Jump to content

Sarna Kaszalot

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Mix2s

Sarna Kaszalot's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nie chodzi tu o samą głośność (wszystkie suwaki max), a o jakość dźwięku, dźwięk dzwonka jest dziwnie zniekształcony w stosunku do normalnego odtwarzania dźwięku (mocno ściszone tony średnie). Nawet odsłuch dzwonka podczas jego ustawiania działa normalnie.
 2. Cześć. Od kilku dni jestem posiadaczem Mix2S (Global 9.6.4.0) i dziwna jest dla mnie jedna kwestia. Problem dotyczy dzwonków. Ogólnie telefon odtwarza dźwięk naprawdę ok, kiedy ustawiam jakikolwiek dzwonek, brzmi na odsłuchu normalnie. Dziwny jest sam dźwięk dzwonka gdy ktoś dzwoni i gdy zmienia się głośność dzwonka z poziomu ustawień. Tak jakby mocno obniżone były tony średnie. Posiadacze mix2s też tak macie?
 3. Jeśli masz rację to będę Cię całował po nogach Czekam jak to dalej będzie, bo zakochałem się w Mi4. Ewentualnie skuszę się na Mi4c, ale to już nie ten sam wygląd.
 4. Dobry wieczór (w sumie to środek nocy jest :> ) Zabieram się od kilku dni do kupna Mi4 w wersji 64GB. Problem w tym, że przejżałem już naprawdę wiele sklepów i wszędzie są "szesnastki" a 64 są niedostępne (jeszcze 3-4 dni temu można było je kupić). Czy kiedyś już się tak działo? Czy to tylko chwilowe braki na magazynach? Pozdrawiam, Wesouek
×
×
 • Create New...