Jump to content

Matel

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Matel's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Matel

  Note 3 Pro vs 4x

  Mój kolega przymierza się do zakupu xiaomi note 3 pro (global) z technosa. Będzie głównie używany do grania w HearthStone, więc zależy na baterii. I tu moje pytania: Czekać na note 4X ? Może z helio x20 jest lepszy? Coś innego w tej cenie, ale w Polsce (koniecznie)?
 2. Już jest miui polska do pobrania
 3. Matel

  LTE 800 MHz

  Właśnie B20 to było jedyne pasmo, którego nie odblokował ... PS Czy jest może jakaś aplikacja na telefon, która pozwala sprawdzić pasmo LTE, do którego telefon jest podłączony ?
 4. Matel

  LTE 800 MHz

  Jak w domu mam neostradę 10/1 to zawsze jest coś :V Myślę też, że xiaomi specjalnie blokuje pasmo 800 Hz, aby ograniczyć sprzedaż w Europie, bo ledwo chiny obsługują. Mi tak bardzo zależy na tym, bo jak wcześniej wspominałem chcę całkowicie wykorzystać mój internet oraz z tego co słyszałem (niepotwierdzone info) mogą przerabiać inne stacje, aby nadawały tymi falami. Zastanowię się jeszcze nad tym, bo mam do wyboru to, albo moto x style PS Znalazłem to, ale to dotyczy bardzo starego modelu http://forum.xda-developers.com/redmi-note/general/unlock-lte-bands-step-step-xiaomi-mi-t3084774
 5. Matel

  LTE 800 MHz

  Nie chodzi tu zbytnio o prędkość, tylko o zasięg. Jestem w Play, które będzie budowało takie nadajniki w całej Polsce, bo wygrało przetarg. Oraz będę miał nieograniczony internet, który będę chciał wykorzystać w całości.
 6. Matel

  LTE 800 MHz

  Witam! Mam zamiar kupić smartphone. I myślałem nad RN3 Pro, lecz bardzo ubolewam nad tym, że nie ma obsługi LTE B20. Z tego co słyszałem w raz z pojawieniem się Miui Polska może być te pasmo odblokowane. Czy to prawda ?
 7. Tak sobie to czytam i się zastawiam czy lepiej nie kupić sobie RN3 Pro, bo zanim będzie można kupić czarny mi5 3/64 to zaczną gadać o mi6 :V Tu też moje pytanie. Czy RN3 Pro na IBG jest normalnie dostępny, czy to preorder ?
 8. Chciałbym kupić Mi5 3/64, ale nie wiem czy nie lepiej teraz zamówić na IBG, poczekać z IBG, czy zaczekać, aż będzie na Technos-online .
 9. Temat do usunięcia. Dziękuję za pomoc
 10. @Nezumi Czy ich gwarancja jest w Polsce ?
 11. Witam! Chciałbym kupić smartphone Xiaomi Redmi Note 3 Prime na fakturę VAT, ale nie wiem gdzie. Zastanawiałem się nad https://sklepxiaomi.pl/ ,ale nie mogę nigdzie znaleźć żadnych opinii. Może polecicie inny sklep, w którym mógłbym zakupić owy telefon na fakturę oraz z gwarancją na 2 lata ?
×
×
 • Create New...