Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  2. Nezumi

    konto xioami

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  3. Zainstaluj ponownie twrp poprzez minimala i ruszy... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  4. Dziwne rzeczy piszecie... Mam Mi8 lite od 2 miesięcy w domu i żadnych problemu z siecią nie ma, a też jest w Play. Najnowszy global stable. NA en.miui jest 1 temat z 0 odpowiedziami i 1 zgłoszenie z 1 potwierdzeniem. Jeżeli jest to problem softu to marginalny, bo w sumie 5 zgłoszeń przy tej ilości sprzedanych sztuk? Polecam sprawdzić jakikolwiek soft nie bazujący na MIUI, jeżeli dalej będzie to samo, to problem macie w hardzie/karcie sim.
  5. No niestety, ale nikt inny tego nie rozwiaze... sprawdzaj moduly do magiska, moze ktos cos wykminil, innej opcji nie ma.
  6. Przecież za takie rzeczy odpowiada instagram... Pisz skargę do nich i niech ruszą zadki z łatką, po coś podają kontakt do twórców apki w GP... Problem dotyczy każdego telefonu, niezależnie od softu, jest losowy.
  7. Musisz wpisać PIN/wzór(w sposób cyfrowy) zgodnie z tym, co było wcześniej używane. Jest to blokada od Googla. Jeżeli posiadasz TWRP, to możesz z poziomu TWRP usunąć kilka pliczków.
  8. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Szukaj rozwiązania w FAQ GooglePlay, bo problem jest z ich apką.
  9. jest global, china i xiaomi.eu. Informacje nt. instalacji xiaomi.eu znajdziesz w dziale tutoriale.
  10. Pisałem, že coś wyskrobie i to jest jedyne co wyskrobałem. Bez zmiany na xiaomi.eu masz jedynie możliwość czekania na oficjalną aktualizację.
  11. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    Czyli jak dla mnie nie ma sensu wymieniać Mi8...
  12. Redmi Note 4x
  13. a było tak . Z pół roku temu, koleś kupił Mi8, soft Global, niby unlock BL. Wgrał Xiaomi.eu. Bah, cegła. Wysyłał nawet do MiCenter, nie odratowali z tego co pamiętam. @dzidexx Tutaj się toczy za wiele tematów na raz, a nie wszyscy cytujecie do kogo ma być odpowiedź i w którym dokładnie temacie.
  14. Było także dość głośno nt. lewych BL na np Mi 5x... Chińczycy kombinują jak mogą, aby obejść zabezpieczenia i wgrywać co tylko się da.
  15. To musisz męczyć ich dalej. Dokładnie opisać, że problem występuje po x czasie używania etc. Zawsze zgłaszaj z tytułu rękojmi, przy 2 naprawie są zmuszeni oddać pieniądze lub wymienić na nowy lub jak pisałem, czekac na aktu, przejść na global beta lub Xiaomi.eu.
  16. Trzeba zawsze brać pod uwagę to, że mogła się trafić felerna sztuka z uwalonym modułem BT. Masz wyżej 2 możliwe rozwiązania problemów. Niestety, podobnego problemu nie znalazłem ani na oficjalnym forum, a na xda z tym problemem zgłosiły się dosłownie 4 osoby.
  17. Sam sobie musisz na to odpowiedzieć... Pod koniec marca w oficjalnej sprzedaży będzie Mi9 Global, wersja CN już jest dostępna u sprzedawców w Chinach. Twoja sprawa, czy czekasz na nowego flagowca, z nowym procem, czy inwestujesz w rocznego proca. Z poważniejszych, nic. Raczej typowe problemy MIUI.
  18. Masz dosłownie post wyżej podane tymczasowe rozwiązanie... W ostateczności przejdź na global beta lub xiaomi.eu po odblokowaniu BL... Jeżeli nie chce Ci się bawić, to walcz ze sprzedawcą... Rękojmia to cudowna sprawa...
  19. nie wiem, czy to można "crackowaniem", ale tak, można "podmieniać" bootloader (np była tego masa w modelu Mi5x, gdzie wrzucali bootloader z bodajże Mi A1). To jest unlock kontem "serwisowym" w trybie EDL, takiego konta nie dostajesz o tak za nic .
  20. Jako, że odpowiedź udzieliłem już na PW, to nie ciągnijmy wątku w 2 miejscach. Temat zamknę i kontynuujmy na PW , a po wszystkim dodam rozwiązanie w edycji .
  21. Nie wiem, nie mam takich przygód z Mi8 na xiaomi.eu, jeżeli ogarniasz angielski to popróbuj poszukać na en.miui.com, może ktoś podobny problem ma, jeżeli nie, to daj mi czas, może coś tam wyskrobię, ale to troszku może potrwać . @Edit: @TheKaaC jedno z rozwiązań problemu: Drugim rozwiązaniem jest przejście na xiaomi.eu/globalbeta.
  22. Miałem to na Mi5, chcesz fotki jak wygląda moja Mi5 po 2 zderzeniach z 10-15cm(przy kucaniu telefon wypadał z kieszeni) z kafelkami przy tej folii? Uwierz mi, ta folia to jest tylko folia, uchroni przed rysami, ale nie przed uszkodzeniami od upadków. Chcesz ochronić przed upadkami, kupuj pełnoprawne case np. https://3mk.pl/naturalcase/
  23. Jest przecież Ferya od 3MK, jeżeli zależy Ci na folii: https://sklep.3mk.pl/pl/p/Xiaomi-Mi8-Global-kolorowa-skorka-ferya-SkinCase-by-3mk/40019
  24. Takie rzeczy się zwraca np na Policję oraz zgłasza w miejscu znalezienia (jeżeli był to sklep/galeria/restauracja etc). Nic nie zrobisz. Blokada jest nie do zdjęcia. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  25. Nezumi

    Mi 9 nadchodzi...

    Tutaj raczej olewka od strony programistów. Gdyby to była kwestia licencji, to apki z GooglePlay nic by nie dawały, bo sam DAC byłby zablokowany, a ten zablokowany nie jest... Po prsotu MIUI nie potrafi go uruchomić poprawnie. Jak pisałem już gdzieś... Mam wrażenie, że programiści w Xiaomi o deadline dowiadują się dzień po... To wygląda tak, jakby wprowadzali wszystko na szybko, na wczoraj, byle było, bo ktoś z góry naciska.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...