Jump to content

kszul

Użytkownicy
 • Posts

  66
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  HM4A, HM4Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kszul's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • One Year In
 • Week One Done

Recent Badges

10

Reputation

 1. @zielu dzięki za sprawdzenie. Coś czułem, że to u mnie problem bo cicho o tym było na forach. Wie ktoś jak to naprawić? edit Problem rozwiązany... miałem wyłączoną aplikację Aktualizacje.
 2. W starszych moich telefonach z xiaomi.eu mogłem wejść w informacje o wersji oprogramowania przez zaznaczoną w załączniku opcję. Na tym telefonie nie mogę tego zrobić, na żadnej z ostatnich 4 wersji, których używałem. Oprócz tego "świeci" się informacja "Aktualizuj". Czy tylko u mnie tak to wygląda?
 3. Witam. Dla wahających się... mam od 24 godzin... i chyba wszystko działa (a przynajmniej to czego używam).
 4. U mnie (a dokładnie u żony) ok. 2 dni temu pojawiały się komunikaty o braku certyfikatu google i nie mogłem zaktualizowac Netflixa (komunikat o nieobsługiwany urządzeniu) ani sklep Play nie wynajdywał mi Playera. Wczoraj wieczorem "się naprawiło samo" i teraz wszystko działa. Czy Xiaomi mogło "dosłać/uzupełnić", czy jak to tam się nazywa i robi, certyfikat do Google?
 5. To nie są aktualizacje tylko zmienionych komponentów a paczka z całym systemem.
 6. Witam. Po aktualizacji nie ma certyfikatu google. Aktualizacja z wersji 12.5.1. Poza tym, reszta wydaje się OK.
 7. Od tygodnia po przejściu z 12.0.7 na 12.5.1 bez większych uwag. Tylko wifi coś słabiutko... W domu mam 70 Mbps na 2,4 GHz. Wcześniej na testach osiągałem maxa a teraz nie osiągam 10 Mbps. Dla moich potrzeb wystarcza ale coś tam "nie styka".
 8. @Undertaker13 na androidzie 10 mogą być jeszcze problemy z czytnikiem paluchów jeżeli jest firmy goodix (nie śledzę tego telefonu dokładnie, ale tak było jeszcze jakiś czas temu). Wygląda na to, że Ty tak możesz mieć. Jak coś to w ciemno próbuj wersji opartych na androidzie 9.
 9. Próbowałem różnych portów miui na 4X i 4 Pro bazujących na androidzie 8 i 9, i na żadnym to nie działało. Długo szukam rozwiązania, jak na razie bezskutecznie.
 10. Witam Mam podobny (chyba) problem jak @PatrykKaminski. Rozmowy przez słuchawkę BT są bardzo słabej jakości. Dźwięk jest jakby z przesterem, później głośność faluje, wyrazy są rwane. Obie strony rozmowy doświadczają tego efektu. Na nagraniach rozmowa jest indealna. Coś ewidentnie na połączeniu przez BT. Sprawdzałem na dwóch słuchawkach Plantronics ML15 (tej już nie mam) i Jabra BT2047. Przerobione systemy: V10.3.1.0.NAMMIXM później aktualizacja do V11.0.2.0.NAMMIXM a dziś czysta instalacja miui.eu 9.8.29. Próbowałem różnych "rozwiązań" znalezionych w internecie odnośnie miui i problemów z głosem przez BT niestety nic nie pomogło. Wyłaczałem głośność bezwzględną w ustawieniach programistycznych. Zmieniałem wartości pewnych parametrów w build.prop (kilka kombinacji w zależności od informacji znalezionych na forach). Korzystałem z modułu magiska "Bluetooth stack audio bitrate changer for SBC...". Problem jest z telefonem jest kolegi. Próbowałem na innym egzemplarzy Redmi 4x z miui.eu 9.8.29 i tam dźwięk był idealny. Próbowałem też na swoim z AEX-em na androidze 9 i też problemu nie było. Może ktoś podrzuci jakiś pomysł bo mi się już "internet skończył".
 11. Witam. Mamy redmi 4x z ostatnim globalem 10.3.0.1. Chciałbym tylko zrobić roota, ze zmianą recovery oczywiście. I tu mam pytanie: czy już samo odblokowanie bootloadera kończy się utratą wszystkich danych? Robiłem to już 5x na różnych telefonach ale zawsze z chęcią zmiany na xiaomi.eu lub inny custom ROM a tam zawsze trzeba przejść przez format partycji data i ta kwestia nigdy mnie nie obchodziła.
 12. kszul

  MIUI 8.12.20

  Na xiaomi.eu się dowiedziałem, że to przez zmianę regionu. Bo gdzieś tam są jakieś problemy z siecią na 5GHz (4x to i tak nie dotyczy). Teraz jest ustawiony US a tam nie ma kanałów 12 i 13. Zmień sobie region w build.prop na taki, gdzie działają te kanały. Podobno RU jest najmniej restrykcyjny.
 13. kszul

  MIUI 8.12.20

  Na Redmi 4X nie widzi wifi na kanale 12 i 13.
×
×
 • Create New...