-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Xiaomi daje szpikulec do tacki z SIM . Przeszukaj dokładnie pudełko , a słuchawek nie dają bo... to mija się z celem, po coś seria "Piston" jest .
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
"kolejne", raczej odgrzane, im bliżej premiery tym więcej przeróżnych renderów się pojawi i tych starych i tych nowych . Najgorsze jest to, że większość ludzi wierzy w te zdjęcia, rendery i newsy mimo, że 90% ma jakość... a raczej wypadałoby nawet napisać, że tej "jakości" tam nie ma . -
Pewnie, że Flashem lepiej, bo na czysto, ale nie każdy chce się bawić . No tak, zapomniałem, że trzeba każdy szczegół podać . Po instalacji w Recovery dalej pokazuje 2 partycje, po reboocie, już 1 .
-
Nie miałbyś, bo całe forum wgrywa przez 1x 5.12.17, a następnie MM, jesteśmy na MIUIPolska, nie na xiaomi.eu, mieliśmy już tutaj osoby z Xiaomi.eu, które w ten sposób sobie porobiły problemów. Nie, nie przez 1x wgrywanie 5.12.17 jest cegiełka, a przez niedoładowaną baterię, tyle, nie wprowadzaj ludzi w błąd. W tutorialu masz jasno napisane, że instaluejsz najpierw 5.12.17, a następnie MM, nie ma ani słowa o tym, że instalujesz to 2x, baaa, sam Acid jak już pisałem, napisał, że wgranie 2x 5.12.17 krzaczy apke Aktu, tak, że MM już nie wgrasz... Reasumując, instalujecie 5.12.17->MM->Recovery->Reboot to latest->MM-> i... działa .
-
@Silver-Bullet Bzdur nie pisz tak? Instalujesz raz 5.12.17, następnie instalujesz MM, przy 1 próbie wrzuca do MiRecovery, tam wybierasz reboot "latest", a następnie aktualizujesz normalnie, sam Acid pisał, że jak zainstalujesz 2x 5.12.17 to się wykrzacza apka Aktualizacje przy próbie instalacji z .zip... Czytamy... @Maniek1k1 MiCenter.
-
Może i 64Gb, ale jednak WCDMA, ludzi przyciąga często znaczek "LTE", a jak widzą "WCDMA" to nie chce im się wymieniać telefonu na coś co już w sumie mają, dlatego cenę podałem w granicach 800-900zł początkowej, zawsze można utargować i 1200zł jak się znajdzie chętnego.
-
wersja WCDMA... Bo ja wiem... sam tel ~800-900zł, tak "pi razy drzwi" .
-
Nie ma problemu. Po prostu jak dzwonisz, klikasz kontakt (wszystkie są w 1 miejscu, połączone), a następnie system się pyta czy zadzwonić z Sim1 czy Sim2, nie wiem czy jest opcja ustawienia danych numerów na sztywno do danej SIM.
-
Jeżeli obie karty służą do dzwonienia, to przy każdym połączeniu, które wybierzesz, będzie się pytać z której karty SIM to zrobić.
-
No, nie do końca Cię rozumiem... Wkładasz SIMki i dajesz w ustawieniach "czytaj z SIM" i czyta z obu...
-
W jakim sensie? Zapisywania na sim, czy czytania z SIM?
-
W ustawieniach można przypisać co dany przycisk ma robić z tego co pamiętam... Ustawienia->Urządzenie. Tam gdzieś to powinno być...
-
Jak na gwarancji to reklamuj, trzeba korzystać .
-
50gr kosztuje taki SMSik Serio? "Brak języka polskiego"... Nie, nie skomentuje... Ustawienia pulpitu, apek, tapety, SMSy, rejestry połączeń, motywy, zdjecia, filmy, wszystko co chcesz i to w kilka sekund po całkowitym wyczyszczeniu telefonu, yep, bezsensowna usługa...
-
Testuje sobie właśnie i petarda <3, jak na razie żadnych większych błędów utrudniających użytkowanie .
-
Dioda powiadomień - nie zawsze działa. MI4.
Nezumi odpowiedział(a) na Modexo temat w Problemy techniczne
To, że masz MIUI to raczej pewne, pytanie jakie? MIUIPolska, czy MIUI ze sklepu? -
Szukaj w dziale "Opinie o sprzedawcach" jeżeli tam ich nie ma to.. raczej nikt tam nie kupował...
-
O ile jest oryginalny to tak.
-
Większość ludzi, która kupowała Redmi 2, wie o tych numerach , ale tak, masz 811 i taki rom instalujesz.
-
IBG również czarnych nie posiada także, radzę bardzo uważać, ten model jest na wymarciu.
-
na XFS możesz kupić Mi4 2Gb w wersji Black, pewnie i z gwarancją, do tego jak dokupisz jeszcze plecki to masz 15euro kupon na miuipolska.pl
-
"Z wyglądu bardziej odpowiada mi Mi4" To gdzie ty widziałeś Mi5, jeżeli Xiaomi jeszcze nie przepuściło żadnych przecieków, a wszystkie fotki z neta to zwykłe rendery? Ciężko dorwać czarną wersję, 3G będzie działać na obu modelach, 4G na żadnym, do 4G w PL potrzebujesz FDD-LTE B1/B3. Mi4 posiada wejście mUSB, nie HDMI...
-
https://miuipolska.pl/download/ Najnowsze (z piątku) wersje MIUIPolska bazujące na dev china. Ty masz stable od Xiaomi, to ma całkiem inną numeracje. Patrzysz na numer urządzenia na pudle i taki romik ściągasz sobie z MIUIPolska, o ile chcesz.
-
nie prędko, dopiero weszło do beta-testów . O ile nie używasz root'a to moim zdaniem system jest dość stabilny, testuje od wczoraj i jak na razie jedyne błędy to dzienne ekrany blokady (nigdy tego nie używałem) i troszkę brakuje ViperFX, ale też można bez tego żyć .
-
Może Mi4? Można go dorwać już za ~1000zł https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/29-xiaomi-mi4.html np. tutaj, no i TV-SAT ma za 989zł z polski, co prawda tutaj wątpliwa gwarancja, ale z tego co wiem, sprzęt sprzedaje oryginalny . Na XFS jeszcze jest kupon 15euro na zakupy powyżej 200euro (kupon znajdziesz na miuipolska.pl).
