Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Tutaj masz w tej samej cenie wersję 3Gb (albo i taniej...) https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/29-xiaomi-mi4.html, z Czech wiec bez VAT.
  2. Nic nie ustaliliśmy, po prostu sklepy sobie biorą jako podkładkę... Xiaomi nic jeszcze nie pokazało... Hahaha, PCLab szaleje: PClab .
  3. Grafika z tego co wiem lepsza w Mi4, a procki... wydaje mi się że między 801, a X10 można postawić znak = .
  4. Ja od 4lat jestem w Play, roaming krajowy, ustawiony preferowany Play w wybieraniu automatycznym i jeszcze nie trafilem na "czarna dziure" zasiegowa, a jezdze w miejsca, gdzie nawet plus ma problem z zasiegiem :D. Place 20zl/miech za unlimited sms/rozmorozmowy/internet wiec nie mam na co narzekac... No moze na predkosc LTE bo ta w moim miescie to jakis zart (1mb/s w godzinach 17-22) :P.
  5. Dokładnie tak . Pozwalasz telefonowi, aby łączył się z Plus'em, Orange, T-mobile i Play automatycznie . Virgnin tego nie ma z tego co wiem, bo uznaje nadajniki Play i T-mobile za "własne" .
  6. Bo działa też na nadajnikach T-mobile (bez potrzeby włączania roamingu krajowego). W Play ludzie często zapominają włączyć roaming krajowy... Ja tam w Play'u jestem i zasięg wszędzie mam . Tutaj moim zdaniem problemem może być walnięta karta SIM .
  7. Możesz wejść normalnie do systemu? Jeżeli tak to zapraszam na miuipolska.pl->Pobierz MIUI->Instalacjia 2014. Masz wgrany przerobiony soft Multi, z masą syfu, wirusów i czego sobie tylko zażyczy sprytny chińczyk.
  8. Sprawdź kartę SIM, być może coś jest z nią nie tak.
  9. Yey Marvinka wróciła! To może być wszystko, operator, antena, jakaś apka blokuje coś etc. trzeba popatrzeć przez kilka dni i potestować różne opcje .
  10. możesz spróbować wipe, flash, albo reklamować u IBG (bo tam kupowałeś, z tego co pamiętam ), bo wygląda to troszkę na uszkodzone wejście słuchawkowe .
  11. Próbowałeś z wyłączonym Viperem?
  12. Wersja 2014811, nic więcej, jeżeli masz tą wersję, to działa Aero.
  13. Benchmark widzę szaleje .
  14. Nie wiem, co chwila coś dodają, zmieniają usuwają, trzeba zainstalować i używać. Spowolnienia nie ma.
  15. wejdź na miuipolska.pl i pobierz ostatni rom... między 6, a 7 nie ma wielkiej różnic, ja moją 1Gb Redmi 2 mam na październikowej aktu MIUIv7... Tak, tam, wejdź w recovery i zrób wipe all data...
  16. Nie ma już v6, teraz jest v7... No i.. zrób full wipe, bo coś się ostro powaliło, nie wiem gdzie kupowałeś telefon, ani co wgrał ten ktoś, ale musiało być tam sporo syfu. Wejdź do Recovery, następnie Wipe&Reset->Wipe all data.
  17. W razie czego teraz wychodzi Redmi 3, no i zawsze są jeszcze Note 2 i 3 lub Mi4c .
  18. 1 raz coś takiego czytam tutaj... Nikt jeszcze takiego problemu nie miał. Gdzie kupowaliście tel? Próbowałbym zwrotu/wymiany, bo coś musi być w nim walnięte od strony hardu...
  19. Nie wiem w czym może leżeć problem, z 1 strony nie jest to raczej wina soft/hard bo przecież inne sieci działają normalnie, z 2 strony piszesz, że na Mi4c jego sim działa ok. Dziwne to wszystko... Łapie 3G bez problemu na preferowanych E/H/H+?
  20. W sumie, dawno nie przywracałem i już nie pamiętam dokładnie, ale z tego co mi się w zakamarkach czaszki obija to... chyba tak...
  21. Działa... normalnie? Przywraca wszystkie apki, ich ułożenie na pulpicie, tapety, a synchronizacja.. sobie jest w tle, telefonu nie obciąża, a jedyną jej oznaką jest obrazek chmurki na belce .
  22. Podchwycili temacik: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/xiaomi-oficjalnie-wchodzi-na-polski-rynek.html Coś długo im zeszło .
  23. Nie znam się na prawie patentowym, ale Xiaomi swego czas miało "problem" z tym, w sensie, żaden ich telefon nie spełniał "wymagań". Nie wiem jak wygląda sprawa w nowych telefonach (Mi4, Redmi2, Note2 etc), ale nawet jeżeli ciągle mają problem z patentami, to czy wejście na zasadzie sklepu wysyłkowego nie byłoby niezłym rozwiązaniem?
  24. Mogą na prawdę sporo, moim zdaniem to co było z wysyłką do Niemiec etc. tych drobiazgów, to zwykły test, na ile mogę sobie pozwolić . Mogą równie dobrze zacząć sprzedaż z wysyłką do krajów EU (DHL'em np.) na zasadach normalnego sklepu, jak np. ibg.
  25. Xiaomi nie musi wychodzić z Azji. Baa, mogą obmyślić plan, aby nie wchodząc na rynek oficjalnie, sprzedawać tutaj swoje produkty, im to wystarczy. Już wysyłają jakieś rzeczy do Niemiec, czy Francji. Mogą to rozwinąć, nie bez powodu to zrobili .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...