Jump to content

adrrn5

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note 9 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

adrrn5's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Cześć. Witam wszystkich. Jak dotąd miałem redmi note 5 pro i instalowałem dziesiątki romów. Mam teraz joyeuse i jak czytam internet to zgłupiałem jak się instaluje inny rom. Chcę zainstalować xiaomi.eu bo zależy mi na nagrywaniu rozmów i instalacji gcama. Obecnie czekam na odblokowane bootloadera jeszcze. Proszę o wskazówki jak się instaluje ten rom xiaomi.eu z miui 12. Uwierzcie, czytałem wiele, metoda fastboot, metoda z jakimś lineagos recovery, ale dalej bym nie wiedział jak się za to bezpiecznie zabrać.
 2. Póki co plusów niewiele, bo mając root mogę sam usunąć te aplikacje. Pytanie jak bateria, dopiero zaczynam testować. Jeśli chodzi o crash aplikacji to już to zauważyłem, że są bugi o których wspomniałeś.
 3. Wersja systemu widoczna na zdjęciu poniżej. Telefon redmi note 5. Wcześniej miałem standardowego global miui ale zainstalowałem xiaomi.eu. Poza różnicą w wyglądzie ustawień wszystko wygląda identycznie niemal. Proszę mi powiedzieć, co takiego zyskuje czy zmiana systemu na xiaomi.eu na pewno ma sens? Czy ten system jest lżejszy od globala i powoduje, że system jest odciążony i może pracować dłużej?
 4. Rn5 whyred. Zainstalowane system xiaomi.eu wersja stabilna 10.2.2.0. Czy telefon rozladowuje się normalnie? Pytam bo mam wrażenie że na miui global trzymał lepiej ale sami oceńcie. Może sobie coś wmawiam.
 5. Panowie pomóżcie. Mam większy problem. Postanowiłem wgrać MIUI Masik, ale nie działał jak należy więc dalej, przez TWRP spróbowałem z pixel experience. Instalacja przebiega pomyślnie, ale po reboot to system jest ciągle czarny ekran i system się nie odpala. Pomocy!
 6. Posiadam telefon Redmi Note 5 pro. Wcześniej miałem system global miui 10, ten fabryczny, wczoraj zdecydowałem się zobaczyć jak działa system miuipolska z waszej strony. Mam teraz 10.3 by xiaomi.eu 9.3.25(rozwojowa). Chcę korzystać z gcama i widzę, że nie mogę odblokować camera 2 api. Instalowałem plik zip przez twrp i wiem, że robię dobrze wszystko bo na globalu miui normalnie uruchamiałem sobie gcam. To znaczy, że na tym systemie gcam nie będzie działał i muszę wrócić do standardowego systemu?
 7. Posiadam telefon Redmi Note 5 pro. Wcześniej miałem system global miui 10, ten fabryczny, wczoraj zdecydowałem się zobaczyć jak działa system miuipolska z waszej strony. Mam teraz 10.3 by xiaomi.eu 9.3.25(rozwojowa). Chcę korzystać z gcama i widzę, że nie mogę odblokować camera 2 api. Instalowałem plik zip przez twrp i wiem, że robię dobrze wszystko bo na globalu miui normalnie uruchamiałem sobie gcam. To znaczy, że na tym systemie gcam nie będzie działał i muszę wrócić do standardowego systemu?
×
×
 • Create New...