Critical

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Critical

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Java

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Kupiłem taki adapter USB 3.0 1000mbps https://a.aliexpress.com/_BfivhaWF ,na aukcji czytałem komentarze ,ludzie pisali że zamówili do boxa i działa. U mnie niestety po podpięciu kabla do adaptera i wyłączeniu wifi w boxie nie ma internetu ani nie wyświetla się dodatkowa pozycja w ustawieniach. Co mam zrobić żeby to działało?
 2. To sprawdźcie w ustawieniach netlifxa czy nie ma tam opcji załączania apki po starcie boxa. Ja np. używam tivimate i mam to włączone.
 3. A gdzie znajdę ustawienia domyślnych aplikacji? Chodzi mi głównie o to, żeby linki z aplikacji były otwierane w Google Chrome a nie w przeglądarce od Xiaomi. @dar00 tak to prawda, można podmienić plik hosts bez uprawnień root, tylko chodzi o to, że u mnie nie widzę różnicy. Wyskakuje tyle samo reklam jak przed podmianą tego pliku. A wszystkie aplikacje blokujące reklamy wymagają roota do poprawnego działania. Z jakiej korzystasz przeglądarki? Ja używam Chrome dlatego, że lubię mieć wszystko zsynchronizowane, ale chyba Firefox pozwala na instalację dodatków, w tym adblockerów, zagdza się?
 4. Ok, dzięki za odpowiedź, wstrzymam się z rootem bo potrzebuję go tylko do usunięcia reklam. Wcześniej Adguarda używalem, ale też wymagany jest root i nie działała mi aplikacja GPay.
 5. Czy ten sposób działa też dla nowego MIUI 12? Testował ktoś?
 6. Czy do blokowania reklam potrzebny jest root? Bo wrzuciłem ten plik przez TWRP i nie widzę żądnej zmiany, tyle samo reklam jak wcześniej. Jeżeli trzeba root to jak go zrobić, żeby dalej GPay działało? Na MIUI 11 robiłem root to niektóre aplikację to wykrywały i nie działały.
 7. Cześć Podczas korzystania z ambient mode system pokazuje,że mam nieodczytane powiadomienia. Po odblokowaniu telefonu na pasku statusu i w centrum powiadomień jest czysto. Jak to naprawić?
 8. Witam Przy zablokowanym ekranie ciągle pokazuje mi że mam nie odczytane powiadomienia, jednak gdy odblokuję telefon to jest pusto, nie ma ani jednego powiadomienia. Powoli zaczyna mnie to irytować bo ekran cały czas miga i nie wiem kiedy na prawdę pojawia się powiadomienie. Wersja MIUI 11.2 xiaomi.eu 20.1.21 Wersja Android 10 QKQ1. 190825.002 Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka
 9. Critical

  GPay+Root+Magisk

  Witam Wgrałem MiuiPolska, głównie dlatego, że zależało mi na możliwości korzystania z Google Pay. Aplikacja wykrywa roota w telefonie mimo, że ukrywam ten fakt poprzez aplikację Magisk. Czy może ktoś wytłumaczyć jak poprawnie używać tej apki do ukrywania roota przed innymi apkami? Magisk manager aktualny, zmieniłem paczkę na losową, przy GPay jest "patszek". Co jeszcze muszę zrobić, żeby to działało?
 10. Ja mam ten sam problem, ale przed aktualizacją do miui 11 ta funkcja działała. Sprawdziłem uprawnienia aplikacji wiadomości i ma dostęp do telefonu, kontaktów i rejestru połączeń.
 11. Korzystałem z tego poradnika(specjalnie przeznaczonego do tego telefonu): https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi-eu-na-redmi-k20-pro/ Wiem, że ta komenda nie działa dlatego nigdy jej nie użyłem. Flashuje komendą fastboot flash recovery twrp.img
 12. ? Co to za odpowiedź? Skąd wiesz, że nie doczytałem, jesteś jasnowidzem? Doczytałem od konća.
 13. Witam Robię dokładnie wszystko ze poradniku ze strony, flashuje TWRP, żaden błąd podczas operacji nie wyskakuje, wszystko przechodzi OK. Jednak po restarcie komenda fastboot reboot telefonu telefon uruchamia się normalnie do Androida zamiast do TWRP. Dodatkowo kiedy manualnie włącze recovery czyli Vol Up + Power lub z komputera komenda adb reboot recovery to uruchamia się MiRecovery. Jak to możliwe, że flashuje TWRP a dalej jest MiRecovery? Próbowałem 3 wersji TWRP 15,18 i 19. Czy ktoś wie jak mi pomóc?
 14. Critical

  Nagrwyanie rozmów

  Czy miuipolska posiada automatyczne nagrywanie rozmów? Czytałem, ze wersja EU ma dialer google a nie od xiaomi i dlatego nie ma tej funkcji.
 15. Jak mogę zmienić region na Polskę? Na koncie Mi w zakładce Personal info Locale jest ustawione China. Klikam Settings dostaje sms weryfikacyjny i nie widzę na stronię opcji zmiany Local. Jest tylko Internet products i Third party products, przy każdym przyciski delete i download. Rozumiem, że jest to niezbędne zanim zacznę odblokowywać bootloader?