiaomi-mi4-2gb.html Jeżeli zależy Ci na ratach to polecam Technos-Online oraz Accessories4You na allegro.
  25. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...