-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Bo sprzedawca nie wgrał MIUIPolska, tylko wysłał Ci telefon z wgranym przez chińczyka jego przerobionym MIUI i masz, mam nadzieję, że ważniejszych rzeczy tam nie trzymasz bo musisz teraz zainstalować MIUIPolska według instrukcji i walnąć wipe, aby wyplenić wszelkie pozostałości po syfie, który dostałeś...
-
Trzeszczenie w słuchawce gdy ktoś dzwoni.
Nezumi odpowiedział(a) na SanKen temat w Problemy techniczne
Wymień kartę, a potem zobacz czy dalej będzie problem.. -
Zależy czego oczekujesz, jeżeli nie używasz root'a to tak, warto, przynajmniej moim zdaniem.
-
Tia, aktualnie na telefonach Xiaomi raczej był znak China Export, a nie EU CE i coś mi się mocno wydaje, że X4Y coś tutaj ściemnia, albo sami nie wiedzą czym się owe znaki różnią .
-
Ja używam LTE w Play i na telefonie i w domu, jedyne na co narzekam, to na szybkość internetu w godzinach wieczornych na nadajniku Play'a , z tego co wiem, to teraz, niezależnie od nadajnika, czy to play, czy plus, czy t-mobile, masz ten sam limit LTE (nie ma już opcji Unlimited LTE only Play). Ostatnio patrzałem na oferty i najciekawsze ma T-mobile i Play .
-
RN3 - irytujące reklamy na pasku ładowania baterii
Nezumi odpowiedział(a) na tero temat w Problemy techniczne
Oh, masz większy problem, niż twierdziłem na starcie xD Masz już odblokowany Bootloader? Jeżeli tak, wgrywaj MIUIPolska i to migiem . -
Nie działa telefon i SMSy - jakby zgubił zasięg
Nezumi odpowiedział(a) na altowiolista temat w Problemy techniczne
Problemy z połączeniami to bardzo często wino karty SIM... mam wrażenie, że kiedyś te karty SIM robili... lepsze? XD Moja stara karta z Ery (8letnia) nadal by działała gdyby nie przejście do Play .- 6 odpowiedzi
-
Nie działa telefon i SMSy - jakby zgubił zasięg
Nezumi odpowiedział(a) na altowiolista temat w Problemy techniczne
Po 1, aby cofnąć się z romem musisz po jego instalacji zrobić full wipe, także pobierz sobie 5.11.5 i zrób powrót do fabrycznych, jeżeli problem dalej będzie występować to, idź do swojego operatora, niech wymieni Ci kartę SIM.- 6 odpowiedzi
-
RN3 - irytujące reklamy na pasku ładowania baterii
Nezumi odpowiedział(a) na tero temat w Problemy techniczne
Po 1, zły dział, po 2, polecam full wipe z recovery/przywrócenie do fabrycznych... cwany chińczyk coś Ci tam wgrał.. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Ja to doskonale rozumiem i już tutaj pisałem, że przecież BL można odblokować... ok. 2tyg czekania, ale odblokujesz, Acid jeszcze nigdzie, ani słowem, nie pisał, kiedy będzie rom dla Redmi 3, jest "wkrótce" więc, będzie "wkrótce" nic więcej nikt prócz Acida nie wie... ROM dla Mi4 wyszedł po ~2tyg, dla Redmi 2 po miesiącu, dla RN2, po 2tyg, dla RN3 po ponad miesiącu, dla Mi4c też ponad miech.. masz dokłądnie możesz czekać od lutego do końca marca, a nawet dłużej, masz to wyżej.. -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Każdy telefon ma własny rom, więc co mają do tego inne modele... może będzie w lutym, może w marcu... -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
wejdź sobie na miuipolska.pl... masz jak byk, "Wkrótce", jak będzie to będzie. -
Zamieszałeś Dla telefonu, 4G to 4G, 2pasma (przynajmniej dla polski w Mi4c B1 i B3), jeżeli pod nie się podłączy tel, to widzisz 4G. Dla operatorów... Oni po prostu żonglują sobie tym określeniem jak im wygodniej, np. Play opisuje 3g+ jako LTE, a samo już LTE jako "Strefa szybkiej transmisji danych 4G LTE", podobnie ma np. Plus... Dla Plus'a nawet 3G jest LTE xD
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Nie opłaca się, Xiaomi zawsze sobie liczyło za dodatkową pamięć, a tel przecież i tak ma SD . -
Po prostu miałeś pecha i to sporego . Spokojnie, Technos powinien od ręki sprawę załatwić . No i kabla odsyłać nie musisz, ładowarka była uszkodzona.
