Jump to content

wilczewicz

Użytkownicy
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI4C

Recent Profile Visitors

670 profile views

wilczewicz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć, Telefon to Mi4c. Mam problem z wykrywaniem komendy "ok google". Telefon nie jest w stanie wykryć tej komendy w przeglądarce i Google Now Launcher. Po wciśnięciu mikrofonu wykrywa głos, jednak nie wykrywa komendy "ok google". Co może być tego przyczyną? Aplikacje mają dostęp do mikrofonu, w ustawieniach mam wszystko włączone.
 2. Telefon zostanie naprawiony na podstawie Gwarancji. Niestety trafiłem na pechowy model...
 3. Po małej obdukcji, stwierdziłem że na ekran naciska jakiś element od spodu wyświetlacza. Telefon zostaje odesłany do serwisu gwarancyjnego Technosa. Zobaczymy co ono orzekną.
 4. Nic nie wciskam bo telefon jest na gwarancji i mam go zamiar reklamować. Spotkał się koś z czymś takim? Miałem już trochę telefonów w swoim zyciu, ale nigdy nie miałem czegoś takiego, mimo nawet rozwalonego szkła wyświetlacza.
 5. Cześć, Niestety pech mnie nie opuszcza. Dziś podczas oglądania filmu na YT zauważyłem zieloną smugę na wyświetlaczu telefonu. Co to może być? Telefon nigdy mi nie spadł i nie był uderzony, o czym świadczy jego nienaganny stan techniczny. Na wyświetlaczu i tylej obudowie nie ma praktycznie ryski, a sam telefon ma niespełna miesiąc... Przesyłam zdjęcie do podglądu.
 6. mam MIUI 6.1.7. No jade jade ale nic tam nie ma. Dodałem jeszcze jeden plik graficzny do folderu ukrytych i nie ma go. Opcja "pokaż ukryte pliki" jest caly czas włączona.
 7. Wchodzę w folder pliki i nic na dole nie ma, tzn zadnego ukrytego zdjęcia. Na pasku mam opcje "czyszczenie" i "ftp".
 8. Cześć, Dodałem testowo 2 zdjęcia do ukrytych i niestety nie ma tego folderu w "chmurze". Zjeżdżając na dół mam tylko opcję "nowy folder" z plusem. W opcjach zaznaczyłe "pokaż ukryte pliki" i nic. Gdzie odnaleźć te zdjęcia?
 9. Nie mam nic z instalacją, bo pod tym samym gniazdkiem ładuje ten telefon ładowakrą od Asusa, a wcześniej samsunga Nadal czekam na ładowarkę od technosa, już tydzień...
 10. No i po ładowarce taką przysługe mi Technos wyświadczył że ho ho. Nie wiem czy mam w tym QC, bo nawet nie zdążyłem sprawdzić... Porażka jakaś. Poprzednio w ramach rekompensaty dostałem uchwyt samochodowy, tylko na ten uchwyt to bałbym się telefon przymocować. Nie na darmo jest w nim okienko na obrazek, chyba Matki Boskiej, żeby czuwała nad losem telefonu w tym uchwycie. Póki co Technos na duży minus... Kup telefon i otrzymaj w niej ładowarkę innej marki niż ta która powinna być. Cwaniakowaniem niczego nie wskurasz, bo sam byś miał pretensje o to, że nie dostałeś to za co zapłaciłeś. Taka pożądna markowa że już nie działa <oklaski>
 11. A teraz sytuacja w które sprzedaje telefon. Traci on na wartości w momencie kiedy nie ma oryginalnej ładowarki. Nie jest z polskimi bolcami, tylko china. To żadna przysługa dla mnie, skoro kupiłen nowy telefon i ładowarka była w nim uszkodzona.
 12. Ok, otrzymałem wczoraj ładowarkę od Technos do swojego Xiaomi, jednak nie otrzymałem oryginalnej ładowarki, a ładowarkę marki Lenovo. Coś tu chyba jest nie tak?
 13. Dzięki za odpowiedź. Tak, docisnąłem, ale obudowa w tym miejscu bardzo łatwo odchodzi. Tak jak piszę, w pozostałych punktach telefonu, nie ma możliości wciśnięcia nawet paznokcia, a tutaj bez problemu. Czy to normalne ?
×
×
 • Create New...