Odin

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Odin

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chodzi o to, że nie mam jeszcze tego telefonu tylko dopiero chce go kupić.
 2. Witam, Czy w Redmi 2 (miui 6) można ustawić czarne tło w ustawieniach i wiadomościach sms? Chodzi o lepszy kontrast tekstu dla osoby o słabym wzroku. Byłbym wdzięczny za screen z czarnym tlem w ustawieniach i największą czcionką. Dziękuję.
 3. Szkoda, myślałem że w dualisimach taka opcja to raczej standard ale rozumiem, że z odbieraniem połączeń z obu kart nie będzie problem (oczywiście nie jednocześnie :)) ?
 4. Mam 2 karty sim i z jednej z nich (powiedzmy orange) chcę dzwonić do OsobyX a do reszty z drugiej karty. Mogę sim orange przypisać do OsobyX tak żebym nie musiał przełączać się na orange ręcznie za każdym razem jak będę chciał zadzwonić do tej osoby? Prościej już nie umiem tego wytłumaczyć
 5. Chodzi mi o przypisanie karty sim do konkretnych kontaktów w książce żeby nie trzeba było przełączać karty albo wybierać ręcznie przed wykonaniem połączenia. Wiem, że kiedyś znajomy miał problem z działaniem tego w dualsimie.
 6. Super, wielkie dzięki za screen. Wydaje mi się że jest podobnych rozmiarów jak ta w samsungu. A o tym przypisywaniu sim do kontaktu możecie coś powiedzieć?
 7. Witam. Planuję kupić Xiaomi Redmi 2 dla starszej osoby: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5917623671 Technicznie da sobie radę ale problemem może być czcionka (słaby wzrok) możecie mi powiedzieć (lub super byłby screen) jak wygląda największa czcionka np. kontaktów? Ile zajmuje ekranu jeden wpis? W samsung największa czcionka jest naprawdę spora natomiast największa w sony to tak naprawdę ledwo średnia w porównaniu z samsungiem. Jak to jest w Xiaomi? Druga sprawa, kiedyś znajomy miał telefon xiaomi i był problem z ustawieniem karty sim do kontaktu. Będą dwie sim, jedna z nich to orange która de facto jest używana do odbierania telefonu i dzwonienia do tylko jednego kontaktu z książki. Czy nie ma z tym problemu w Xiaomi Redmi 2? Polecacie może jakiegoś pewnego i taniego sprzedawce tych telefonów? Pozdrawiam.