Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 081
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. Takie dziwne trochę pytanie Kabel ma być sprawny, kolor kabla i firma to drugorzędna kwestia. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  2. Omomierzem. Można jeszcze sprawdzić czy dochodzi napięcie do grzałki, ale w kontekście Twojego pytania to bym polecał żeby jakiś bardziej doświadczony ludź się tym zajął. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  3. Jak go otworzyłeś to zmierz czy grzałka nie jest spalona. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  4. No to czym innym się sugerować? Skoro nie używasz fona no to wiadomo że w topce będzie ta aplikacja która najwięcej wtedy pracuje i będzie miała najwyższy wynik. Na 50 godzin gdzie Ty widzisz te drenowanie? Jak coś drenuje baterie to w 10-15 godzin albo i krócej bateria jest wyssana. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  5. No to kliknij w ikonę dialer google a nie w Xiaomi. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  6. Chodzi o to czy rejestrator ma przyznane uprawnienia do mikrofonu, bo może aktualizacja usunęła. Jak ma , to zdejmij i przyznaj ponownie, bo czasami potrafią się uprawnienia zakrzaczyć. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  7. Jak to nic nie dało? Przy wybraniu/użyciu dialera google nie uruchamia się? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  8. Brandowane romy mają znacznie rzadsze aktualizacje niż "czyste" i często też jest że poprawki zabezpieczeń jedynie robią bez np wyższej wersji andka. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  9. A w czym Ci dają popalić usługi Google? Bo patrząc na screena to raczej nie w drenażu baterii Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  10. A przełóż tego plusha do drugiego slotu i zobacz czy zaskoczy. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  11. No to pobierz ze sklepu telefon google, zainstaluj i ustaw jako domyślny . Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  12. Samo odblokowanie bootloadera powoduje reset telefonu (zabezpieczenie takie) , zmiana romu tylko przez miflash. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  13. Netoper

    Wybór zegarka

    No tak, tylko kto inny niż Ty ma wiedzieć co jest dla Ciebie fajne a co nie... Dla mnie fajny jest zegarek który trzyma na baterii miesiąc i pokazuje mi powiadomienia, a że przy okazji bada mi sen czy tętni to drugorzędna kwestia, Natomiast jeśli dla Ciebie fajność polega na wyglądzie no to j/w, skąd mamy wiedzieć jaki masz gust? Popatrz w grafice google które zegarki są fajne dla Ciebie, a potem porównaj ceny , parametry, i wtedy ewentualnie dopytuj który konkretnie z tych fajnych dla ciebie zegarków lepiej się sprawuje, mniej sprawia problemów. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  14. Doprecyzuje o co chodzi, bo rom EU to też global, i o co chodzi z ekranem połączenia. Chcesz zmienić dialer z googlowskiego na Xiaomi? Czy w drugą stronę? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  15. Jak to jest bug w romie to nic się nie zrobi, można jedynie spróbować wyczyścić pamięć aplikacji, ewentualnie zobaczyć na apkmirror czy nie ma jej nowszej wersji. Bo uprawnienia do mikrofonu są przyznane? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  16. Netoper

    Wybór zegarka

    To chcesz zegarek czy opaskę? jeszcze jakbyś zdefiniował co rozumiesz pod zwrotem fajny Długi czas na baterii, to dla Ciebie ile dni? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  17. Do zmiany romu trzeba odblokować bootloader, gwarancja przez to nie przepada. Do zmiany romu nie potrzeba robić roota. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  18. Będzie tak samo jak masz na obecnym sofcie. Chyba że jakiegoś buga Xiaomi odwaliło to wtedy może w ogóle być cisza [emoji1787] Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  19. Masz 5 godzin SOTu, i około 40% (?) baterii, w czym masz problem? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  20. No ale nie widać jakie aplikacje w tym czasie pracują. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  21. Próbowałeś wyczyścić pamięć podręczną w dialerze? Dialer aktualny? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  22. W opcjach/ustawieniach dialera kiedyś migła mi opcja wycisz po pierwszym(?) dzwonku. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  23. Ta funkcja blokuje głośność i niekompatybilność, jak jest właśnie wyłączona to urządzenia bluetooth nie mają ograniczeń. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  24. Z jednej strony jest to logiczne jak jest podłączonych kilka urządzeń, włączenie telewizora powodowałoby włączenie wszystkich urządzeń, natomiast przy jednym urządzeniu mogliby zostawić załączanie telewizorem. Ale to też zależy od producenta, ja mam w Samsungu ( chyba z 8 lat ma) możliwość automatycznego załączania zewnętrznego sprzętu, jak jest jeden zapięty, jak mam zapięte 3 to pokazuje mi się menu/okno w którym wybieram które gniazdo/urządzenie ma być aktywne. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  25. W philipsie to się nazywa bodajże Easylink, ale bez względu jak to się nazywa to dodatkowo poszczególni producenci stosowali różną funkcjonalność tego rozwiązania i nie w każdym modelu TV może działać w pełni. Ponadto może tak być że tylko jedno konkretne gniazdo HDMI w TV to obsługuje, i jeszcze jeden myk taki że często jest tak że jak już mamy odpowiednie gniazdo w TV i mamy funkcje w TV to najpierw trza uruchomić zewnętrzne urządzenie i wtedy ono wybudza TV. Zajrzyj do instrukcji TV poczytaj jak to jest rozwiązane w Twoim modelu. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...