Peaceul

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Peaceul

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Note 3 (6/128)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety wielokrotnie już do nich pisałem, wysyłałem screenshoty. Bez odpowiedzi.
 2. Peaceul

  Google camera na Miui 10

  Dzięki @pawelt <3 Działaaaaaaaaa! Po roku z powrotem mam GCAM Mój jedyny problem jest taki że stockowa apka zaczęła mi crashować jak zmienilem nagrywanie video z 4k na 1080p :/ da sie coś zrobić żebym mógł korzystać z jednego i drugiego? W 4k i 720p moge uruchomić stockową aplikacje aparatu bez problemu, przy nagrywaniu 1080p się wysypuje.
 3. Hej, mam problem z instagramem od jakiegoś roku. A mianowicie filmy które wrzucam na My Story kompresują się do okropnej jakości, i jakiś 14 fps (rekordowy filmik osiągnał 7 fps!), bardzo cenie sobie to że Mi Note 3 ma super aparat, filmy też kręci bardzo przyzwoite i nie chce żeby materiały wrzucane przeze mnie były tak potwornej jakości. Próbowałem poszukiwań na internecie i różnych forach i wygląda na to że problem jest bardzo powszechny, nie tylko na urządzeniach xiaomi, i wygląda to troche jak jakaś loteria - z czego to wynika? https://en.miui.com/thread-3209652-1-1.html https://forum.xda-developers.com/mi-a2/help/instagram-stories-videos-low-framerate-t3846135 W załączniku losowy filmik przed przetworzeniem przez instagram i po przetworzeniu. Próbowałem nagrywać w każdej możliwej rozdzielczości i jakości, również przez open camera. Nic nie pomaga. Czy ktoś z was spotkał się z tym i jakoś temu zaradził? Również ciekawi mnie czy na najnowszych telefonach od Xiaomi ten problem też występuje (np. POCO, Mi8, Mi8 lite itd.)
 4. Peaceul

  Google camera na Miui 10

  U mnie mimo fixa wywala każdy możliwy GCAM A co do tego open camera to gdzie można to camera2api włączyć?
 5. Peaceul

  Google camera na Miui 10

  Mam na myśli rom od miuipolska MIUI 9.2.21
 6. Peaceul

  Google camera na Miui 10

  A ma ktoś coś działającego pod naszym romem?
 7. Peaceul

  MIUI 9.2.21

  Mi Note 3 Telefon po aktualizacji wyraźnie zwolnił. Instagram uruchamia sie dosłownie 5-6 sekund, a powiadomienia z messengera często przychodzą w takiej formie: https://i.imgur.com/Z8vXuSQ.png Po kliknieciu w dolne powiadomienie zostaje zaproszony do korzystania z messengera i odesłany na google play. Klikniecie w górne otwiera messengera, aczkolwiek znacznie wolniej niż przed aktualizacją. Edit: Wipe dalvik i cache rozwiązało problem z instagramem.
 8. Wyczyść gniazdo USB-C, ja zrobiłem to tą metodą i zaczął się ładować jak za "starych lat" Niektorzy polecaja czyszczenie szpilką, ale wolalem użyć troche mniej inwazyjnej metody.
 9. Peaceul

  MIUI 9.1.24/26

  Mi Note 3 Siła wibracji przy dotknięciu - aktualnie opcja "słabe" i "średnie" wydaje się mieć taką samą siłe wibracji, przed updatem wibracja przy opcji "słabe" była bardzo delikatnie odczuwalna.
 10. Ta funkcja ocenia Twój wygląd, ale pewnie działa nalepiej z azjatyckimi twarzami
 11. Hej Już jakoś z pół roku mam na Mi Note 3 problem z Instagramem. Wszystkie filmy ktore chce wrzucić na my story po przetworzeniu mają nie całe 15 fps... Niezależnie od tego w jakiej rozdzielczości kręcony jest film źródłowy, i niezaleznie czy jest on z aplikacji aparatu czy krecony bezposrednio przez instagram story, wszystkie filmy mają tragiczną jakosc i okropne 15 fps po publikacji lub po zapisaniu. Próbowałem też innej wersji aplikacji Instagrama, developerskiej - żadnej poprawy. Mi Note 3 ma całkiem niezły aparat i nieakceptowalnym dla mnie jest żeby publikować filmy o tak tragicznej jakości, czy ktoś z was też ma ten problem? W załączniku właściwosci filmiku źródłowego, i filmiku po przetworzeniu przez instagram.
 12. Peaceul

  GTA SA na Max 2

  Też miałem problemy z GTA SA na Mi Note 3, na maksymalnych ustawieniach grafiki czasami pojawialy się artefakty, a oprócz tego losowe crashe. Również chętnie bym usłyszał o jakimś rozwiązaniu.
 13. Peaceul

  Google camera na Miui 10

  Czyli to działa tylko na chińskich i eu official stable romach tak? Dopytuje bo czekam z niecierpliwoscią od roku na tego gcama i się doczekać nie moge...
 14. Peaceul

  MIUI 8.11.8

  Tak, ale niestety na Mi Note3 nie ma mozliwosci włączenia Camera2api na Miui10 https://www.gizchina.com/2018/11/10/xiaomi-miui-10-8-11-to-support-google-camera/amp/ No ale pozostaje mieć nadzieje że wkrótce to się zmieni i gcam wroci na Mi Note3
 15. Peaceul

  MIUI 8.11.8

  Mojemu koledze ktory ma Mi5SPlus pojawił się Aparat Google w sklepie play. Kiedy Mi Note 3 też to dostanie? Kolega też ma 8.11.1 Miui Polska