-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
To może być oryginalny Mi4, ale po zwrocie, był uszkodzony, ktoś go oddał, dostał nowy, a ten naprawili i sprzedali dalej...
-
Nieudolność użytkowników... Ma wszelkie pasma 4G, prócz 800mHz, które i tak jest w niewielkiej ilości miast i dopiero raczkuje... Jeżeli komuś nie łapie 4G to musi poprawić APN'y (Plus) lub restartować konto abonenta (Plus) lub aktywować LTE (Plus lub T-mobile)...
- 15 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- mi note pro
- mi5
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jakie problemy z LTE? Xiaomi nie ma żadnych problemów z LTE .
- 15 odpowiedzi
-
- mi note pro
- mi5
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wyświetlacz jest 5,17", aparat jest jednym z lepszych (dorównuje S7, a do tego jest stabilniejszy od iPhone6), a snapek 820 niesie za sobą nie tylko moc, ale też technologie, jak QC, 3.0, do tego fingerprint... Wyświetlacz jest jednym z najlepszych IPS'ów, muzyka jest jak w każdym innym telefonie (prócz Note Pro i V10), ale otrzymujesz dodatkowo MiSound (coś a'la Viper, tylko uproszczony i dostosowany pod ich produkty). Jeżeli się nad Meizu zastanawiasz, to lepiej poczekaj na ich nowości, bo coś nowego także kombinują...
- 15 odpowiedzi
-
- mi note pro
- mi5
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Brak wirusów(a tych pewnie masz tam niezły rój), zwiększona stabilność, brak PL (chyba, że już dodali ).
-
https://miuipolska.pl/download/ Sherlock'a to z Ciebie nie będzie
-
Stać Cię na Mi5, to bierz Mi5... Nic lepszego w tej cenie nie dorwiesz...
- 15 odpowiedzi
-
- mi note pro
- mi5
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Hotspot Wifi oraz głośnik podczas rozmów.
Nezumi odpowiedział(a) na wilczek_vip temat w Problemy techniczne
To w takim razie, zapraszam na strone miuipolska.pl oraz do przejrzenia forum... -
Hotspot Wifi oraz głośnik podczas rozmów.
Nezumi odpowiedział(a) na wilczek_vip temat w Problemy techniczne
Pewnie błąd softu, nie podałeś żadnych konkretów skąd tel, na jakim sofcie, czy była aktu, czy BL zablokowany, czy odblokowany, nic, więc bez szklanej kuli, nic w tej sprawnie na razie nie pomogę . -
Hotspot Wifi oraz głośnik podczas rozmów.
Nezumi odpowiedział(a) na wilczek_vip temat w Problemy techniczne
Jak z sim, piszesz, że chcesz włączyć net z telefonu na WiFi, to podałem Ci jak. Net z sim odpalasz normalnie, przez Dane mobilne, nie wiem co takiego skomplikowanego tam jest. -
Cegła, cegła, cegła. Redmi note 3 po flashowaniu nie daje się uruchomić
Nezumi odpowiedział(a) na Puszek temat w Problemy techniczne
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.- 11 odpowiedzi
-
- redmi note 3
- unbrick
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Hotspot Wifi oraz głośnik podczas rozmów.
Nezumi odpowiedział(a) na wilczek_vip temat w Problemy techniczne
ortografia i interpunkcja nie gryzą... a teraz do rzeczy... Jeżeli chcesz utworzyć pkt dostępowy to, wchodzisz w Ustawienia->Więcej->Tethering i punkt dostępowy->WiFi hotspot... Na przyszłość, piszemy w odpowiednich ku temu działach i nie walimy kilku tematów z różnymi problemami, przecież można to zapisać w 1 temacie... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
MI 4 LTE wynik 27612 w antutu, mega lagi po roku użytkowania
Nezumi odpowiedział(a) na Łojek temat w Problemy techniczne
Polecam jednak wymieniać w MiCenter. Już były osoby, którym serwisy nie dość, że źle zamontowały, to jeszcze uszkodziły co nieco... -
https://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Nie, nie stracisz danych...
-
Wirus czy system? Bardzo Proszę O Pomoc! :(
Nezumi odpowiedział(a) na Hari2496 temat w Problemy techniczne
Panel sterowania->Uprawnienia.- 4 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- problem
- xiaomi redmi note 2
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Sam możesz to zrobić, nie tracąc pieniędzy na wysyłki oraz czasu...
-
to możesz normalnie instalować 5.11.5... między v6, a v7 nie ma wielkich różnic, można spokojnie przejść. Problem jest tylko między wersją androida 4.4, a 6.0, bo 6.0 ma połączone partycje, a na 4.4 masz 2 .
-
Redmi 3 Pro - istnieje polska wersja systemu?
Nezumi odpowiedział(a) na duke temat w Problemy techniczne
Redmi 3 ma tylko 1 wersję systemową, więc pro, czy nie, instalujesz tą samą ;-; Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Tak, w razie problemów z procesami czyścisz dodatkowo cache, jak nie pomoże, to wracasz do fabrycznych.
-
Proszę o pomoc. Pilne. MI4 nie da się korzystać
Nezumi odpowiedział(a) na ToMiSlaV temat w Problemy techniczne
Ja dziś próowałem wrzucić 3 zdjęcia i za cholerę przejść nie chcą, co ciekawe, cała reszta poszła bez problemu, sms, rejestry, kopie, apki... -
W takim razie, jeżeli chcesz mieć stabilnie, to bierz 5.11.5 i instaluj, po instalacji wipe all data (zdjęcia czy co tam musisz mieć zgraj sobie gdzieś), jeżeli chcesz się bawić w androida 6.0 to w dziale "Modyfikacje systemowe" jest poradnik jak zainstalować.
-
Wirus czy system? Bardzo Proszę O Pomoc! :(
Nezumi odpowiedział(a) na Hari2496 temat w Problemy techniczne
Nic dziwnego. Aplikacja chce dostać pozwolenie na dostęp, więc system się Ciebie pyta, czy takowy udzielić. MIUI z założenia nie daje dostępu apką do wszystkiego, czego chcą, dopóki o to nie poproszą, więc nawet akceptacja w Google Play, nie daje akceptacji w samym systemie, czyli taki FB ma np. dostęp tylko do tego, do czego mu pozwolisz (u mnie tylko do najważniejszych rzeczy, czyli dokładnie z 2 pozwolenia z 20 wymaganych xD)- 4 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- problem
- xiaomi redmi note 2
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mi4 kolejne problemy - wifi nie łączy automatycznie, problem z czujnikiem zbliżeniowym
Nezumi odpowiedział(a) na Hexia temat w Problemy techniczne
Hmm... Ciężko mi to do końca stwierdzić oba u mnie wyciągają ponad 4.5h SoT... Wydaje mi się, że 6.4.7 daje ciut lepsze wyniki na baterii, ale to stwierdzę za ~2dni, bo dopiero co się uporałem z problemem cholernego FB, który zjadał mi 30-40% baterii .
