Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Masz zaznaczona opcje w ustawieniach ekranu blokady? Jeśli tak a dalej nie widać zadnej animacji, to trzeba byłoby zrobić log z tego momentu... Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  2. TWRP jakie? Być może masz jakieś stare.
  3. Bez czyszczenia data, dalvik, cache nie da się. https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMK20ProMI9TPro_V12.0.5.0.QFKCNXM_v12-10.zip/download
  4. To zapewne kwestia konfiguracji forum. Postaram się zapytać Acida o to.
  5. Tak, tak, trochę za duże uproszczenie. O problemach z czcionka słyszałem, ale tylko na wersji EEA (nie naszej). Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
  6. Ale na pewno zainstalowałeś nasz ROM? Bo podejrzewam, że piszesz o Globalu (RJAEUXM). to jest RJACNXM.
  7. Fakt, może tak być. Zmieniłem na Zamknij aplikację.
  8. Dziwne to. Tłumaczenie jest od maja zeszłego roku już. Zgłosiłem problem. edit 20:21 - naprawione, będzie OK w następnych wersjach
  9. Mapa jest, ale tylko chińska. Niestety Zdrowie w pewnej części jest przeznaczone tylko dla Chin. Aczkolwiek z tego co słyszalem treningi są zapisywane bez problemu, po prostu nie pokazuje się mapa...
  10. Global EEA V12.1.1.0.RFNEUXM https://bigota.d.miui.com/V12.1.1.0.RFNEUXM/miui_TOCOEEAGlobal_V12.1.1.0.RFNEUXM_5a981abd34_11.0.zip
  11. To już jest ogarnięte.
  12. To jest ładowane online, nie do ogarnięcia.
  13. Ustawienia > Aplikacje > Zarządzaj > poszukaj Panel informacyjny > odinstaluj. Tego nie powinno być. Jeśli nie ma to App vault może.
  14. Spróbuj odinstalować ten panel który masz, bo taki nie powinien być.
  15. Centrum funkcji jest zupełnie gdzie indziej... Ustawienia > Powiadomienia i Centrum funkcji...
  16. Nie mam pojęcia, ale raczej wątpię, że wyjdzie. Xiaomi co prawda budowało wewnętrzne wersje China Stable, ale ostatnia wzmianka o takiej pochodzi z października... Żadna nie została wydana.
  17. Pisalem już chyba gdzieś że jeśli wyjdzie China Stable to wyjdzie nasz. w przeciwnym wypadku nie ma na co liczyć.
  18. To jest kwestia różnicy w zmiennych między wersją beta a stabilną, dopóki na stable jest stare tłumaczenie, to tak będzie.
  19. Tak, inaczej nie publikowałbym takiej informacji na stronie pobierania.
  20. Nowego, w sensie jakiego? Bo nie do końca rozumiem.
  21. Problem jest z TWRP. Xiaomi dało nowe szyfrowanie na RN8.
  22. Nie, bo to nie zależy od nas. To jest globalna zmiana, dodana przez Google. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...