-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Posiadasz jakiś chiński cuś... multilang, albo coś takiego... Zapraszam do Instrukcji Instalacji 2014 na stronie miuipolska.
-
Jak ustawić żeby ekran nie gasl
Nezumi odpowiedział(a) na chris18404 pytanie w HyperOS - korzystanie
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
za ~100zł więcej masz 3Gb RAM w XFS... Zostaw człowieku Alledrogo w spokoju, tam tylko na Januszy Biznesu trafisz .
-
Proponuje zakupy na xiaomiforsale.com, sklep w Czechach, 12ms gwarancji na "miejscu" (w Czechach lub jak się ugadasz to może jeszcze we Wrocławiu, nie pamiętam jak to tam było z MiCenter), w razie niemożliwości naprawy wymiana na nowy od ręki. Nie przestrasz się, że cena w euro, w Polsce i tak zapłacisz w PLN (jeżeli jeszcze jest "za pobraniem"). Ja za Huawei nie przepadam, nie ufam im, mam modem do LTE w domu od nich i klnę w cholerę ten szajs -.-
-
MIUIv6 i v7 nie różnią się zbytnio, więc... Instaluj nie marudź, przecież nie nakłaniałbym Cię do instalacji czegoś, co rozwali Ci telefon, po co mi to?
-
Z tego co podałeś to.. tak Mi4 wypada najlepiej... Chyba, że wolisz W8.1/10 od Androida, wtedy no... zostaje Ci Lumia xD
-
Jeżeli chcesz mieć MIUIPolska ze wszystkimi jego poprawkami to... tak.
-
"Brak tendencji do awarii" nie istnieje... zawsze się coś może zwalić, takie o, złośliwość rzeczy martwych . Nie wiem czego boisz się przy Mi4, awaryjność tego telefonu jakoś specjalnie wysoka nie jest...
-
http://lmgtfy.com/?q=OTA&l=1 Tyle w temacie OTA... A to, że masz Xiaomi.eu (prawdopodobnie), nie masz połowy rzeczy z MIUIPolska, jak i pewnych poprawek. Tyle w temacie. Po to jest MIUIPolska i instrukcje instalacji, aby z nich korzystać...
-
Mówiliśmy Ci, że nie ma OTA... aktualizujesz ściągając ROM na telefon.. Po to jest ta instrukcja ;-;
-
miuipolska.pl -> Pobierz MIUI->Instrukcja Instalacji 2014...
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
i jeszcze byłoby na mnie, że Mi5 na jesień... No cóż... trzeba uzupełnić zapasy... Ano nie można, wszystkiego trzeba spróbować! Chyba, że mowa o bezalkoholowym... tego lepiej nie próbować . Właśnie... ktoś się orientuje kiedy jest konf. prasowa Xiaomi? -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
a ja trzymam 1l Cydru w lodówce... moje zapasy są chyba jednak ubogie . -
Jeżeli masz tel. od XFS (a z tego co pamiętam to tak), to masz Xiaomi.eu . Spokojnie, oni syfu nie wgrywają .
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Współczuje , mnie na szczęście grypa tylko "podrapała" , ale rozumiem, że tak na czarną godzinkę, w najciemniejszych zakamarkach lodóweczki, jakieś takie 1 piweczko sobie stoi? Co Xiaomi robi z ludźmi... Wszyscy tak czekają na Mi5, że serwisy informacyjne mogą byle fotkę wcisnąć, aby ludzie zaczęli szaleć -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Szansa jest taka sama jak na to, że ja zacznę latać, Marvinka nie wypije dziś piwka, a Xiaomi zacznie robić słabe telefony . Szansa jest zawsze, ale gorzej z jej wielkością . -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Spójrz na Note'a... Potem na to, znowu na Note... a potem już widzisz 2 Note'y . Ten render jest w sieci już od dobrego pół roku, tylko przedstawiany w różnych formach, aby nadać mu "urealnienia". Tyle. Co lepsze, rendery powstały jeszcze zanim Pan Hugo napisał o tym, że ma w rękach pierwszy egzemplarz . Ano, niech się cieszą, że ich Macierewicz nie może dorwać -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Twórce rendera najwidoczniej uznał, że brudny będzie bardziej realistyczny Bo to jest MiNote z dorobionym klawiszem Samsunga, kolejny render... -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Ja liczę na coś bez "boków" przy wyświetlaczu <3. Coś z wyglądu (wyświetlacza) jak LeTV x600 . Im mniej niepotrzebnej przestrzeni nad/pod/obok wyświetlacza, tym lepiej . -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Yep, MiNote, ahhh... się doczekać nie mogę i o, nawet MiNote'a biorę za Mi5 xD -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Nie miałem MiNote'a w ręku, ale wydaje mi się, ze to tutaj jest ciut mniejsze od Note'a... Note ma 5.7" z tego co pamiętam. -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Ich oficjalny FP, Mi. Prezentują nowy pasek do Banda i na 1 fotce jest razem z telefonem, nieznanym . -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Nie, żeby coś... ale coś takiego wstawili na FB: -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
To wygląda jak Mi4c/i, a nie Mi5 :< mam nadzieję, że to nie jest real foto Mi5 :< -
Chiński już jest, teraz czekamy, na MIUIPolska, ile? Nie wiem :< Ano, też tak czytałem i byłem w szoku lekkim, że tak ładnie to wszystkim chodzi. Spodziewałem się co najmniej worka bugów i 2 worka "niespodzianek", ale tych raczej niechcianych .
