Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Polecam Magisk Debloater (moduł do Magiska), odpalasz po instalacji terminal, wpisujesz debloat i masz menu gdzie możesz sobie wybrać apki do wywalenia
  2. Możesz albo ES eksploratorem, albo na przykład Root Essentials - ale w przypadku tego drugiego (w sumie jak większości) musisz ustawić partycję system do odczytu i zapisu - inaczej po prostu nie będzie w stanie podmienić. Ustawić tak możesz w samym Root Essentials, jest odpowiednia opcja.
  3. Tak, po prostu sobie później doinstalowujesz jakąś apkę która usuwa apki systemowe (np. Titanium Backup albo Root Essentials) Tak... Tak...
  4. Nadaj uprawnienia apce Aktualizacje do pamięci wewnętrznej, inaczej nie pobierze. Jeśli nadal nie idzie, pobierz i zainstaluj update recznie.
  5. Szansa - tak, jedynie trzeba mieć to autoryzowane konto.
  6. Brick.... teraz pomógłby tylko flash przez edl, który wymaga autoryzowanego konta Xiaomi. Takowego nie masz na 100%. Pozostaje więc serwis...
  7. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Nie ma Globala dla Mi 8 SE, ponadto - nawet jeśli by był - to jego wgranie na chińskiej wersji + zablokowanym bootloaderze spowoduje bricka telefonu.
  9. Kolejność w takim przypadku jest następująca: fastboot boot twrp.img i instalacja TWRP z poziomu tegoż TWRP jak się ono odpali (tak jak napisałeś). TWRP normalnie w takim przypadku nie zainstalujesz. Flashowanie pustego pliku pozwala na ominięcie tego zabezpieczenia i normalne wgranie TWRP przez ADB, wtedy nie musisz instalować go z poziomu TWRP, tylko po prostu robisz format data i instalujesz system.
  10. Kacper Skrzypek

    Mi Mix 3

    Jak pierwsze wrażenia? Więcej info można zobaczyć tutaj: https://en.miui.com/thread-4139599-1-1.html Mi się generalnie to nawet podoba, jestem ciekaw, jak ten slider będzie działać w praktyce...
  11. Zaktualizuj TWRP...
  12. Pierwszy błąd wskazuje na niewłaściwy obraz pod Twój telefon. Masz wersję z Mediatekiem czy Snapdragonem? Prawdopodobnie tak czy siak masz zablokowany bootloader.
  13. Do 8.7.5 max można się cofnąć albo 9.5.19.0 stable. Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
  14. Spróbuj odblokować mimo tego błędu, ostatnio tak miałem i przeszło jednak. Albo wylogować i ponownie zalogować się na konto.
  15. Widzimy to, że wygląda jak Pixel i ma większość jego funkcji. Ciężko powiedzieć coś więcej, musieliby się na ten temat wypowiedzieć inni ;p Większość na Telegramie odbywa się moim zdaniem dlatego, że to miejsce jest po prostu do tego bardzo wygodne. Można sobie założyć kanał tylko do aktualizacji albo grupę do jakiejś dyskusji, albo jakichś testów, wysłać tam pliki, zdjęcia, integrować się itd. itd. i do tego celu, moim zdaniem, telegram nadaje się dużo lepiej niż np. WhatsApp czy Messenger. No i sporym atutem IMO za Telegramem jest to, że nie ma problemu takiego jak z WhatsAppem, że po przywróceniu go z backupu (np. titanium) zwykle nie mam części wiadomości, bo to się synchronizuje na bieżąco - na WhatsAppie tak nie mam niestety...
  16. Trochę cicho w temacie, a szkoda, bo sporo ciekawych projektów się pojawiło Trzeba byłoby trochę uzupełnić to wszystko, trochę tego jest. Od kilku dni trochę bawię się w budowanie customów, i dzisiaj mogę ogłosić, iż zostałem oficjalnym opiekunem Pixel Experience dla Redmi 4A (na Androidzie Pie) Jeśli będzie dostępny jakiś build (planuję dzisiaj/max jutro, jest już w fazie testów), to będzie dostępny tu: https://download.pixelexperience.org/rolex Niezmiennie polecam zaglądać na Telegrama, bo w większości przypadków to tam najpierw trafiają linki (szczególnie te linki: indonezyjski kanał, ale wszystko po angielsku, więc można ogarnąć, grupa Redmi 4A po angielsku, kanał z aktualizacjami po angielsku, trochę bardziej chaotyczny niż ten pierwszy - spróbuję niebawem zaktualizować wszystkie tematy w modyfikacjach systemowych i ogarnąć nowe, jeśli pojawiły się nowe customy i są w miarę stabilne. Powinienem się teraz sam ukarać, bo post pod postem... nie przystoi moderatorowi... ale w sumie po 5 miesiącach... ;P
  17. Zrootuj przez Magiska, a potem zmień linijki w build.prop tam, gdzie jest nazwa urządzenia + nazwa kodowa + inne parametry. Aczkolwiek - to może nie zadziałać, szczególnie, jeśli będziesz zmieniał wpis wersji Androida (mi5s i plus mają Oreo), wtedy nawet telefon może się nie odpalić... Jak to zrobić - dział Tutoriale na górze forum..
  18. Kacper Skrzypek

    Mi Mix 3

    Oficjalne zaprezentowanie telefonu odbędzie się 25 października w Pekinie. Będzie to pierwszy telefon z obsługą sieci 5G, wedle zapowiedzi Xiaomi. Zobaczymy, jak to wszystko będzie wyglądać https://c.mi.com/thread-1640150-1-0.html
  19. Możesz wgrać spokojnie eu.
  20. Po Wrocławiu nadszedł czas na Poznań. 20 października w Posnanii otwarcie czwartego Mi Store. Na otwarcie promocje m.in. Pocophone (pierwsze 10 sztuk za 999 zł), Redmi S2 (pierwsze 100 sztuk za 499 zł), Mi Band 3 (100 sztuk za 99 zł). Jakość obrazka nienajlepsza, bo wzięta z Mi Community ;P
  21. Niedawno została uruchomiona aplikacja i forum Mi Community dla Polski (o czym było nawet pisane na MIUIPolska). Dzisiaj, przeglądając Discorda Mi Community (do którego dołączenia bardzo zachęcam, całkiem spore grono się tam zebrało :)), napotkałem na informację o spotkaniu Mi Community w Polsce - będzie to pierwszy ich event w naszym kraju. Impreza ma się odbyć 20 października w Warszawie, o godz. 12:00. Zapisy ruszyły dzisiaj i potrwają do środy, do 23:59. Wybór osób - losowy. Kto się wybiera? Więcej informacji: https://c.mi.com/thread-1638858-1-0.html
  22. Nie ma takiej możliwości w TWRP. Musiałbyś mieć dużo (nie)szczęścia, by ci się udało tam zablokować bootloader.
  23. Procedura jest taka: wgrywasz TWRP, robisz format data (format, nie wipe) i potem instalujesz miuipolska bez zadnego wipe. System sam dokona czyszczenia podczas instalacji.
  24. Sprawdz w fastboot oem device-info czy rzeczywiscie jest odblokowany, ewentualnie sprobuj wgrać twrp, jeśli nie pojdzie to na 100% masz zablokowany.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...