-
a próbowałeś tapnąć na powiadomienie na pasku? -.-
-
Telefon za każdym razem się pyta, przynajmniej u mnie, jako co podłączyć...
-
Koleś ma kilka sklepów i na prawdę już nie wiem, który jest który, znam ich sklep allegro i wiem, że tam taką wersję mieli, czy mają nadal? Nie wiem.
-
Nie pisz bzdur, 813 nie obsługuje WCDMA 900Hz, tylko 850Hz, to różnica, tutaj masz rozpiskę od Xiaomi: 2014811 is China Unicom version, most common sold by Chinese resellers. It supports.4G FDD-LTE(B1 2100MHz / B3 1800MHz)、TDD-LTE(B41: 2555-2575MHz)3G WCDMA(900 / 1900 / 2100MHz)2G GSM(900 / 1800MHz) 2014813 is China Mobile version. It supports4G TDD-LTE(B38 / B39 / B40 / B41: 2555-2655MHz)、FDD-LTE(B3 1800MHz / B7 2600MHz)3G TD-SCDMA(1900 / 2100MHz)、WCDMA(850 / 1900 / 2100MHz)2G GSM(900 / 1800 / 1900MHz) Jeszcze biedak kupi 813 i się okaże, że nie ma 3G w jego okolicy lub telefon skacze ciągle między 2G, a 3G i się zacznie "jakie to Szałaomi jest suabe". @markon Z tego co wiem, na Allegro Sklep TV-SAT sprzedaje wersję 811, ale nie nastawiałbym się na 2 letnią gwarancję, do tego polecam napisać do Technos Online lub Accessories4You, być może dorwali gdzieś tą wersję, a u nich możesz liczyć i na serwis i na gwarancję .
-
Kwestia wad fabrycznych pierwszej emisji modelu
Nezumi odpowiedział(a) na Blaze temat w Problemy techniczne
1. Jakie wady? Dostajesz tel z wadą, to go reklamujesz, tyle. 2. Każdy z telefonów Xiaomi przechodził swoje problemy na początku z GPS, miesiąc/2 i się ustabilizuj. 3. Nie widzę problemu... 4. Tyle, ile trzeba, ni mniej, ni więcej. Dopóki nie odblokujesz sobie BL to i tak MIUIPolska nie wgrasz i tak, na odblokowanie czeka się w granicach 14dni, także spokojnie... -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
W takim razie, albo złe APN wpisujesz, albo dzwoń do Plusa.. -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Tia... http://fotoforensics.com/analysis.php?id=1cd5bbdcb85a5fba08bfe9981dc9f257c153c4b5.125782 Wątpię nadal w takie coś . -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Nie rozumiem o co z tym BL chodzi... przecież Xiaomi je odblokowuje, są poradniki co zrobić, aby odblokowali, tydzień/2 czekania raczej nikogo nie zbawi, angielski przecież językiem kosmitów nie jest . -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Nie ma się co dziwić, rok bez większego flagowca... Niby był MiNotePro, ale bądźmy szczerzy, telefony "Note" mają dość ograniczoną liczbę chętnych ze względu na rozmiary . -
Skaczący wskaźnik baterii, słabe ładowanie.
Nezumi odpowiedział(a) na kaputo temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
