Jump to content

94smichal

Użytkownicy
 • Posts

  118
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

94smichal's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

14

Reputation

 1. Zrobiłem wszystko według poradnika w pierwszym poście, tzn. na mojego Mi Banda 3 wgrałem ostatnie dostępne zmodyfikowane .fw a następnie .res, ale na opasce jest tylko napis 'połącz z apk...'. Pomaga jedynie połączenie z oficjalnym Mi Fitem ale wtedy aktualizuje mi też zasoby na najnowsze oficjalne, przez co nie mogę używać tych zmodyfikowanych. Co jest nie tak? Czy kolejność wgrywania fw i res ma znaczenie? Teraz zrobiłem tak, że najpierw wrzuciłem res a później fw i zadziałało. Przypadek czy to tak ma byc?
 2. Żeby pozbyć się artefaktów z animacji ikon na innych launcherach wystarczy jako ekran główny w launcherze miui ustawić ekran na którym jest np. jakiś widget i nie ma ikonek aplikacji(nie da się ustawić pustego ekranu) i później przełączyć się np. na Nova Launcher.
 3. @orte tak, mówię o Mi6, wejdź w ustawienia->ustawienia aplikacji->panel sterowania->antywirus
 4. W ustawieniach panelu sterowania pojawił się przełącznik ROOT, ale co on zmienia to nie mam pojęcia, bo na pewno roota nie robi Ogólnie można gdzieś zgłaszać błędy i sugestie tłumaczenia dla globala? Bo jak na razie nie mogę odblokować bootloadera(86006 error przy dodawaniu konta xiaomi w ustawieniach programistycznych) i jestem zmuszony pozostać na globalu lecz tłumaczenie niektórych rzeczy strasznie denerwuje..
 5. Wybierz mi5, wersja z literką C ma znacznie słabszy procesor.
 6. Dokładnie, flyme przy miui to masakrycznie upośledzona nakładka, zupełnie nie rozumiem ludzi, którzy chwalą flyme, no chyba że nigdy nie widzieli miui
 7. Ja tak, ale problem zdarza się sporadycznie
 8. Właśnie też to po chwili zauważyłem Teraz pojawiła mi się tam ikonka aparatu, ale skrót prowadzi na szczęście do wiadomości BTW. jest jakis Bug tracker dla RR? Podejrzewam, że nie jest to jakiś trudny do naprawy błąd, tylko nie został zgłoszony gdzie trzeba
 9. Wgrałem dzisiaj najnowszego RR i nadal występują bugi o których pisałem. Skróty na ekranie blokady tracą ikonkę po ponownym uruchomieniu(mam na prawym skrócie wiadomości i to one tracą ikonkę). Poza tym śmiga aż miło i na razie go zostawiam
 10. @Pawliko dzieki za odpowiedź. Co do 2. to zobacz proszę, jeśli możesz, czy działa ta apka https://play.google.com/store/apps/details?id=com.florianisme.weatherquicktile&hl=pl (czy możesz ustawić ją jako przełącznik), bo we wczesniejszych wersjach(testowalem dosc dawno temu), nie dało się przenieść jej na listę wyświetlanych przełączników, gdy chciałem ją przeciągnąć na górę, to w połowie przestawała 'trzymać się palca'.
 11. A ja zadam pytanie, które zadawałem tu już kilka razy, ale nie chce mi się tylko po to instalować RR. Czy lewy i prawy skrót na ekranie blokady, jeśli ustawi się jakiś inny niż domyślny, nadal resetuje się po rebootcie? Czy można już bez problemu w przełącznikach w pasku powiadomień ustawiać widgety do apek ze sklepu typu weather tile itp.?
 12. Mi problemu nie udało się rozwiązać, szczerze mówiąc nie wiem czy nadal występuje bo codziennie podłączam telefon na noc pod ładowarkę i rano jest 100%. Natomiast, jeśli chcę jak najszybciej naładować baterię, to zabijam wszystkie apki w tle, na to reboot i pod ładowarkę, wtedy zawsze szybciutko ładuje
 13. @Lokator - dual sim nie testowałem, bo nie używam, ale nie przypominam sobie, żeby ktoś kiedykolwiek narzekał, że nie działa na mi4c w połączeniu z miuipolska - 4g działa - bt działa - korzystam z mi banda - synchro z google też działa - mam gmaila podpiętego pod wbudowaną apkę poczty xiaomi i dostaję maile bez problemu - powiadomienia działają jak najbardziej(trzeba sobie skonfigurować ustawienia).
×
×
 • Create New...