-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Po prostu Mi4/Mi4c są jakby nie było serią flagową, Xiaomi je aktualnie najbardziej dopieszcza, co więcej do Mi4 bardzo rzadko zdarzają się słabe ROMy, w sumie ja od sierpnia (czyli od początku MIUIv7) miałem może 2 słabsze ROMy, gdzie coś rzeczywiście nie działało, etc... 1x na Andku 4.4 i 1x na andku 6.0 w akt 6.2.4, ale tutaj obstawiam moją winę, bo po wipe wszelkie problemy zniknęły (coś nabroiłem po prostu ). ViperFX jest tylko w romach na androidzie 4.4, czyli 5.0 up już tego nie ma. Ja zaczynałem swoją przygodę z Xiaomi od Redmi 2 1Gb, następnie wersja 2Gb, w sierpniu przesiadłem się na Mi4 i wierz mi, jest przepaść między serią Redmi, a Mi...
-
615 jest w Mi4i, a 801 w Mi4, a nie w Mi3, Mi3 ma 800 . Cała seria "Redmi" jest niską/średnią półką, HiFi jest tylko w MiNotePro, a ViperFX działa na każdym, jeżeli wiesz jak go zainstalować . Nie ma sensu w ogóle porównywać moim zdaniem Redmi Note 3 (nawet ze snapem) do Mi4/Mi4c. Problemy? Działamy na wersjach china dev. więc bugi są możliwe, raz są lepsze, raz gorsze ROMy.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Wgrywasz najnowszą.
-
cyferi, cyferki, cyferki... Masz andka 4.4 to instalujesz aktu z ankiem 4.4... Żadnych filozofii... pobieraj z archiwum 5.11.5 i to sobie zainstaluj... Po 2 jak teraz zainstlaujesz 5.5.8 to będziesz mieć FC bo cofniesz się i to sporo... Musisz zainstalować ROM taki sam jak masz lub nowszy...
-
ROM na jakim androidzie instalowałeś 4.4 czy 6.0? Jeżeli na 6.0 to po instalacji 5.5.8 masz cegłę... No i... Instrukcja: https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/
-
Nie jest, bo Mi4 nie ma takowej blokady? Instrukcja 2014 i instalujesz MIUIPolska...
-
Sklep_TV-SAT - opinie
Nezumi odpowiedział(a) na Panczo_Dragon temat w Opinie o sprzedawcach na Allegro
Dostają wersję przerobioną, to nawet xiaomi.eu nie jest... Masa smieci na ktorych zarabia chinczyk który to wgrał. Także sklep pewnie nawet o tym nie wie. Co do zdrapek, to chyba tylko Mi4c nie miał tej zdrapki... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Nie, nie było. Używam andka 6.0 od 1 dnia, jak tylko się MIUIPL pojawiło i... problemów z nim nie mam żadnych...
-
5.11.5
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Tutaj też są przeróbki, ten metalowy "cuś" na którym leży klapka jest doklejony, tak samo dziurki na aparat są wycięte w fotoszopie. To tylko moja opinia. -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Dla mnie, przerobione, kciuk jest mocno podejrzany. No i nie zrobią Mi5 5.7", a przynajmniej jeżeli będą chcieli to nie będzie to jedyny rozmiar, byłby to strzał w kolano z armaty... -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
No ja wchodziłem w oba sposoby i nigdy tego nie miałem, tel kupowałem na Allegro bodajże od Technosa xD No i zobacz, ty masz pełen ang. u nich jest jakaś mieszanka wszystkiego. Jeszcze raz przepraszam za ten chaos! . Mea culpa! :< -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Jest to co najmniej dziwne... Przy wejściu do Recovery nie ma nawet pytania o język? Co oni w tym Xiaomi wykombinowali? Jednak racja, że Chińczycy przed imprezą są gorsi, jak Polacy zaraz po . Czyli po kombinacji klawiszy power/Vol+ pojawia się to menu, a po kliknięciu w "Recovery" telefon prosi o podpięcie pod PC? Cholera... Recovery były ostatnim wyjściem poza flashem, aby zainstalować właściwe ROMy... Teraz nie mam pojęcia jak to zrobić bez apki updater (Pan @wzr1one pisał, że u niego apka w ogóle nie reaguje)... No nic, trzeba cierpliwie z tym poczekać na MIUIPolska/Xioami.eu... No właśnie nie. Mam Redmi 2 przed sobą i po kombinacji klawiszy bocznych mam normalne MiRecovery. To samo na Mi4 i Redmi 2 kuzynki (wersja 2Gb), dlatego jestem lekko zdezorientowany... PS: Nie wiem czy mi się posty połączą, więc jak jest tu/będzie tu mod od tego działu to niech to połączy . PS2: Sorry za lekki chaos z tym recovery, ale na prawdę, czuję się jakbym się wpierdzielił, jak dzik w sosne . -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Ktoś próbował wejść w "Recovery" tapając/zaznaczając guziczkami to? 1 raz coś takiego widzę, na en.miui ani słowa o takim przejściu... Być może na Redmi 3 zrobili jakieś "pod menu" do tego... -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
W takim razie na en.miui coś mieszają . Może ktoś wrzucić jakieś wyraźniejsze fotki tego recovery? -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Na en.miui piszą, że recovery jest takie samo jak wszędzie, więc mi tutaj coś nie pasuje. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Nie, to nie jest recovery od Xiaomi . Wystarczy wbić na Google i wpisać "MiReovery", albo po prostu poszperać po en.miui . Wyskakuje informacja, że telefon jest zablokowany, także nawet flashować nie idzie z tego co mi pisali . Nie wiem czy blokuje to recovery, które tam jest wgrane, czy sam boot. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
W tym sklepie raczej zapomnij. Oni mają wszystko od 1 pośrednika, a widać, że ten pośrednik do uczciwych nie należy... -
Nie, jak na razie rekord jest chyba 3lata i nadal aktualizowane .
-
sklepxiaom.pl Zakup Redmi Note 3 z Fakturą VAT sklepxiaomi.pl/
Nezumi odpowiedział(a) na Matel temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Szczerze? Takie coś jak gwarancja w Polsce oznacza, że będzie na lewych częściach, niskiej jakości... A4Y wysyła do Chin, Technos, chyba ma własny serwis, a w razie niepowodzenia wysyła do chin. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Bo powinno wyglądać mniej więcej tak: -
sklepxiaom.pl Zakup Redmi Note 3 z Fakturą VAT sklepxiaomi.pl/
Nezumi odpowiedział(a) na Matel temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Technos-Online lub Accessoriess4You. Nigdzie indziej nie kupuj. Po 2 Gwarancja 2lata... Producent daje tylko rok, więc nie licz na więcej, wszystkie 2letnie to zazwyczaj "lep na muchy" bez pokrycia. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Zwróć telefon, walcz o zwrot kasy. Przed chwilą to samo przerabialiśmy z Panem @wzr1one. Co więcej wgrywają jakieś dziwne recovery...
