-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
To jest BT, to nie ma cudownej jakości, co więcej, sam adapter może być słaby i nie mieć np obsługi aptx. BT samo w sobie powoduje szumy, jeżeli ustawisz max, to zawsze zaczniesz je słyszeć mocniej.
-
walczymy na uykrywanie notcha .
-
Nie żeby coś, ale niby im na forum ludzie płakali, że tego chcą, więc dali xD
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
No to jest raczej oczywiste, nie ma sensu kupować 660, jeżeli za niewielką dopłatę/ta samą cenę masz nowszy proc.
-
No właśnie chyba odwrotnie. Jest to nadal Kryo, z tym, że 11nm, nadal 8 rdzeni, 2 do 2Ghz i 6 do 1.7Ghz, ale z tego co pamiętam, to właśnie grafika jest poprawiona. Nie wiem, średnio mnie one interesowały ostatnio .
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
https://www.digit.in/mobile-phones/vivo-v15-pro-vs-oppo-k1-vs-nokia-81-performance-comparison-snapdragon-675-is-the-mid-range-soc-to-lo-46630.html 1 wynik z googla... Wydajniejszy będzie, czy dużo? Nie, bo to jest rok różnicy, a tym bardziej, jest to półka mid.
-
Przy SMS/Mess/Telefon mam ikonkę na AOD, a przy wszystkich innych apkach mam dźwięk/wibrację + diodę (przynajmniej na netflixie, spotify, fb, outlock, google, weatherToday)
-
Szukaj innych wersji TWRP.
-
powiadomienia z mess i apek systemowych sa na AOD, brak jest powiadomien od apek innych firm.
-
Sam nie wiem co oni planują... Najpierw robią niezłe i dość wytrzymałe RN3/4/5, a potem odwalają coś takiego? Z tym Mi5 ciut przesadziłem, bo akurat Mi5 się rozpadła przy praktycznie 0 sile, a tutaj potrzeba było się jednak troszkę przyłożyć, co nie zmienia faktu, że oczekiwałem więcej, tym bardziej patrząc na poprzednie modele Redmi... I... dlaczego tak bardzo ciągniecie temat 48mpx? Bo mnie to średnio interesuje ile tam ich jest, bardziej interesuje mnie sama jakość zdjęć. Moda na jaranie się mpx w aparatach w telefonach była jakoś.. 10lat temu? Zobaczymy jak wypadnie wersja "pro", wersja zwyczajna według recek ma niewielką poprawę jakości względem RN5, ale jednak poprawa jest.
-
Czy ciężko... Jeżeli mniej więcej tak samo używasz codziennie fona, to raczej wiesz ile masz % wieczorem, jeżeli przy AOD będzie zauważalnie mniej, to wiesz przynajmniej dlaczego . PS. W internecie krążą głosy, że Widevine L1 trafił do Mi8 także, ciekawe ile w tym prawdy.
-
Chyba, że do zegara dokoptujesz sobie ładny obrazek, wtedy ciut więcej .
-
On się nie świeci 24h... Gdy światła jest mało, to AOD się wyłącza po chwili automatycznie, co więcej, możesz sobie ustawić w jakich godzinach AOD ma być w ogóle aktywne... To jest AMOLED, po to wymyślono AOD, aby co chwila nie odblokowywać telefonu...
-
Ciekawe, że Xiaomi(redmi) podejmuje próby dawania gumek przy tackach etc... Może chcą wprowadzić w końcu an stałe IP?
-
Cóż... Powtórka z Mi5 .
-
To przeczytaj je dokładnie, a dowiesz się, skąd się te posty biorą, bo nie z winy Mi8.
-
Albo używaj AOD.
-
To jest model z dual-GPS, który działa świetnie, gdzie żeś czytał brednie o niedziałającym GPS? Ten sklep to nie jest oficjalna dystrybucja, co za tym idzie, nie ma oficjalnej gwarancji w Polsce (chyba, że sam podpisał jakieś umowy z serwisami). Zwracaj uwagę czy kupujesz Mi8 Global, czy Mi8 z softem Global, to jest różnica.
-
Używam od ~2tygodni, nie widzę aby żarło jakoś specjalnie baterię.
-
Nijak. Telefon wybiera sobie bts na podstawie najlepszego zasięgu z priorytetem dla sieci macierzystej. Jeżeli zasięg sieci macierzystej jest za słaby, to telefon przełączy się na inny bts, który ma lepsze połączenie. Wyłączenie roamingu to broń obusieczna, na chwile masz problem z głowy, ale Play nie ma wystarczającego pokrycia, więc bardzo często będziesz gubić zasięg całkowicie. Roaming możesz wyłączyć tylko na BOK Play. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
@sp4ubw Jak to dlaczego? MIUI ma foszka i nie dziala :D. Przywyklem, mimo swoich baboli lubie ten system :P. Ja mam AOD odpalone, na opcji z wylaczonym ekranem przy powiadomieniach nie ma zadnego podswietlenia krawedzi... Niekiedy mam wrazenie, ze w Xiaomi programisci o deadline dowiaduja sie dzien po
-
Tia. Wyłączyłem. Powiadomienia nagle utraciły dźwięk i dioda się przestała zapalać . MIUI mnie zaskakuje na każdym kroku, nawet po 5latach obcowania z nim xD po wyłączeniu opcji wskazanej przez @paveu ?
-
Numerek poproszę to sobie sprawdzę, bo u mnie wybudza ekran całkowicie praktycznie każde powiadomienie, a aktu mam najnowszą .
