Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. W ustawieniach w MIUIPolska/Xiaomi.eu również jest wszystko spolszczone .
  2. Nikt nie zmusza do aktualizacji, możesz zainstalować ostatnią z aktu lub tą, którą uznasz za najbardziej stabilną i tak zostawić, ew. możesz zainstalować rom Stable od Xiaomi.eu (tam również masz polski pełen). Wiek tu nie ma wiele do rzeczy, a że miał iPhone to chyba się szybko rozezna w MIUI (na 1 rzut oka, jest kilka podobieństw) .
  3. Może i tak, ale z drugiej strony widać coraz większą "akceptację" urządzeń chińskich firm. Sporo ludzi się przekonuje do ich sprzętu, a np. w sumie najlepszy sprzęt audio masz z Chin (SuperLux, SoundMagic).
  4. jest MIUIPolska. Na każdy telefon który masz tutaj na forum dział, ma MIUIPolska...
  5. Xiaomi oznacza wszystkie swoje telefony znakami "TD", a FDD jest "dodatkiem" .
  6. Ale taka jest prawda, Huawei kopiuje Xioami, zobacz sobie ich ostatnie telefony jak cholernie podobne są do Mi4 . Xiaomi pewnie wejdzie na rynek wtedy, gdy w końcu zaczną robić telefony, które nie będą podpadać pod prawo patentowe, jak na razie, nie jest im to potrzebne bo i tak sprzedają telefony na EU i tak .
  7. No według pudełka masz LTE przecież . FDD-LTE: B1/B3 . Mam ten sam model, tylko biały . Tutaj masz i wszystkie 3G i LTE nasze i 2G .
  8. Były już tutaj osoby, które chciały odesłać do nich telefon i... milczą, 0 kontaktu .
  9. Masz po prawej stronie kolumnę z krzaczkami i tam masz "FDD-LTE" i zaraz obok "B1/B3". Co do 3G, być może, nie mam pudła od wersji TD, nie wiem dokładnie jakie tam są pasma, ale być może są tam np pasma 3G bez 900Hz (jak w Redmi 2 813) i dlatego nie łapie autorowi 3G. Przydałoby się zdjęcia z pudełka od autora tematu.
  10. To jest typowy cwaniak , przecież to nie 1 jego sklep nabiera rozpędu, zbiera ile się da, potem zaczyna coraz bardziej "cwaniaczyć", aż w końcu znika i zakłada kolejny sklep .
  11. Jeżeli masz TD-LTE i masz telefon w wersji 2/16 (tak jak ja), a nigdzie na pudle nie masz info o FDD-LTE to nie masz 4G w PL, a do tego się okazuje, że są w sumie 4 modele Mi4, albo nawet 6, bo jeszcze są modele WCDMA, które pasm LTE w ogóle nie posiadają . Ja na pudle mam i FDD-LTe podane i TD-LTE, a do tego wszelkie zakresy 3G i 2G. Z tego co widzę na IBG to mają FDD-LTE, więc albo nie spojrzałeś dokładnie, albo podmienili Ci pudełko .
  12. Ciekawe na ile to jest "Oficjalne" .
  13. Jeżeli po MiFlash dalej będzie taki problem to już wtedy wina na 100% nie jest telefonu, tylko operatora...
  14. Jak planujecie MiFlash to warto i to spróbować... Z żadną z sieci nie ma tylu problemów co z plus'em xD Taka wielka sieć, a automatycznych APN nie potrafią ogarnąć .
  15. Dzwoniliście z tym problemem do Plus'a? Może mają włączoną jakąś dziwną funkcje u nich w systemie, może gdzieś testują VoLTE i coś się im zwaliło w systemie? Tylko nie dajcie sobie wmówić, że to wina "chińskiego telefonu" bo Plus zawsze na to zwala...
  16. Na pudełku masz podane zakresy, jeżeli masz tam FDD-LTE to masz LTE w Polsce, jeżeli masz tylko TD-LTE to.. niestety, ale wtedy musisz przeżyć na 2G bo wtedy masz pasma China Mobile(?) i zostaje Ci.. sprzedać tel komuś w Azji? Wątpie, aby ktoś w polsce chciał telefon za ~800zł bez 3G i 4G xD
  17. Powinieneś zmienić tylko i wyłącznie te rzeczy: Nazwa: plus APN: plus Typ uwierzytelniania: PAP Nic więcej nie ruszać.
  18. Kolejne polskie serwisy podchwyciły fotki i piszą swoje "rzetelne" i "pewne' informacje na temat Mi5, nawet wymyślili, że będzie tył ze szkła i 2 wersje 1 z FHD, a druga z QHD . Śmiać mi się chce gdy czytam te Ctrl+c->Ctrl+v z chińskich serwisów .
  19. Czyli kwestia ustawień APN. Spróbujcie zadzwonić na BOK Plus'a, aby podali wam APN, być może coś zmienili?
  20. są bodajże 2 wersje, 1 uniwersalna (przynajmniej na 2Gb RAM mam i FDD i TDD) i 1 typowo only china pod tą ichnią sieć, autor najwyraźniej kupił pod bodajże China Mobile (chyba to ta sieć... zawsze mi się merdają ).
  21. Jakość tych fotek też powala... Mamy XXIw, dostęp do niezłej jakości fotek w smartfonach, a oni w "przeciekach" wrzucają pikseloze, aż się wierzyć nie chce, że ktoś ma nadzieję, że to przejdzie xD. Nawet jak się człowiek przyjrzy to na górze nad głośnikiem zauważy zatarte "Samsung" lub coś zbliżonego do tej nazwy.
  22. żyć z tym do next update'u... Mi też się zaktualizowała, ale po ang. mam niewielki skrawek, po 2, angielski to chyba nie problem .
  23. Nie wiem co on tam instaluje, ale nie jest to miuipolska... nawet nie wiem czy to mozna MIUI nazwać...
  24. Błagam, tylko nie przywołuj TV-SAT bo to zwykły cwaniak... Nie dość, że z kontaktem słabo, to w razie gwarancji mają Cie totalnie w d*pie :<
  25. że co? Od kiedy MiCenter jest we Włoszech, bo chyba przespałem coś . Adres serwisu:MiCenterBacciarellego 75A/451-649 Wrocław Chyba jednak nic nie przespałem Ślij do MiCenter, nie specialnie masz wybór, a tyle się pisze o zakupach na allegro, heh...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...