Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Niestety wygląda na to, że nie. Musisz albo postawić maszynę wirtualną z Windowsem albo jak wyżej jakiś inny komp z Windowsem.
  2. Nie trzeba nawet roota, można też bez.
  3. Unlock powinien być w trybie fastboot, a nie recovery. Możliwe że przez to nie widzi?
  4. No jeśli parę miesięcy nie było problemu to raczej trudno stwierdzić że soft.. no bo przecież nie aktualizowałeś. Jak uruchomić TWRP: ściągnąć obraz stąd - https://androidfilehost.com/?w=files&flid=321497 uruchomić telefon w trybie fastboot, a na kompie Minimal ADB&fastboot, potem na komputerze "fastboot boot nazwapliku.img" tyle.
  5. https://www.xiaomitool.com/V2/
  6. Tylko uruchamiasz TWRP. Nie musisz resetować do fabrycznych. Potem instalujesz nowe stable i TWRP będzie już na stałe.
  7. No to nie ma takiej możliwości. Musisz uruchomic TWRP i zainstalować albo nowe stable (bo jest nowsze niż 12.5.7.0) albo betę (ale wtedy trzeba zrobić wipe).
  8. A słyszałeś żeby Xiaomi wydało coś nowego na ten model?
  9. Wyślij zrzut ekranu z TWRP. Jeśli pobierasz poprawną paczkę to musi przejść, nie ma bata. Jeśli nie, to trzeba usunąć z paczki linijkę weryfikującą urządzenie (plik META-INF/com/google/android/updater-script, pierwsza linijka):
  10. Wyczyść dane aplikacji Uprawnienia (Ustawienia > Aplikacje > Zarządzanie > 3 kropki > Pokaż wszystkie aplikacje > w pasku wyszukiwania Uprawnienia)
  11. Spróbuj tak jak wyżej, czyli starsza wersja pod fastboot i potem aktualizacja. Czasem z jakiegoś powodu, nie wiadomo dokładnie jakiego, nie chce iść od razu ta instalacja przez TWRP.
  12. Nie zdziwiłbym się, jeśli Xiaomi coś popsuło w sprawdzaniu obecności apek systemowych w telefonie. Bo to jest komunikat wyświetlany przy próbie instalacji apki, której nie ma w partycji systemowej, ale jest na liście do pobrania w jednym z plików systemowych. Prawdopodobnie to nic poważnego, możesz to zignorować, ale nie można tego wyłączyć, bo to jest w frameworku.
  13. Fajnie byłoby też wiedzieć jaki ROM, bo nie podałeś informacji. A jeśli jest informacja że apka została zatrzymana to pod tą informacją jest przycisk Pokaż podsumowanie lub podobny. Wyślij zrzut ekranu z niego.
  14. Przecież to jest jakaś instrukcja pod VIVO... Nie, nie pójdzie. Ta strona robi ctrl+c, ctrl+v dla różnych modeli i nie weryfikuje swoich artykułów.
  15. Trudno mi powiedzieć czemu tak się dzieje. Wgraj starszą wersję pod fastboot i zaktualizuj przez TWRP do najnowszej bez czyszczenia.
  16. Jeśli chodzi o "Inne", to dużo może podpowiedzieć apka DiskUsage. Co prawda jest pod stare Androidy, ale z 11-stką działa bez problemu. U mnie najwięcej zżarły miejsca zdjęcia, które usunąłem z galerii, ale telefon zostawił je w "koszu" pomimo iż powinien to robić tylko przez miesiąc (miałem zdjęcia jakieś sprzed paru miesięcy), a także zaczęte pobierania z Opery które się z jakiegoś powodu nie usunęły.
  17. https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/
  18. Możliwe że zmienili coś pod tym względem w nowej aktualizacji. U mnie udało się kod zresetować. Niestety nie mamy jeszcze linka do chińskiej wersji nowej dla Mixa więc nie możemy puścić ROM-u.
  19. A masz włączone debugowanie USB?
  20. ROM jest OK, nazwa jest poprawna. W Chinach nie ma wersji 4G więc się przedstawia jako Mi 11 Lite. Jak już masz tę starszą wersję to teraz uruchom TWRP i wgraj nową z niego (bez czyszczenia). Powinno pójść.
  21. Kodem może być hasło ekranu blokady. Jeśli to nie to, to musisz zresetować hasło (opcja Zapomniałeś hasła?). Gdy miałem Mixa 4 to czytnik działał normalnie, Mi Band 4 z Mi Fitem też (po Bluetooth).
  22. Zrobiłeś Format Data? Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  23. Z tymi reklamami to tak jak napisałem - log bo inaczej nie wiadomo jaka apka to robi. Generalnie wyczyscilbym dane i skonfigurował wszystko na nowo. To nie jest normalne, jakaś apka niesystemowa musi ci te reklamy wyświetlać. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  24. Gdzie jest niby taka deklaracja? Gdyby tak było to 99% ROMow xiaomi.eu nie byłoby uznawanych, bo są z TWRP. I nowe wersje na F3 też są z TWRP, nigdy nie było warunku że nie może być custom recovery. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...