Skocz do zawartości

radier

Użytkownicy
  • Postów

    431
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Treść opublikowana przez radier

  1. A na tym alternatywnym sofcie?
  2. Do dziś korzystałem z Amazfit BIP wraz ze zmodowana apką Zepp, ale przesiadłem się na Mi Watch i tą nową aplikację Xiaomi Wear. Chciałbym dać dziecku BIP'a w ramach nauki odczytywania godziny, ale czy jest sposób na autonomiczne działanie bez telefonu? Aktualnie po prostu odinstalowałem aplikację Zepp, ale czy np. po przywróceniu ustawień fabrycznych z poziomu zegarka będzie można z niego korzystać bez parowania?
  3. https://bigota.d.miui.com/V12.5.9.0.RJDEUXM/miui_APOLLOEEAGlobal_V12.5.9.0.RJDEUXM_aa5578e466_11.0.zip OTA: https://bigota.d.miui.com/V12.5.9.0.RJDEUXM/miui-blockota-apollo_eea_global-V12.5.6.0.RJDEUXM-V12.5.9.0.RJDEUXM-e94e7a0d4e-11.0.zip
  4. Czy na EEA 12.5.6.0 macie jakiś problem z ładowaniem? Znajomy zgłasza, że co chwila mu przerywa ładowanie. //EDIT na 12.5.7.0 tak samo.
  5. Na RN8T w Play działa Volte i Wifi calling.
  6. Ta wersja została wycofana, ale macie changelog: MIUI12.5 Enhanced Swift performance. More life between the charges. Focused algorithms: Our new algorithms will dynamically allocate system resources based on specific scenes, ensuring smooth experience on all models. Atomized memory: Ultra-fine memory management mechanism will make RAM usage more efficient. Liquid storage: New sensitive storage mechanisms will keep your system vibrant and responsive as time goes by. Smart balance: Core system improvements allow your device to make the best of the flagship hardware specs.
  7. Mi 10T w MVNO Playa działają obie usługi po odblokowaniu funkcji znanymi kodami.
  8. Gdzie tam widzisz wersję 12.5 ?
  9. U mnie też problem z Gmail od kilku tygodni. Czasem dźwięk działa, ale to święto.
  10. To może i Poco F1 oberwie rykoszetem.
  11. U niego link jest pewnie 866 Mbit/s.
  12. Nigdy nie osiągniesz prędkości z jaką masz zestawione połączenie.
  13. Redmi 9T EEA po aktualizacji do V12.0.7.0.QJQEUXM zaskoczyło VoWiFi. Wcześniej tylko VoLTE. Sieć Play.
  14. Gdybym nie kupił nowego iPada Air 4gen za pół ceny to bym szarpał jak Reksio szynkę.
  15. Pierwsze Xiaomi? Zapomnij o agregacji.
  16. Po pierwsze w jaki sposób określasz czy filtr posiada jeszcze odpowiedni stopień filtracji? Po drugie skoro sprzedawałeś oryginalny, to kupujący ma prawo oczekiwać oryginalnego stanu. Zataiłeś fakt usunięcia chipów, więc poniesiesz konsekwencje.
  17. To problem globalny od jakiegoś miesiąca.
  18. Na 8T działało kiedy ostatnio miałem ten telefon w rękach. Volte i wifi calling także. Prepaid odNowa w Play.
  19. To zamiast wyboru automatycznego nadajnika przejdź na ręczny i wybierz Play LTE.
  20. Czyli w Mi 9 było włączone domyślnie a w Poco trzeba było ręcznie. To mnie zmyliło.
  21. W sensie, że mam panel notyfikacji po staremu. Widziałem jak to w mi 9 wygląda.
  22. Nie działa Control center.
  23. Uruchomiłeś ponownie telefon?
  24. Niedawno dostali ruscy, więc global stable pewnie niedługo.
  25. Skąd ty się urwałeś? Czas zestawienia połączenia na VoLTE jest jakieś 3-4x krótszy. Jakość rozmowy jest również zauważalnie lepsza ze względu na wykorzystanie szerokopasmowego kodek dźwięku. Posiadanie telefonu lub sieci bez wsparcia dla VoLTE to strzał w stopę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...