-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Jak tel 3mies to dlaczego nie wyślesz na gwarancje?
-
Nie przesadzaj, ja mam 4.5-5.5h zazwyczaj i jeszcze z ~20% baterii od 3 romów, więc tak źle nie jest...
-
http://en.miui.com/download-301.html#438 Jest china dev i stable, ale nie pamiętam czy tam był eng... trzeba by było sprawdzić , w sumie i tak odblokować BL musisz na romie china z tego co pamiętam...
-
W śmieciowym MIUI? Noped. Musisz mieć albo oficjalny global/china, albo xiaomi.eu/miuipl... Inaczej nie ma wyjścia
-
Spróbuj aktualizacji przez recovery, jak tam nie pójdzie, to zostaje flashowanie chyba, jak flash nie pójdzie to podróbka.
-
Dział opinie o sprzedawcach, masz tam masę sklepów z opiniami. Jest tam też skan karty gwarancyjnej od Xiaomi.com.pl/SatNet, warto poczytać .
-
Redmi3 jest na 616, która według ogólnej opinii jest niby gorsza od 801, więc.. Mi4vsRedmi3? Wygrywa Mi4, jedyna przewaga Redmi3 to bateria.
-
Inteligentne oszczędzanie baterii włączone?
-
Tak, w Czechach. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od sklepu . Z IBG na pewno kontakt jest szybszy, na XFS jeżeli towaru nie ma to można czekać nawet i 2 miesiące.
-
Teoretycznie tak, praktycznie, gdy części są dostępne to gwarancja jest w PL, gdy części nie ma to.. cóż.. wysyłka do Chin.
-
Problem z dual sim przywłączonym LTE Xiaomi Mi5
Nezumi odpowiedział(a) na sdaniel1 temat w Dyskusja ogólna
Sprawdźcie APN oraz wyłączcie Inteligentne oszczędzanie baterii w Ustawienia->Więcej->Bateria, bo to może powodować zrywanie się transmisji danych (na Mi4 niedawno był ten problem). -
Z tego co pamiętam to gwarancja pół roku, chyba, ze coś tam zrobisz, to wtedy rok... nie pamiętam czy chodziło o komentarz czy jakąś wiadomość... gdzieś ktoś o tym pisał... W każdym razie wysyłasz do Chin, a on to naprawia w swoim serwisie.
-
wejść na miuipolska.pl w instrukcje i czytać... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Niestety, ale takie problemy jak aktualizacja raczej załatwiamy sami w domach, grzebiąc i szukając przyczyn, jeżeli coś nie wchodzi . Możesz ostatecznie zgrać wszelkie potrzebne rzeczy na pendrive i zanieść do jakiegoś serwisu, jak serwis dobry to pewnie to zrobią od ręki, ale zapłacisz jak za złoto .
-
Heh, ~250zł, a to co oferują to koszt słuchawek za ~100zł, resztę dopowiedz sobie sam . Ładne są, tego im zarzucić nie można, ale dźwiękowo i od strony specyfikacji ustępują pola firmą zajmującym się typowo sprzętem audio (jak np. superlux, albo SoundMagic, jeżeli patrzeć na rynek chiński). Skiknij sobie do jakiegoś Saturna jak masz gdzieś blisko, oni mają dość często na wystawie jakieś słuchaweczki z pilotem, przynajmniej mieli .
-
Odblokuj BL, posiedź na ang do tego czasu, jak BL odblokujesz to problem z aktu sam się rozwiąże, a jak pilno Ci do aktu w PL to: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
-
Nie mam pojęcia jak działa BL w Mac'ach, wiem tyle, że Apple ma swoje własne "ścieżki", ale tu nie o tym, jeżeli chodzi o słuchawki, musiałbyś potestować też inne z pilotem na 3 przyciski, wtedy miałbyś jakąś statystykę, byłoby się do czego odnieść, ja Meizu nie ufam od strony audio, więc narazie dla mnie to żaden "dziw" . Ja na chwilę obecną testowałem na Xiaomi Piston v3 i Iron Hybrid v3, do tego Brainwavz M2, ale te nie mają pilota więc... No i też nie ma co wykluczać samego softu, Mi5 jest nowym tel, a jak wiemy, w Xiaomi każdy nowy tel potrzebuje te ~2miesiące do "poprawki" od strony softu . MIUI jest tan genialną nakładką i niekiedy boli, że Xiaomi niekiedy nie daje rady tego "poskładać" na czas .
-
Technos, Accessoreis4You, może MiSpot... nie wiem, wszelakie opinie masz w linku wyżej.
-
W ustawieniach dźwięku masz wszystko, tam są chyba 2 profile pilota do wyboru.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
MIUI i Strava - nie zapisuje śladu GPS
Nezumi odpowiedział(a) na CR2032 pytanie w HyperOS - korzystanie
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Nie, nic się nie zmieniło, cały czas jestem zalogowany nawet po wyłączeniu PC, także problem jest gdzieś u Ciebie na PC/przeglądarce.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Wchodzisz przez http, czy https? Kiedyś coś było, aby wchodzić przez https, bo inaczej wywala (link który wybierasz, nie który się wyświetli po załadowaniu).
-
@kubanczyk20 Zrobić flash z opcją "Flash all", postawi system całkowicie na świeżo, aktualnie jedyne co zrobiło to wyczyściło w sumie cache bo masz zaznaczone, że nie ma czyścić danych i pamięci .
