Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Xiaomi daje szpikulec do tacki z SIM . Przeszukaj dokładnie pudełko , a słuchawek nie dają bo... to mija się z celem, po coś seria "Piston" jest .
  2. "kolejne", raczej odgrzane, im bliżej premiery tym więcej przeróżnych renderów się pojawi i tych starych i tych nowych . Najgorsze jest to, że większość ludzi wierzy w te zdjęcia, rendery i newsy mimo, że 90% ma jakość... a raczej wypadałoby nawet napisać, że tej "jakości" tam nie ma .
  3. Pewnie, że Flashem lepiej, bo na czysto, ale nie każdy chce się bawić . No tak, zapomniałem, że trzeba każdy szczegół podać . Po instalacji w Recovery dalej pokazuje 2 partycje, po reboocie, już 1 .
  4. Nie miałbyś, bo całe forum wgrywa przez 1x 5.12.17, a następnie MM, jesteśmy na MIUIPolska, nie na xiaomi.eu, mieliśmy już tutaj osoby z Xiaomi.eu, które w ten sposób sobie porobiły problemów. Nie, nie przez 1x wgrywanie 5.12.17 jest cegiełka, a przez niedoładowaną baterię, tyle, nie wprowadzaj ludzi w błąd. W tutorialu masz jasno napisane, że instaluejsz najpierw 5.12.17, a następnie MM, nie ma ani słowa o tym, że instalujesz to 2x, baaa, sam Acid jak już pisałem, napisał, że wgranie 2x 5.12.17 krzaczy apke Aktu, tak, że MM już nie wgrasz... Reasumując, instalujecie 5.12.17->MM->Recovery->Reboot to latest->MM-> i... działa .
  5. @Silver-Bullet Bzdur nie pisz tak? Instalujesz raz 5.12.17, następnie instalujesz MM, przy 1 próbie wrzuca do MiRecovery, tam wybierasz reboot "latest", a następnie aktualizujesz normalnie, sam Acid pisał, że jak zainstalujesz 2x 5.12.17 to się wykrzacza apka Aktualizacje przy próbie instalacji z .zip... Czytamy... @Maniek1k1 MiCenter.
  6. Może i 64Gb, ale jednak WCDMA, ludzi przyciąga często znaczek "LTE", a jak widzą "WCDMA" to nie chce im się wymieniać telefonu na coś co już w sumie mają, dlatego cenę podałem w granicach 800-900zł początkowej, zawsze można utargować i 1200zł jak się znajdzie chętnego.
  7. wersja WCDMA... Bo ja wiem... sam tel ~800-900zł, tak "pi razy drzwi" .
  8. Nie ma problemu. Po prostu jak dzwonisz, klikasz kontakt (wszystkie są w 1 miejscu, połączone), a następnie system się pyta czy zadzwonić z Sim1 czy Sim2, nie wiem czy jest opcja ustawienia danych numerów na sztywno do danej SIM.
  9. Jeżeli obie karty służą do dzwonienia, to przy każdym połączeniu, które wybierzesz, będzie się pytać z której karty SIM to zrobić.
  10. No, nie do końca Cię rozumiem... Wkładasz SIMki i dajesz w ustawieniach "czytaj z SIM" i czyta z obu...
  11. W jakim sensie? Zapisywania na sim, czy czytania z SIM?
  12. W ustawieniach można przypisać co dany przycisk ma robić z tego co pamiętam... Ustawienia->Urządzenie. Tam gdzieś to powinno być...
  13. Jak na gwarancji to reklamuj, trzeba korzystać .
  14. 50gr kosztuje taki SMSik Serio? "Brak języka polskiego"... Nie, nie skomentuje... Ustawienia pulpitu, apek, tapety, SMSy, rejestry połączeń, motywy, zdjecia, filmy, wszystko co chcesz i to w kilka sekund po całkowitym wyczyszczeniu telefonu, yep, bezsensowna usługa...
  15. Testuje sobie właśnie i petarda <3, jak na razie żadnych większych błędów utrudniających użytkowanie .
  16. To, że masz MIUI to raczej pewne, pytanie jakie? MIUIPolska, czy MIUI ze sklepu?
  17. Nezumi

    ZAKUP MI4 BLACK

    Szukaj w dziale "Opinie o sprzedawcach" jeżeli tam ich nie ma to.. raczej nikt tam nie kupował...
  18. Nezumi

    ZAKUP MI4 BLACK

    O ile jest oryginalny to tak.
  19. Większość ludzi, która kupowała Redmi 2, wie o tych numerach , ale tak, masz 811 i taki rom instalujesz.
  20. Nezumi

    ZAKUP MI4 BLACK

    IBG również czarnych nie posiada także, radzę bardzo uważać, ten model jest na wymarciu.
  21. Nezumi

    ZAKUP MI4 BLACK

    na XFS możesz kupić Mi4 2Gb w wersji Black, pewnie i z gwarancją, do tego jak dokupisz jeszcze plecki to masz 15euro kupon na miuipolska.pl
  22. Nezumi

    ZAKUP MI4 BLACK

    "Z wyglądu bardziej odpowiada mi Mi4" To gdzie ty widziałeś Mi5, jeżeli Xiaomi jeszcze nie przepuściło żadnych przecieków, a wszystkie fotki z neta to zwykłe rendery? Ciężko dorwać czarną wersję, 3G będzie działać na obu modelach, 4G na żadnym, do 4G w PL potrzebujesz FDD-LTE B1/B3. Mi4 posiada wejście mUSB, nie HDMI...
  23. https://miuipolska.pl/download/ Najnowsze (z piątku) wersje MIUIPolska bazujące na dev china. Ty masz stable od Xiaomi, to ma całkiem inną numeracje. Patrzysz na numer urządzenia na pudle i taki romik ściągasz sobie z MIUIPolska, o ile chcesz.
  24. Nezumi

    Mi4 Lte-Cu?

    nie prędko, dopiero weszło do beta-testów . O ile nie używasz root'a to moim zdaniem system jest dość stabilny, testuje od wczoraj i jak na razie jedyne błędy to dzienne ekrany blokady (nigdy tego nie używałem) i troszkę brakuje ViperFX, ale też można bez tego żyć .
  25. Może Mi4? Można go dorwać już za ~1000zł https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/29-xiaomi-mi4.html np. tutaj, no i TV-SAT ma za 989zł z polski, co prawda tutaj wątpliwa gwarancja, ale z tego co wiem, sprzęt sprzedaje oryginalny . Na XFS jeszcze jest kupon 15euro na zakupy powyżej 200euro (kupon znajdziesz na miuipolska.pl).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...