Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nezumi

    Mi4 Lte-Cu?

    Nie wiem. Jeżeli jeszcze nic ważnego na telefonie nie masz to przywróć sobie do ustawień fabrycznych i zainstaluj może ten patch po czyszczeniu: https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=44872 5.12.4 cancro, chyba, że się chcesz przenosić już na androida 6.0, ale tutaj ostrzegam, nie wszystko jest dopięte na ost. guzik. Jeżeli po powrocie do fabrycznych i aktu do 5.12.4 dalej będzie gubić dane mobilne i nie połączy do 4G to reklamuj telefon u Xon24.
  2. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  3. Chciałem to przenosić... Ale kurde nie ma sensu, takie tematy nie mają sensu... Co Ci po AnTuTu? Telefon się wiesza, wyłącza, laguje? Nie? To zostaw AnTuTu w spokoju, najlepiej wywal ten szajs...
  4. Nezumi

    Mi4 Lte-Cu?

    Słuchaj, tutaj nie ma wielkich filozofii, Mi4 LTE-CU posiada nasze LTE, więc musi łapać, jeżeli nie łapie to A.)nie ma zasięgu B.)SIM uszkodzona C.)złe ustawienia lub D) nie jest to wersja LTE, zobacz sobie co masz na pudle, masz tam na 100% wypisane pasma FDD-LTE. Po 2 w ustawieniach masz na pewno wybrane "Preferowana 4G" oraz w wyszukiwaniu ręcznym nic nie znajduje? Sprawdzałeś w innych miejscach, np pod domem?
  5. Nezumi

    Mi4 Lte-Cu?

    nie wersja android, a wersja MIUI, jest zazwyczaj zaraz obok teksty "MIUI" w Informacjach. Jeżeli nie łapiesz LTE, to go tam nie ma, wejdź na stronę operatora i zobacz, czy ma on tam zaznaczony zasięg LTE.
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Nezumi

    Mi4 Lte-Cu?

    Cancro. A właśnie, wejdź sobie w Informacje o Telefonie i zobacz jaką tam masz wersję dokładnie, bo tego nie podałeś, pamiętam, że Xon wgrywał MIUIPolska, ale nie wiem na jakim ROMie został.
  8. Nezumi

    Mi4 Lte-Cu?

    albo 5.11.5, albo 5.11.12, wybieraj, obie są bardzo stabilne.
  9. Nezumi

    Mi4 Lte-Cu?

    miuipolska.pl -> Pobierz MIUI i aktualizujemy, polecam sofcik 5.11.5 lub 5.11.12, znajdziesz je w "Archiwum" na stronie miuipolska. Musi działa LTE jeżeli jest to model LTE-CU.
  10. Nezumi

    Mi4 Lte-Cu?

    Do tego, może coś dokładniej, gdzie kupiony, z jakim softem...
  11. Nezumi

    właściwy wybór telefonu

    Ale bez przesady, jeżeli telefon się popsuje od strony gwarancji ( a takich spraw na forum na palcach 1 ręki) to ugadujesz się ze sprzedawcą i po kłopocie, jeżeli zależy Ci na czasie, to... Kup np. w XFS? 2tygodnie +-tydzień i zrobione, a jak się zrobić nie da to od ręki wymienią no nowe... Częstsze usterki to stłuczenia ekranu, a tego na gwarancji nie naprawisz... No i nie wiem jak wy, ale ja z usług gwarancyjnych korzystałem może 3x w życiu, raz Sony Xperia J jakieś 3lata temu, potem płyta główna do Asusa od PC, a na końcu monitorek do LG i to wszystko w sumie na farcie, bo w ost. mies. gwarancji xD. Zawsze też można kupić w Polsce i mieć tutaj serwis, co prawda nieoficjalny, ale zawsze na miejscu, np. Technos.
  12. jest, ale pod PDF, od google, pod doc. etc, wgrać musisz sam.
  13. U technosa możesz śmiało brać.
  14. Niekiedy się zastanawiam, czy to na pewno wina Xiaomi z tym bootlaoder'em czy może użytkownicy nie doczytują dokładnie co robić, lecą na czuja, coś pominą i o, takie kwiatki wyskakują . Takie tylko moje przemyślenia . Obstawiam, że to kwestia czasu, aż te "zablokowane" bootloader'y nie będą żadną przeszkodą .
  15. Ale przecież Bootloader jest odblokowywany bez większych problemów... dramatyzujecie z tym "oj nie dostanę bo się na forum nie udzielam"...
  16. Masz MIUIPolska? Wejdź w Kalendarz -> (...)->Ustawienia->Kalendarze, tam masz do wyboru z kilka opcji .
  17. @ddr Za taką cenę to masz Mi4 3/16 LTE, nie dość, że z MIUI to jeszcze na XDA custom'ów znajdziesz co nieco . W sumie, jeszcze się ok. 100zł zaoszczędzi (a to jest cena z VAT!) z chin za ~950zł można na IBG wyrwać Mi4 3/16 LTE... Także, ZTE jest tutaj chyba jedną z najgorszych propozycji
  18. Nezumi

    Celtyckie klimaty

    \(*.*)/ Dobre . Chce więcej .
  19. Nezumi

    Celtyckie klimaty

    No dobra, poszukuje jakichś nowych brzmień, klimaty celtyckie, coś a'la Eluveitie, niestety wielu zespołów nie znam, a większość nutek celtyckich gdzieś przesłuchuje, mówię sobie "o to trzeba zapisać" po czym... jakoś mi to ucieka .
  20. Nie znalazłem innego sposobu, ale ten też się chyba zda, przytrzymaj dany plik PDF->(...)->Otwórz za pomocą.
  21. Przy otwieraniu apek zawsze się pyta z czego skorzystać, chyba, że ustawiłeś sobie coś na "twardo", nie pamiętam gdzie to zmienić .
  22. kurde.. oni tam w chinach mają chyba cały szwadron "grafików" opłacone tylko po to, aby robili słabe rendery Mi5 xD
  23. Mi3 i Mi4 raczej idą "razem" od strony softu więc tutaj problemów raczej nie zobaczysz . Co do Redmi 3, nie wiem jak to będzie . No i do Xon24 dolicz sobie ew VAT w wysokości 23%, w XFS ten VAT masz już wliczony w cene .
  24. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  25. Zmieniasz na update.zip, a następnie wklejasz na pamięć telefonu, nie SD, a przez aplikacje Aktualizacje poprzez (...)->Aktualizacja z pliku .zip nie idzie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...