Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Jak chcesz Titanium to zainstaluj jeszcze Magiska przez TWRP. Xiaomi.eu nie ma roota wbudowanego
  2. Bo Xiaomi to spartaczylo. Google wyłącza ten mechanizm przy odblokowaniu bootloadera. Xiaomi pozostawiło, nie wiedzieć czemu, ten mechanizm włączony ZAWSZE.
  3. Po prostu zainstaluj TWRP, zrób format data (nie factory reset, ale efekt jest podobny) i instaluj xiaomi.eu. TWRP jest: https://androidfilehost.com/?fid=5862345805528040935
  4. Jeśli masz tylko angielski i chiński język (bez naszych języków) to masz China Stable (bo numeracja i nazewnictwo się zgadza, masz pierwsze China jakie wyszło). Jeśli tak masz to możesz spokojnie na tym odblokować.
  5. Pomyliłeś komendy.
  6. Na jakiej starszej? To jest MIUI10. Numeracja jest inna, bo to wersja beta. Tak, Redmi Note 5 z polskiej dystrybucji i snapem 636 = Redmi Note 5 Pro w Chinach.
  7. Zmiana wielkości czcionki w ustawieniach ogólnych? Ale to zmieni ci wielkość we wszystkich apkach.
  8. Jeśli robiłeś tak: instalacja ROMu > reboot system > dopiero później instalacja gapps, to robiłeś źle. Musisz zrobić tak: instalacja ROMu > instalacja gapps > reboot system. Te problemy miałem wielokrotnie podczas instalacji na moim 4a
  9. To są wersje stable. Ostatnia wersja przed v10 - 8.4.26 - jest tu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/8.4.26/xiaomi.eu_multi_HM4X_8.4.26_v9-7.1.zip/download
  10. Musisz, bo to nie aktualizacja, tylko downgrade z nowszej na starszą. Podczas aktualizacji - z starszej na nowszą - nie musisz, podczas downgrade - musisz. Wipe data/dalvik/cache nie czyści plików pamięci wewnętrznej (jeśli czyszczą - to spartolone jest TWRP). Jedynie aplikacje i ustawienia pójdą z dymem.
  11. Ja mam część mojego nr seryjnego, tak samo jak ty, nic to dla nas nie zmienia, my antirollbacka nie mamy. Google wprowadziło to w androidzie 8.1. na 7.1 tego po prostu nie ma, więc nie ma także jak tego antirollbacka nawet wykorzystać - przynajmniej na razie.
  12. Aaa, masz xiaomi.eu... to sprawa jest prostsza ściągasz starsze xiaomi.eu i instalujesz poprzez TWRP. Musisz zrobić przedtem wipe (wystarczy data, dalvik i cache). Nie ucegli, na 7.1 antirollbacka nie ma
  13. Wróć na stable przez aktualizator albo zainstaluj, jak masz odblokowany bootloader, starszą wersję dev i odznacz opcję automatycznej aktualizacji, byś przypadkiem znowu nie miał potem miui10. zakładam, że masz globala i instalowałeś przez miflash.
  14. Tutaj są wszystkie ROMy oficjalne - i Stable, i Dev. http://en.miui.com/type-139-1221.html
  15. Antirollback zadzialal... Masz cegłę.. wyślij do micenter..
  16. na wszystkich. ale jeśli masz stable to jej nie dostaniesz, bo to beta. wyszło 9.6.3.0 dla redmi 4a, ktoś ją dostał?
  17. MIUI 9 China Beta była jakoś we wrześniu. Global Beta z 7.1 w listopadzie, a Stable jakoś w styczniu.
  18. @kratek44 tak, tak. co do pogody - polecam Weather M8, o wiele lepsza niż domyślna apka Pogody.
  19. Zainstaluj na wszelki wypadek.
  20. @MasaMasen aplikacja Google. nie widzę opcji by to wyłączyć
  21. Na tej wersji jest to jakoś dziwnie przetłumaczone jako "Aplikacje vault", ale da się to wyłączyć na tej wersji bety.
  22. https://forum.xda-developers.com/apps/magisk/official-magisk-v7-universal-systemless-t3473445 Tak, instalujesz paczkę przez TWRP i to tyle.
  23. A dlaczego nie możesz wgrać Magiska? SuperSU nie jest już rozwijany, a Magisk jest, no, uniwersalny. Na pewno będzie działać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...