-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
To jest soft... To nie jest tak, że bug występuje u 100%... on występuje u 5-10-15% etc... Po prostu z jakiegoś powodu (czy to apki, czy sposób w jaki się aktu zrobiła, cokolwiek, szczegół) skrypt ma problem z poprawnym działaniem i tyle. Zwróć uwagę na opinie na GP na jakiejkolwiek apce... Masz masę ludzi dających po 4-5 gwiazdek, ale też 2 tyle dające 1, bo właśnie... napotkali błędy, których Ci 1 nie mają... Pisz do supportu Googla, może mają jakieś rozwiązanie, albo podeślą paczkę z łatką ew. poradzą jaką wersję apki Googla zainstalować, aby banglało...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Stare i już dawno nie ważne, zwróć uwagę na datę... Aktualnie jedyny sposób na powiększenie chmury, to zakup dodatkowych gb. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Telefon po naprawie gwarancyjnej nadal niesprawny - jakie kroki podjąć?
Nezumi odpowiedział(a) na tojapiotrek temat w Serwis urządzeń
1. Nijak. Możesz już tylko wysyłać na kolejne gwarancje... Trzeba było zgłaszać z tytułu rękojmi, to by problemu nie było. 2. Nie ma powiedziane, jeżeli wysyłasz na gwarancję to niestety, ale sprzedawca może naprawiać telefon wieczność. Gdybyś zgłaszał z tytułu rękojmi to sprzedawca ma prawo do 1 naprawy urządzenia, jeżeli się ona nie powiedzie, problem będzie dalej występować lub nie będzie możliwa, to sprzedawca ma obowiązek wydać pozbawiony wad produkt lub zwrócić pieniądze. Przy 2 wysyłce z tytułu rękojmi sprzedawca ma obowiązek j/w wydać nowy lub rozwiązać umowę kupna-sprzedaży. 3. Nic Ci raczej nie pomogą, bo telefon na naprawę przyjęli, naprawę wykonali i u nich problemu nie było, a co za tym idzie, wszystko jest OK, a to, że problem dalej występuje, cóż... Musisz męczyć dalej sprzedawce. -
Nie konto, a same mapy Google. Bardzo możliwe, że to ich wina. Od ~pól roku są z nimi problemy, ludzie zgłaszali (nawet tutaj na forum) problem z mapami google, urywanie śledzenia, błędy, gdzie np yanosik, albo waze działały bez problemu.
-
Nie chce głupio zabrzmieć, alee... może "źle" przykładasz fon do ucha, czujnik nie wykrywa wtedy do końca poprawnie i ekran pozostaje aktywny... Przy wyłączonym ekranie jest niemożliwe, aby cokolwiek Ci się "tapało" samo, bo problem miałbyś nie tylko przy rozmowach, a np też przy zablokowaniu (np przesunięcie palcem po wyłączonym ekranie skutkowałoby unlockiem). Jeżeli uważasz, że jest to usterka, to wyślij telefon na rękojmię/gwarancję... Oni go tam sprawdzą i zobaczą, czy problem jest, czy nie. Piszesz, że problem występuje także na 2 urządzeniu, to jest ten sam model czy jakiś inny? Czy ten 2 fon należy do kogoś innego? Jeżeli tak, to czy on również ma taki problem?
-
To jestem w stanie zrozumiec, ale kurde nigdy mi sie nie porysowalo szklo, a patrzac na to, ze dali niby szafir tym bardziej mialbym wywalone... uzywalem mi8 przez 3msc bez etui i zadnej rysy....
-
W sumie... Mi9 ma niby szkło szafirowe, więc czym się przejmować?
-
To lecicie wipe, jeżeli po nim dalej źle, to MiFlash, jeżeli dalej źle, to możecie kombinować z softem Xiaomi.eu lub innym customem, a jeżeli nie chcecie się bawić, to po coś wymyślono rękojmie i gwarancję.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Czego oczekujesz? Że zabawy softem wyprostują Ci telefon? Na przyszłość nie wyginaj telefonu, nie siadaj na niego, nie kładź nic na niego etc etc.... Żadne forum na wygięty telefon przecież nic Ci nie zaradzi...
-
Konto Xiaomi nie ma nic do tego. To jest kwestia albo simek, albo błędu w samej apce Googla.
-
Wymieńcie karty SIM na start...
-
Tutaj masz co i jak: https://www.download.net.pl/jak-wylaczyc-reklamy-w-miui-smartfony-xiaomi/n/13556/
-
Bo prawdopodobnie ich tam nie ma. Ustawienia->Aplikacje systemowe -> Kontakty -> Importuj kontakty z...
-
Wyłączasz tzw. "propozycje" w apce panelu i tyle... Czasami dodatkowo wyłączyć trzeba też w ustawieniach...
-
Wybudzanie urządzenia podwójnym stuknięciem ekranu
Nezumi odpowiedział(a) na xytoo temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.- 5 odpowiedzi
-
- wyświetlacz
- android
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wybudzanie urządzenia podwójnym stuknięciem ekranu
Nezumi odpowiedział(a) na xytoo temat w Problemy techniczne
Na starcie posprawdzaj aktualizacje, jeżeli są najnowsze (en.miui.com/download) to przywróć fon do fabrycznych. Jeżeli używasz jakiegokolwiek szkła ochronnego, które może zasłaniać czujnik, to je zdejmij.- 5 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- wyświetlacz
- android
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
jeżeli na 2 fonach masz to samo, to raczej winna będzie simka/operator.
-
To można wyłączyć 1 przełącznikiem.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Jak przejść na xiaomi.eu dowiesz się z tutoriali, a odpowiedzi na swoje pytania uzyskasz w głównym wątku dyskusyjnym o Mi8.
-
lewy przycisk na dole ->przytrzymaj apkę która Cię interesuje -> tapnij na ikonkę kłódki.
-
Zablokuj endomondo w procesach klodka i wszystko bedzie smigac...
-
No bez przesady. 90%(dane z zada) uzytkownikow internetu nawet nie wie, ze im sie cos na dole wyswietla
-
Jak sobie odpalasz w nowym oknie, tia, ale na forum jako takim nazwy plików nie widać. No i na forum są osoby, które to widzą bez opisów, ale są też takie, które w tym nie siedzą i nie rozpoznają .
-
Na forum nie widać nazw plików @latet...
