Kubus6910

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kubus6910

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, po aktualizacji do Miui 11 9.10.17 telefon kilka razy dziennie, gdy chcę podświetlić ekran przyciskiem power, samoczynnie się restartuje. Jest to strasznie uciążliwe. Po wczorajszej aktualizacji do czwartkowego Miui 11 9.10.24 problem nie ustał, wciąż się tak dzieje. Znam co najmniej jedną osobę która od 9.10.17 boryka się z tym samym problemem. Mój telefon to Xiaomi Redmi Note 5. Proszę o interwencję w tej sprawie, pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
 2. Witam, ma ktoś podobny problem, a mianowicie, mimo że macie zainstalowanego Magiska to pokazuje wam po jakimś czasie że nie macie? W niczym to nie przeszkadza, wyjątkiem jest to że magisk hide nie działa, co jest bardzo uciążliwe. Reboot telefonu pomaga jedynie na chwilę. Ktoś miał taki problem i go rozwiązał? Mój problem ciągnie się od Miui 10, jeśli o to chodzi to teraz mam Miui 11, wersję z tamtego tygodnia, telefon to RN5, a problem wciąż nie ustaje... Słyszałem od wielu osób że mają ten problem i najprawdopodobniej niestety jest to wina romu eu :/ Proszę bardzo o pomoc. Pozdrawiam!
 3. Witam, tym razem przychodzę do was z problemem, a mianowicie od tak przestał mi działać Quick Charge, zauważyłem to dzisiaj, miałem wtedy miui eu w wersji 9.4.18, zainstalowałem 9.4.25, lecz to nie pomogło. Sprawdzane na dwóch różnych kablach (Blitzwolf Ampcore i jakiś randomowy) Ładowarka której używam to Blitzwolf z Quick Charge 3.0. Proszę bardzo o pomoc. Pozdrawiam! Dziwna sprawa, lecz po kilkukrotnym odpięciu i podpięciu kabla do telefonu, quick charge wrócił. W razie rozwoju sytuacji dam tutaj znać.
 4. Kubus6910

  MIUI 9.4.11/12

  Tak przy okazji. Ten błąd tłumaczenia zostanie kiedykolwiek naprawiony? :O
 5. Wgrałem to recovery, które podałeś w innym poście. Dziękuje, gdyż naprawiło to mój problem. Lecz wolał bym unikać RedWolfa, mógłbyś dać jakiś cynk jak będzie coś innego, będę wdzięczny mega
 6. Witam, tak jak wyżej, Redmi Note 5 Whyred nie jest wykrywany przez komputer w recovery. Natomiast w systemie jest wszystko w porządku. Stało się tak, gdy po instalacji Miui EU 9.3.25_v10-9 na androidzie 9 pie zaszyfrowało mi pliki w TWRP, a głupi ja zmieniłem format szyfrowania, czy jak to się tam zwie, wtedy uszkodziło mi wszystkie pliki. Zrobiłem factory reset, wszystko już jest okej, lecz nie wykrywa mi w recovery telefonu. Sprawdzane na kilka sposobów: - z włączonym debugowaniem USB - z wyłączonym debugowaniem USB - w TWRP - W OrangeFox - na dwóch różnych komputerach i dwóch różnych kablach USB Przełączenie MTP na disable i na enable też nie działa. Myślałem że aktualizacja do 9.3.28 to naprawi, lecz też nici. Proszę bardzo o pomoc i pozdrawiam.