Jump to content

Xymox4AD

Użytkownicy
 • Posts

  152
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Xymox4AD

 1. No oczywiście że czekamy na wrażenia z podmiany ogniwa.
 2. Na Aliexpress jest oficjalny sklep firmy Nohon. Bardzo przyzwoite zamienniki. Według mnie lepiej porządny zamiennik z Chin niż "oryginały" Xiaomi z Polski. Ps. Sam sobie zamówiłem jestem zadowolony. A skorzystałem z porad w tej sprawie na forum.
 3. Nie porównuj A22 a RN7, bo czas wypuszczenia ich na rynek bardzo się rożni. Samsung od niedawna ma politykę dłuższego wsparcia. To albo niewiedza albo próba manipulacji. Wcześnie najdroższe flagowce dostawały 2 aktualizacje. Nie raz czekałem jak głupi że coś wyjdzie bo takie były przecieki. Podobnie Jak napisałem Netoper też "nie jestem psychofanem Xiaomi" Od 2014 używam i Xiaomi i Samsung równocześnie. Samsung od niedawna zwiększył ilość aktualizacji. Xiaomi też ostatnio zaskoczyło bo Redmi Note 8T i Redmi Note 8 Pro dostały dwa razy Androida. A to tylko dolne średniaki. Gdzie zawsze była tylko 1 aktualizacja. Mając ekstremalnie taniego Redmi 9C czekaj cierpliwie na swoją kolej. Wszędzie jest hierarchia. Nie stawiaj na piedestale Samsunga. Przez te lata wiele naobiecywał a potem wszystko odwołał i rżnął "głupa' Fakt jest że ostatnio szybko wydaje poprawki. Ale ogólnie za uszami to ma sporo. Jako właściciel kilku Samsungów mam prawo ich oceniać. Są jak nasi politycy.
 4. Właśnie zaciągnęło mi z rana V12.5.2.0.RCXEUXM. Region Szwajcaria. Redmi Note 8T - EEA Optimized system performance Improved system security and stability
 5. Aktualna wersja to V12.5.4.0.RGGEUXM
 6. Zapomnij o tym serwisie. Serwis nie jest od zdejmowania zabezpieczeń. A na pewno nie tak łatwo i bezpłatnie. Skup się na sprzedawcy bo być może on założył konto. Lub inne podpowiedzi kolegów z forum.
 7. Raczej kontakt ze sprzedającym. Niech to odkręci jak zakładał konto. On ma uprawnienia. Ps. Czy telefon był w pudełku bez plomby i folii? Widać było że ktoś go dotykał?
 8. A kto ci powiedział że jest nowsza aktualizacja i o takim oznaczeniu? Masz Global ROM?
 9. Nohon - jak brać zamiennik to tej firmy.
 10. Dziś wyszła wersja MIUI 12.5 dla Redmi 7A EEA. Stable V12.5.3.0. QCMEUXM Edit: nie sprawdzę bo na moim egzemplarzu jest ROM Global RU.
 11. Właśnie dostałem, bez uczestnictwa z żadnym programie. Od rana sprawdzałem na kilku regionach. I teraz przyszło z Region: Polska.
 12. Minęło kilka dni na próby i sprawdzania. Aplikacja z APK mirror oczywiście instaluje się lecz nic nie zmienia to wyborze super tapet. Trzecia opcja nie widoczna. Czyli nie można nic wybrać. Była próba przywrócenia motywu na standardowy. (fabryczny). Nic to nie zmienia. Jedyne że zarządzaniu aplikacji pojawia się nowa aplikacja czyli zainstalowana super tapeta.
 13. No to jest raczej nie możliwe. Używa telefonu i jest zadowolony. Jest ostatnim który coś zmienia, blokuje czy odinstalowywuje w swoim telefonie. Zwłaszcza aplikacji których sam nie instalował. Dlatego w tym przypadku jestem zdziwiony dlaczego tak jest. Oczywiście tragedii nie będzie robił za brak tych tapet. Tylko mnie to nie daje spokoju Dlaczego??!!. I jak to uaktywnić.
 14. U mnie: Aplikacje/zarządzaj aplikacjami. U mnie 2 pozycje. Ale brak na liście xxxSaturn. Choć mam realnie 3 Super Tapety. I oczywiście Saturn mogę ustawić U kolegi 0 znalezionych aplikacji.
 15. No właśnie w motywach też jest identycznie.
 16. Chodzi o aplikację Motywy? Sprawdzić czy jest najnowsza wersja? O to chodzi?
 17. Witam. Posiadam Mix 2S, oprogramowanie Global jak w tytule. Kumpel posiada identyczny model, identyczne programowanie oraz też zakup w x-kom. Oba telefony na 100% nie grzebane. I tu zagadka, ja posiadam opcję super tapety. Tak jak na screenie. A kumpel ma tylko dwie opcje i brak tych super tapet. O co tu chodzi???
 18. Na przykład w INNE jest zawartość kosza z Galerii, gdzie są zdjęcia i filmy.
 19. Wreszcie coś na horyzoncie: Mi MIX 2S China Stable V12.5.1.0 QDGCNXM. Na razie China. Tylko czekać na Global. edit: ...... lub wybrać rom MIUI Polska. Bo widzę że gotowy.
 20. Coś się rusza w temacie tego modelu. Właśnie wypuścili wersję CN. Beta Stable Mi Max 3 China Stable V12.5.1.0 - QEDCNXM
 21. WoW!! Czyli jednak sprawdzi się plotka o Redmi Note 8 Pro. Że ten model średniaka dostanie dwie aktualizacje Android. Szok! Nie dowierzam że to się dzieje.
 22. Jest nowa aktualizacja do Xiaomi Mi Watch. V 1.3.63
 23. System New: Response to gestures is now instant. New: With 20 times more rendering power, there are now few limits to what you can see on your screen. New: With custom device model adjustments, any phone becomes faster after the upgrade. Optimization: MIUI became lighter, faster, and more durable. Updated Android Security Patch to May 2021. Increased system security. Notes New: A gesture shortcut now allows you to create notes, tasks, and excerpts anywhere. New: Excerpts save text, URLs, and images to Notes in a few simple taps. New: Dynamic layouts bring the typography in Notes to a new level. New: Compose mind maps with complex structures. New: New tools for doodling and sketching. New: Press and hold a sketch to adjust the strokes automatically. All-new Notes.
 24. Nohon Factory Store na AliExpress Edit: BM3B to typ dla Mi MIX 2 oraz 2S
 25. Akurat są opinie produktu na Allegro. Jeśli ci nie przeszkadza że napis i kolor etui szybko się wyciera i wychodzi biały plastik. I to za 40 zł. co nie jest atrakcyjną ceną jak za takie niespodzianki.
×
×
 • Create New...