Jump to content

spinnaker7

Użytkownicy
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Recent Profile Visitors

866 profile views

spinnaker7's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Witajcie, czy ktoś z Was używa może aplikacji Signal Private Messenger? Udaje mi się z niego wysyłać smsy do osób które również go mają, natomiast mam problem z połączeniami. Zauważyłem że tylko na MI4 jest ten problem, na innych telefonach działa normalnie Głównie chodzi o to, że wyświetla siękomunikat : "Client error" i rozmowa się zawiesza już na samym początku, a gdy chcę spróbować ponownie to nawet nie ma sygnału połączenia, jak przy pierwszym razie.
 2. Czekamy na kolejne opinie po wczorajszym update
 3. Czy pojawiła Ci się opcja szyfrowania telefonu na 6.0?
 4. Jak dla mnie MI4 jest najlepszym telefonem na świecie. Chodzi płynnie, bez zacinek, nie grzeje się, SOT to zawsze ok 5 godzin, po 2 godzinach z szybkim ładowaniem od 0 do 100%, GPS działa idealnie, zasięg sieci jest w porządku, naprawdę nie ma żadnego minusa. Natomiast mam pytanie, może bardziej do Administratorów: jak będzie z szyfrowaniem urządzeń na Marshmallow? czy MI3 i MI4 będą mogły być szyfrowane z tym softem? Bo teraz nie są i trochę mi tego brakuje.
 5. Uooo, nawet film jest: https://www.youtube.com/watch?v=e4qIvm2lAgA
 6. Rendery: http://android.com.pl/news/54680-xiaomi-mi-5-rendery/
 7. Jaka jest Waszym zdaniem najlepsza wersja aktualizacji na MI4? Ja siedzę na 5.9.17 bo co przeczytam opinie, to później ciągle coś nie działa Proszę o Wasze opinie.
 8. Wiem, że głupie pytanie, no bo tablety Xiaomi mają MIUI który nie jest zły, i zaraz Acid wyleci mi z odpowiedzią "A po co", ale czy da się wgrać Linuksa na Mi Pada?
 9. Snapdragon 820 został wczoraj oficjalnie zaprezentowany przez Qualcomma, czas na Mi5? Ile prawdziwości jest w plotkach, że ma być już 3 grudnia? http://www.androidauthority.com/qualcomm-announces-snapdragon-820-654808/
 10. Kopia zapasowa systemu MIUI - tak się w ustawieniach nazywa.
 11. Hej. Co daje kopia zapasowa na telefonie? czy jak zrobię wipe to ona zostanie, czy musze ją gdzieś przenieść?
 12. Widzę, że najnowsza aktualizacja przyniosła jednak ROM dla MI4c, czy to oznacza, że MI4c jest funkcjonalny tak samo jak Mi4? Pytam, bo zastanawiam się czy nie kupić go na prezent...
 13. Jest napisane na stronie, do tego dostałem potwierdzenie od nich na maila.
×
×
 • Create New...