-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Jak dla mnie Mi4i w HD zamiast FHD , troszku mało różnorodne zaczynają być te wszystkie telefony .
-
Cwaniaki, ja tam uwagi specjalnie nie zwróciłem, podpiąłem pod sieć i podłączam zawsze na noc, więc z QC nigdy nie "korzystałem", ale kurde czuje się teraz oszukany ;< co za cwaniaki .
-
JA dostałem z XFS tą 1 .
-
np. po to, aby wgrać Xiaomi.eu lub jakieś swoje multi + syfy od "sponsorów"?
-
Jest QC 2.0... Na prawdę... Tak bardzo wujek Google gryzie? ładowarka: QC 3.0 jest na snapie 820 więc tylko i wyłącznie Mi5, na prawdę Google nie gryzie. PS:Nie wiem, czy morze, może Ci podesłać fotkę, ale ja Ci podesłałem .
-
QC 2.0 tak, nie wiem czy 3.0 też...
-
pozostaje Ci chyba gwarancja, jeżeli po fixach, dalej szaleje, to coś widocznie jest nie tak z hardem... ew. ostatnia deska ratunku, spróbuj MiFlash...
-
12mies jest gwarancja producenta, ale wątpię, aby ten ktoś na allegro wysyłał telefon do chin na gware, raczej ma jakieś swoje serwisy tutaj.
-
normalnie instalujesz jak każdą aktu.
-
No poprawka wyszła w piątek, także "teraz" .
-
Możesz sprawdzić po zdrapce z pudełka, do tego fotki telefon z zewnątrz oraz pod pleckami, wszystkie plomby na śrubkach . Tutaj masz stronkę, na której sprawdzisz sobie zdrapkę: http://www.mi.com/verify/
-
hmm... Może miuipolska.pl?
-
jaka masz pewność, że wyśle Ci to, co walnął na zdjęciach? Po 2 IMEI nic Ci nie da, musiałby zrobić zdjęcia np. plomb na śrubkach przy baterii...
-
Xiaomi Redmi Note 3 vs LeTV X500 vs LeTv X600
Nezumi odpowiedział(a) na marxxx temat w Porównanie smartfonów
Ja się nie spotkałem na Mi4 z błędami w tłumaczeniu , a wybacz, że nie wierze w "99% spol" bo to zawsze oznacza, 50% spol, a resztę się domyśl . No i wypraszam sobie teksty na temat mojego podejścia do wyglądu telefonu, jak to się pisze, o gustach się nie dyskutuje, a przynajmniej nie ze mną . Kłopoty są takie, że użytkownicy nie potrafią sobie poradzić, tyle, masz prosty i jasny poradnik co i jak robić. No i bycie w mniejszości jest lepsze od bycia w większości, nie lubię mieć takiego samego zdania jak reszta "baranów", lubię mieć własne , ale jeżeli odpowiada Ci bycie takim samym jak 90% społ, to Twoja sprawa . Nie zmienię swojego zdania, jeżeli autor chce mieć wsparcie na forum i spolszczony w praktycznie 100% system, to niech bierze RN, jeżeli nie przeszkadza mu brak pełnego pol. a do tego sam sobie poradzi z ew. problemami z telefonem, to niech bierze LeTV, "i tyle".- 15 odpowiedzi
-
na aukcji nie rozpoznasz, w łapce, tak, zazwyczaj są źle złożone, widać niedociągnięcia, brak plomb na śrubkach etc.
-
Xiaomi Redmi Note 3 vs LeTV X500 vs LeTv X600
Nezumi odpowiedział(a) na marxxx temat w Porównanie smartfonów
LeTV ma tak spolszczony system jak Xiaomi na multi, czy Meizu, czyli nijak, więc nie biorę nawet pod uwagę polskiego w LeTV. Mi się bardziej podoba RN3, więc cóż, mogę również powiedzieć, że Twój argument w tej sprawie jest co najmniej słaby. No i... kłopoty z bootloaderem? Przecież można już go bez problemów odblokować .- 15 odpowiedzi
-
Jaka masz pewność, że ten ktoś Ci nie wyśle refubrisha, których jest teraz pełno? Ciągle się na forum pisze, aby nie brać telefonów na alledrogo... Polecam zerknąć na xiaomiforsale lub IBuyGou (DHL'em idzie do 5dni max).
-
Xiaomi Redmi Note 3 vs LeTV X500 vs LeTv X600
Nezumi odpowiedział(a) na marxxx temat w Porównanie smartfonów
kwestia ceny i... języka... Chcesz mieć polski i forum ze wsparciem? Bierzesz Redmi Note 3, nie chcesz mieć wsparcia forum, polskiego systemu (wystarczy Ci ang.) to weź sobie LeTV, tutaj w sumie nie ma co kombinować bo te 3 telefony są w sumie takie same, a różnią się firmą xD- 15 odpowiedzi
-
obsługuje QC2.0 jeżeli o to Ci chodzi. Kieruj się... sklepem? Na forum masz polecane sklepy w Chinach i Polsce.
-
Romy które są dawane przez chińczyków raczej nawet stabilnością do "dev" nie dorastają xD to są raczej alfy i bardzo często ledwo działają. Dlatego 1 co się robi to instaluje MIUIPolska .
-
Możesz sobie zrobić kopie, tego zawirusowanego syfu, ale po co to trzymać? Na prawdę możesz sobie zmienić na MIUIPolska i przyjmą Ci telefon na zwrot...
-
5.12.11, z tego co pamiętam jest w nim notka o naprawie restartów.
-
Zainstaluj patch z 5.12.11...
-
mi4 nie wysyła mms, a wysyłał wcześniej
Nezumi odpowiedział(a) na bastard79 temat w Problemy techniczne
na 100% wina operatora, dzwoń na BOK. Telefon widać próbuje wysłać MMS, ale sieć na to nie pozwala. Dowiedz się w Virgin co się dzieje. -
Nic nie tracisz, a instrukcja Instalacji to "Instalacja 2014" w dziale "Pobierz MIUIv7" na miuipolska, masz odnośnik w sygnaturkach moderatorów.
