Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Ciemniej? Tak średnio, dla mnie ciemniej wygląda już niezbyt dobrze [emoji14] zobaczę co da się zrobić, ale niczego nie obiecuję @Nezumi, @Lamcza, z tą ciemnością na forum jeszcze popracuję, natomiast dzisiaj ogarnąłem czarny motyw dla strony miuipolska - powinno być wszystko czarne oprócz pola na odpowiadanie w disqusie i jest czarne pole facebooka na głównej, ale z tym nic nie zrobię, bo ładowane jest to za każdym razem chyba jako inny div - musiałbym jeszcze na to spojrzeć. Niemniej, proszę bardzo: https://greasyfork.org/pl/scripts/373216-strona-miuipolska-pl-czarny-tryb Zasady dla forum nie powinny się gryźć z zasadami dla strony, specjalnie wykluczyłem adres forum ze skryptu dla strony.
  2. A była na MIUI8 możliwość tego w ogóle pominięcia? Bo ja jej osobiście nie kojarzę. Ale może gdzieś już pamięć nie ta Niemniej - raczej takiej opcji w MIUI 10 brak.
  3. Podłącz ładowarkę i chwilę poczekaj, powinno wejść samo, jak nie to spróbuj ręcznie...
  4. Nie zrobiłeś format data. Wróć do TWRP i go zrób... Czytajcie poradniki, wszystko jest podane na tacy.. Jeśli to aktualizacja z Oreo, musisz zrobić factory reset..
  5. Nie zrobiłeś format data. Wipe > Format Data na dole > potwierdzasz yes > potem dopiero instalujesz miuipolska...
  6. Mi Message jest poprawione już. Co do Emaila - przyjrzę się, aczkolwiek możliwe jest, że ewentualną korektę wprowadzę dopiero w następnej aktualizacji po 8.9.20 - muszę ogarnąć, jak to działa
  7. Napisz do nich (mi center, miuiservice...). Czy istnieją inne opcje naprawy - w tym momencie raczej niespecjalnie... Wystarczyło zaznaczyć clean all, a nie clean all and lock...
  8. No skoro zablokowałeś bootloader to flash w miflashu jest niemożliwy. Wejście w EDL jest bezcelowe, bo i tak nie wgrasz tam China Dev (wymagane autoryzowane konto Xiaomi)...
  9. Po co blokowałeś? Teraz nic nie zrobisz. Kupiłeś chińską wersję telefonu, na której Global działa wyłącznie z odblokowanym bootloaderem. Blokując go, spowodowałeś, że masz cegłę. Pisz do MiCenter, może Ci pomogą...
  10. A właśnie że Mi Pad 4+ chyba nie mają innego softu, ktoś zainstalował ROM od Mi Pada 4 na 4+ bez żadnego problemu i modyfikacji (screen).
  11. Taki jakby tryb "firmowy". Dostęp mają firmy mające kody weryfikacyjne od Xiaomi - jak to dokładnie działa, nie wiem - strona Xiaomi na ten temat jest po chińsku.
  12. Jeśli możesz odblokować (napisałeś że czekasz 72h) to nie przejmuj się tym
  13. Możesz przejść. Obydwa mają taki sam status antirollbacka, więc telefonu nie uceglisz.
  14. Ściągasz plik > Aktualizacja systemu > Wybierz paczkę aktualizacji > wybierasz plik zip > idzie. Konieczne będzie wyczyszczenie do ustawień fabrycznych - zatwierdź.
  15. Przez OTA: region Polska - aktualizacja jeszcze niedostępna, zmiana regionu na Szwajcaria/Czechy/Niemcy - nie ma. Mi tam się nie śpieszy, zresztą - to nie mój telefon, gdyby to był mój, to pewnie od razu odblokowałbym bootloader i wgrałbym coś innego.
  16. Możesz wgrać TWRP, roota czy custom ROM - pamiętaj tylko, że na Redmi Note 5 jest antirollback, i musisz uważać na niego przy wgrywaniu customa.
  17. Z tego co wiem - nie (może poza jedną wersją pamięciową - 6/64). Większe różnice są w przypadku wersji na Indie, ale tą raczej ciężko dostać u nas.
  18. Nazwa modelu - MEE7S - wskazuje na to, że jest to wersja chińska Redmi Note 5. Ta wersja telefonu nie posiada B20, a Global działa na niej wyłącznie po odblokowaniu bootloadera. Nie można na tej wersji zablokować bootloadera na Globalu, bo będziesz miał cegłę - ktoś musiał już zatem telefon odblokować na wersji China i wgrać Ci Globala.
  19. Masz odblokowany bootloader, a po nazwie modelu wnioskuję, że to wersja chińska. Nie możesz zablokować bootloadera na niej, bo zrobisz cegłę. Masz oficjalnego Globala. Możesz wgrać Xiaomi.eu i płatności przez Google Pay powinny działać.
  20. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  21. Tak. Musisz wgrywać przez miflash. Temat zamykam
  22. Instalowałeś Globala na chińską wersję telefonu i zablokowałeś bootloader. Teraz musisz dać do serwisu (najlepiej mi center..)
  23. Po formacie data po prostu przenosisz przez kompa do telefonu jakbyś miał działający system... Jak nie idzie to restart > recovery. EOT, bo trochę zbaczamy z tematu wątku - dalsza dyskusja w dziale Tutoriale.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...