wexel1974

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About wexel1974

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Posiadam telefon Xiaomi Redmi 3 z MIUI Global 9.6.2.0. Na pasku powiadomień obok kresek zasięgu wyświetlają mi się dane operatora, np. PLAY LTE, PLAY 3G itp. Moja żona posiada Xiaomi Redmi 4A z MIUI Global 9.6.xx ( dokładnej wersji nie pamiętam - ostatnia jaka wyszła ). U niej na pasku powiadomień wyświetla się natomiast np. PLAY LTE ale gdy łapie zasięg innego operatora pokazuje się np. tak : PLAY LTE (Orange), PLAY LTE (T-Mobile). W nawiasie pokazuje faktycznego operatora z jakim jesteśmy połączeni. Próbowałem znaleźć w obu telefonach jakieś różnice ustawień ...ale nic nie znalazłem. Czy ktoś orientuje się jak można ustawić w telefonie aby dane o faktycznym operatorze wyświetlały się także na pasku powiadomień ( taka jak w telefonie żony? ). Z góry dzięki za wszelką pomoc.
 2. Witam. Posiadam Redmi 3 z MIUI 9 Global Dev. Szczerze powiedziawszy MIUI 9 po ostatnich aktualizacjach działa na telefonie w stanie niezadowalającym. Najlepiej wspominam MIUI7. Czy powrót z MIUI9 na MIUI7 można zrobić po prostu ściągając plik z MIUI7 i instalując go z tego pliku w telefonie? Oczywiście wcześniej zrobię kopie wszystkich potrzebnych rzeczy. Czy też trzeba bawić się w programy na komputerze PC? Nie mam zdjętego bootloadera ale nie przeszkadzało to w instalacji kolejno MIUI8 a potem wersji 9.
 3. Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi
 4. Witam. Korzystam z MIUI 9 Global Dev. Po ostatniej aktualizacji o nr 8.2.1 zniknął mi jeden z dźwięków systemowych - HOWL ( wycie wilka ). Korzystałem z niego i chciałbym go odzyskać. Szukałem pliku z tym odgłosem na rożnych stronach i jednak były inne. Żona posiada niezaktualizowany telefon Xiaomi który ma ten dźwięk ...i teraz pytanie. Jak znaleźć ten dźwięk w telefonie żony ( Redmi 4A ) żeby przerzucić go do swojego Redmi 3. Dzięki za wszelkie porady.
 5. Witam. Posiadam Redmi 3 z MIUI 8.5.2.0 Stabilna ( nie w wersji EU ). Na stronie Xiaomi MIUI : http://en.miui.com/download-298.html są do pobrania ROMy w wersji Stable oraz Developer. Czy posiadając obecnie wersję MIUI Stabilną ( Stable ) 8.5.2.0 mogę wgrać z pliku zip wersję poprzez aplikację AKTUALIZACJA telefonu wersję 7.9.7 z MIUI 9 ( obecnie jest MIUI 8 ) czy też na wersję Stable tym programem można wgrywać tylko wersję Stable. Sposób aktualizacji jest opisany w w/w linku. Jak na razie aktualizacje miałem w trybie OTA a tak nie aktualizowałem. Dzięki za wszelkie informacje.
 6. Dzięki człowieku... Właśnie przez motyw i to że jestem w nasłonecznionym pomieszczeniu nie widziałem tej ikonki A ona tam że mnie się śmiała.... Jeszcze raz dzięki.
 7. Witajcie. Mam do was pytanie. Jak można uzyskać w telefonie taki wykres użycia baterii jak na 3 zdjęciu w ostatnim poście widmo1980. Chodzi o zdjęcie "Historia". Jakoś nie mogę tego znaleźć w swoim Redmi3