Skocz do zawartości

radier

Użytkownicy
  • Postów

    431
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Treść opublikowana przez radier

  1. Zadzwoń do BOK i poproś o aktywacje wifi calling.
  2. Mylnie zrozumiałeś listę zmian.
  3. Bo pewnie włączyłeś kombinując z PDC.
  4. Nie. Nigdy nie działało. Zresztą po doświadczeniach moich znajomych nie ma po czym płakać. Jakby mieli wyłączyć już by dawno to zrobili.
  5. Play na wybranych telefonach. Np. mój Pocophone. Włączyłem dzwoniąc do BOK dwa miesiące temu i działa bez zarzutu.
  6. Ja znam. Kup telefon z listy wspieranych przez operatora.
  7. Idź do laryngologa niech ci wypisze skierowanie na audiometr. Poza tym jeden zbiorczy temat o VoLTE i WiFi calling na forum już jest. Nie rób śmietnika.
  8. No to jak zachciało się mieszkać na odludziu to pozostaje zakup ajfona.
  9. Ale po ci to wifi calling? Znajomy ma Huaweia P20 w Play i narzeka. Kolejnemu znajomemu w pracy na Samsungu J4+ aktywowałem obie funkcje w T-Mobile i następnego dnia przyszedł i mówi, że rozmówcy narzekają. Wyłączenie vowifi i pozostawienie volte załatwiło sprawę. Jeszcze rozumiem gdyby dzięki Wi-Fi calling można by było dzwonić za darmo w kraju i za granicą. A w obecnej formie to zbędny bajer.
  10. To co według ciebie jest prostsze? Szukać znajomego z iPhonem czy poświęcić 2 min na telefon do BOK?
  11. A widzisz na stronie pobierania jakiś inny ROM?
  12. Jest temat na forum o tym gdzie wszystko było wyjaśnione dziesiątki razy.
  13. Włącz na chwilę tryb samolotowy i suwaki wrócą na swoje miejsce. Poniżej są kropeczki, a tam Stan usługi IMS zawsze pokazuje prawidłowo.
  14. Redmi Note 7 (znajomego) kupiony w X-kom, sieć Orange. 1. Odblokowanie VoLTE I WiFi Calling standardowymi kodami. 2. Telefon do BOK z prośbą o aktywację usługi VoLTE. 3. Wyłączenie telefonu na chwilę. 4. Po ponownym uruchomieniu działa VoLTE. Jutro sprawdzimy czy włączą wifi calling w BOK. ROM MIUI Global 10.3.2.0 (PFGEUXM)
  15. Takie rzeczy pobierają się same przy pierwszym uruchomieniu telefonu z kartą SIM. Na żadnym telefonie Xiaomi w Play nie musiałem nigdy kombinować.
  16. U mnie działa :f
  17. http://en.miui.com/thread-4171115-1-1.html Ja osobiście uważam, że przy szybkiej ładowarce pakujemy w ogniwo mniej prądu.
  18. W Play działa. Mam taryfę na kartę "od Nowa" i śmiga VoLTE.
  19. 1. Disabled 2. Po telefonie do BOK nic już nie robisz. Albo działa, albo nie.
  20. Czy na tych telefonach profil IMS był już za wczasu?
  21. Na Pocophone również nowa ikona. Pierdoła, ale chyba wolałem starą.
  22. Dla Pocophone też tak będzie działać?
  23. radier

    Temat o ładowarkach

    Ja tylko dodam od siebie jakim bez użytecznym softem jest Ampere:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...