Critical

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Critical

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Java

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T Pro
 1. Korzystałem z tego poradnika(specjalnie przeznaczonego do tego telefonu): https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi-eu-na-redmi-k20-pro/ Wiem, że ta komenda nie działa dlatego nigdy jej nie użyłem. Flashuje komendą fastboot flash recovery twrp.img
 2. ? Co to za odpowiedź? Skąd wiesz, że nie doczytałem, jesteś jasnowidzem? Doczytałem od konća.
 3. Witam Robię dokładnie wszystko ze poradniku ze strony, flashuje TWRP, żaden błąd podczas operacji nie wyskakuje, wszystko przechodzi OK. Jednak po restarcie komenda fastboot reboot telefonu telefon uruchamia się normalnie do Androida zamiast do TWRP. Dodatkowo kiedy manualnie włącze recovery czyli Vol Up + Power lub z komputera komenda adb reboot recovery to uruchamia się MiRecovery. Jak to możliwe, że flashuje TWRP a dalej jest MiRecovery? Próbowałem 3 wersji TWRP 15,18 i 19. Czy ktoś wie jak mi pomóc?
 4. Critical

  Nagrwyanie rozmów

  Czy miuipolska posiada automatyczne nagrywanie rozmów? Czytałem, ze wersja EU ma dialer google a nie od xiaomi i dlatego nie ma tej funkcji.
 5. Jak mogę zmienić region na Polskę? Na koncie Mi w zakładce Personal info Locale jest ustawione China. Klikam Settings dostaje sms weryfikacyjny i nie widzę na stronię opcji zmiany Local. Jest tylko Internet products i Third party products, przy każdym przyciski delete i download. Rozumiem, że jest to niezbędne zanim zacznę odblokowywać bootloader?
 6. No właśnie i to mnie zdziwiło, jak teraz sprawdzić która to aplikacja? Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 7. Witam Dzisiaj w nocy telefon rozladowal się i chciałbym znaleźć odpowiedź dlaczego. Załączam screeny z użycia baterii. Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 8. W załączniku dodaje screeny z ustawieniami pan, czy są poprawne? Czy duże litery w nazwie maja znaczenie? W takim razie dalej będę próbował dodzwonić się do nich. Problem rozwiązany, nawet zwrócili mi pieniądze. Temat do zamknięcia.
 9. Tylko ze ja nie pamiętam jakie były wcześniej, ale jest przycisk resetuj ustawienia. Po wyjęciu karty i włożeniu same się nie dodają, mam nadzieję że to przywraca odpowiednie ustawienia. Ale internetu dalej nie ma, czyli co. To wina nie leży po mojej stronie tylko Orange ma teraz problemy rąk i nic z tym nie można zrobić?
 10. Wystarczy tylko, że przywróce ustawienia domyślne w telefonie? Przywróciłem, ale nic nie pomogło.
 11. Witam Przeniosłem się z Virgin Mobile z powrotem do Orange Free na kartę. Aktywowałem sobie usługę na internet. Przez pierwsze godziny internet działał, a od 3 dni walcze z tym, próbuję ustawiać APN i nic. Pokazują się 2 strzałki w górę i w dół na pasku powiadomień ale internet nie działa. Próbuję się skontaktować z infolinią ale oczywiście bez skutku. Czy może ktoś pomóc? Ewentualnie podać własne ustawienia APN z orange? Może te na stronie są złe?
 12. Czy u Was też nagrywa dużo ciemniej z efektem slow-motion?
 13. Przy aktualizacji otrzymuje taki komunikat: update.zip signature verification failed Pomoże ktoś?
 14. Przepiąłem do innego portu potem z powrotem i już widzi telefon, ale nie do końca działa to poprawnie. W Mi PC Suite znajduje telefon ale tylko tyle, tzn. nie mogę nic zrobić. Nie pokazuje żadnych informacji, ani o pamięci, klikam w gallery, file explorer itd. to cały czas kręci się to kółeczko ale nigdy się nie załaduje.
 15. Witam PC nie widzi mojego telefonu. Każda próba automatycznej instalacji sterowników kończy się niepowodzeniem. Z oryginalnej strony nie da się pobrać sterowników. Pobierałem z kilku stron i żadne sterowniki nie działają. Czy ktoś potrafi rozwiązać ten problem? Chce zaktualizować miui ale dopóki nie będę wstanie przerzucić plików jest to niemożliwe. Pomożcie!