Jump to content

kszul

Użytkownicy
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About kszul

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  HM4A, HM4Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Undertaker13 na androidzie 10 mogą być jeszcze problemy z czytnikiem paluchów jeżeli jest firmy goodix (nie śledzę tego telefonu dokładnie, ale tak było jeszcze jakiś czas temu). Wygląda na to, że Ty tak możesz mieć. Jak coś to w ciemno próbuj wersji opartych na androidzie 9.
 2. Próbowałem różnych portów miui na 4X i 4 Pro bazujących na androidzie 8 i 9, i na żadnym to nie działało. Długo szukam rozwiązania, jak na razie bezskutecznie.
 3. Witam Mam podobny (chyba) problem jak @PatrykKaminski. Rozmowy przez słuchawkę BT są bardzo słabej jakości. Dźwięk jest jakby z przesterem, później głośność faluje, wyrazy są rwane. Obie strony rozmowy doświadczają tego efektu. Na nagraniach rozmowa jest indealna. Coś ewidentnie na połączeniu przez BT. Sprawdzałem na dwóch słuchawkach Plantronics ML15 (tej już nie mam) i Jabra BT2047. Przerobione systemy: V10.3.1.0.NAMMIXM później aktualizacja do V11.0.2.0.NAMMIXM a dziś czysta instalacja miui.eu 9.8.29. Próbowałem różnych "rozwiązań" znalezionych w internecie odnośnie miu
 4. Witam. Mamy redmi 4x z ostatnim globalem 10.3.0.1. Chciałbym tylko zrobić roota, ze zmianą recovery oczywiście. I tu mam pytanie: czy już samo odblokowanie bootloadera kończy się utratą wszystkich danych? Robiłem to już 5x na różnych telefonach ale zawsze z chęcią zmiany na xiaomi.eu lub inny custom ROM a tam zawsze trzeba przejść przez format partycji data i ta kwestia nigdy mnie nie obchodziła.
 5. kszul

  MIUI 8.12.20

  Na xiaomi.eu się dowiedziałem, że to przez zmianę regionu. Bo gdzieś tam są jakieś problemy z siecią na 5GHz (4x to i tak nie dotyczy). Teraz jest ustawiony US a tam nie ma kanałów 12 i 13. Zmień sobie region w build.prop na taki, gdzie działają te kanały. Podobno RU jest najmniej restrykcyjny.
 6. kszul

  MIUI 8.12.20

  Na Redmi 4X nie widzi wifi na kanale 12 i 13.
 7. kszul

  MIUI 8.11.29

  To masz spokój.... ...bo nie działa
 8. Witam, Mam pytanie. Chciałem kupić płytkę z gniazdem usb do Redmi Note 4x 3/32GB (kupiony z chin) i szukając dowiedziałem się, że są 2 różne płytki, jedna z wąskim złączem, a druga z szerokim. Czy na podstawie ww. danych można stwierdzić jaką płytkę potrzebuję. W jednym, tylko, miejscu w internecie znalazłem info, że wersja 3/32 ma złącze wąsie (narrow) a wersja 4/64 szerokie (wide)? Sprawdzenie organoleptyczne nie wchodzi w grę bo telefon jest na razie daleko ode mnie. Krzysiek
 9. Dzięki za rozwianie wątpliwości. Rozumiem, że tyczy to również "Minimal ADB and fastboot"?
 10. Witam Mam problem z graniem miui w wersji fastboot w trybie EDL pod Linuxem. Robię jak w różnych tutorialach znalezionych w internecie i coś mi nie wychodzi. telefon: Redmi 4A (rolex) z polskiej dystrybucji, odblokowany bootloader system: Windows 10 64 bit (sterowniki wgrane poprawnie, telefon wykrywany zarówno w trybie fastboot jak i EDL - wgrywanie poprzez MiFlash w obu trybach działa poprawnie, poprzez Minimal ADB and fastboot działa mi tylko w trybie fastboot) i openSUSE Leap 15 (urządzenie wydaje się być wykrywane poprawnie jednak działa tylko wgrywanie w trybie fastboot).
 11. Wiem. Od paru wersji jestem na bieżąco i ciągle myślę, że kolejna wersja to naprawi. AEX tak mi leży, że jakoś to znoszę. No nic, czekam na Pie...
 12. @Orjon testujesz wszystko co się pojawi na naszą słuchawkę, siedzisz na grupie z Telegrama, tak że masz sporą wiedzę na ten temat i może będziesz mi w stanie pomóc. Innych też oczywiście do tego zachęcam Od jakiegoś czasu jestem na AEXie, jednak odkąd Erik zmienił jądro z muraliego na fabiana przestała działać mi dioda przy powiadomieniach. Robię aktualizacje bez wipe, z wipe, zmieniam kernele i nic nie pomaga. Np. na ResurrecionRemix z jądrem muraliego wszystko ciągle działa. Na telegramie często pojawiało się rozwiązanie skąpo nazywane "edl". Rozumiem, że chodzi o wgranie czystego
 13. Pytanie pewnie do @Orjon: dla czego na grupie na Telegramie tak mało jest o MoKee? Parę osób się pyta o tą wersję ale ich pytania są "zlewane". A przecież poprawność jego działania wydaje się być OK chociażby przez bardzo częste kompilacje (które pewnie na bieżąco wnoszą poprawki). A na grupie Telegram cisza. Wydaje mi się, że ma ono chińskie korzenie. Czy to to jest powodem tak małej popularności?
×
×
 • Create New...