Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Tak, działają. @Nezumi ma Mi 8, to może potwierdzić
  2. Niestety ciężko to stwierdzić, ale sporo osób tak ma, tak jakby Xiaomi znowu coś zmieniło...
  3. Mi brak NFC nie przeszkadza, choć oczywiście rozumiem wiele osób, dla których jest to wadą. Aczkolwiek @mgcompany zwrócił uwagę na coraz to częstsze wypuszczanie przez Xiaomi nowych modeli, które między sobą za wiele się nie różnią - i z tym się generalnie zgadzam... Tego bajzlu jest coraz więcej, samych Mi 8-semek jest już 5 na rynku, ponadto Redmi Note 6 Pro pół roku po piątce, wpuszczanie co najmniej kilku telefonów z tym samym prockiem (Redmi S2, Redmi 5 Plus, teraz RN6Pro i RN5 które mają 636..) które między sobą nie mają większych różnic - to może (i prawdopodobnie tak jest) spowodować, że soft - MIUI - stwarza bugi - tego jest po prostu za dużo... Xiaomi ostatnio mocno się podkopuje pod tym względem. Boję się, że raczej nie będzie lepiej...
  4. Trudno poszukać...? Podpowiem: forum, dział MIUI/Modyfikacje techniczne i jest tam przypięty wątek "dodatki Xiaomi.eu"...
  5. Te wszystkie shopping, WeChat itd. (oprócz Recognize songs które jest w Muzyce) w ogóle nie powinny być widoczne. W ten piątek na xiaomi.eu dev powinno być wszystko ok, Recognize songs poprawię dzisiaj (na stable będzie poprawione wtedy, gdy wyjdzie następny stable).
  6. Planowałem kupić Redmi Note 5 i raczej przy tym zakupie pozostanę - póki co, tak samo jak wyżej, nie widzę jakichś większych powodów do kupna szóstki. Poza notchem i większym ekranem wiele się nie zmienia, a dzięki temu piątka robi się nieco tańsza
  7. Mea culpa, na szybko pisałem 8.7.5 oczywiście.
  8. Tak, ale na stable tylko do wersji 9.5.19.0 lub wyżej, do beta max 8.5.17 chyba.
  9. Pewnie. Już jest dodane na serwerze, powinno działać o ile nazwa pakietu nie jest inna niż com.xiaomi.midrop
  10. @the4anoni, poprawiono.
  11. Skalibruj czujnik zbliżeniowy w menu diagnostyki, bardzo możliwe, że coś tam się popsuło.
  12. Spróbuj zainstalować przez TWRP (Uruchom w trybie Recovery > Install > paczka > przesuwasz suwak). Jeśli wyskoczy błąd z niezgodnością nazwy urządzenia ("" zamiast "gemini"), zaktualizuj TWRP do najnowszej wersji i spróbuj wgrać aktualizację ponownie.
  13. @dzidexx, @shocker1984, Acid o tym niedawno pisał: https://miuipolska.pl/forum/topic/36751-miui-8913/?page=4&tab=comments#comment-469775
  14. Na górze na i.mi.com jest opcja weryfikacji. Tam musisz się zweryfikować (kodem który przyjdzie przez SMS), potem dopiero możesz tam wejść (powinno być xyz devices connected) i odpiąć telefon.
  15. Nie tylko na Mi 8, przecież miały/mają to wszystkie modele od Redmi 5 Plus w górę. Jeśli nie zablokuje się bootloadera po wgraniu Globala na chińskiej wersji, to będzie on działać... @dzidexx, @Kamil Kupiec i inni - tu jest dość fajnie technicznie wyjaśnione jak to wszystko działa: https://www.xda-developers.com/flash-miui-global-locked-bootloader-xiaomi-brick/
  16. Kacper Skrzypek

    MI8

    Zero konkretów. Jaki błąd, jaka wersja miflash, Windowsa, jaka wersja wgrywana... Wróżkami nie jesteśmy, pomóc możemy, ale nie w takich sytuacjach, gdy niczego konkretnego nie wiemy..
  17. No właśnie hm, ciężko mi powiedzieć co jest przyczyną ;p testowo przekopiowałem cały skrypt do innego pliku bat i - co dziwne - wszystko śmiga, bez żadnych zmian. Sprawdźcie teraz, poprawiona wersja poszła na serwer.
  18. Redmi Note 5 Pro to chińska nazwa naszego Redmi Note 5. Wszystkie ROMy z oznaczeniem whyred pasują do tego modelu.
  19. Jak tylko wrócę do domu (pod wieczor) to podeślę linka @virnom https://drive.google.com/open?id=18PsZsw63Ft1YEzKb2z4xr_bEgYF-WJAF najpierw wgrywasz miuipro, potem kernel, potem fixy - aparat, ir i audio.
  20. Nie wiem, dlaczego się to dzieje. Stawiam na zbyt dużą modyfikację portu przez jego autora... Ja portuję sobie sam i żadnych takich problemów nie odczułem, wszystko co zaznaczam zostaje tak jak sobie ustawiłem, nic się samo nie zmienia...
  21. Opcje programistyczne > Pomiń ekran blokady?
  22. Mówiąc: ostatnia wersja, masz na myśli tą co w pierwszym poście, czy 8.9.20? Bo 8.9.20 jest, tylko po prostu nie znajduję czasu by ten post aktualizować ;/
  23. Nie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...