Jump to content

Xymox4AD

Użytkownicy
 • Posts

  152
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Xymox4AD last won the day on January 23 2021

Xymox4AD had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mix 2S oraz archiwum

Recent Profile Visitors

1,573 profile views

Xymox4AD's Achievements

 1. No oczywiście że czekamy na wrażenia z podmiany ogniwa.
 2. Na Aliexpress jest oficjalny sklep firmy Nohon. Bardzo przyzwoite zamienniki. Według mnie lepiej porządny zamiennik z Chin niż "oryginały" Xiaomi z Polski. Ps. Sam sobie zamówiłem jestem zadowolony. A skorzystałem z porad w tej sprawie na forum.
 3. Nie porównuj A22 a RN7, bo czas wypuszczenia ich na rynek bardzo się rożni. Samsung od niedawna ma politykę dłuższego wsparcia. To albo niewiedza albo próba manipulacji. Wcześnie najdroższe flagowce dostawały 2 aktualizacje. Nie raz czekałem jak głupi że coś wyjdzie bo takie były przecieki. Podobnie Jak napisałem Netoper też "nie jestem psychofanem Xiaomi" Od 2014 używam i Xiaomi i Samsung równocześnie. Samsung od niedawna zwiększył ilość aktualizacji. Xiaomi też ostatnio zaskoczyło bo Redmi Note 8T i Redmi Note 8 Pro dostały dwa razy Androida. A to tylko dolne średniaki. Gdzie zawsze była tylko 1 aktualizacja. Mając ekstremalnie taniego Redmi 9C czekaj cierpliwie na swoją kolej. Wszędzie jest hierarchia. Nie stawiaj na piedestale Samsunga. Przez te lata wiele naobiecywał a potem wszystko odwołał i rżnął "głupa' Fakt jest że ostatnio szybko wydaje poprawki. Ale ogólnie za uszami to ma sporo. Jako właściciel kilku Samsungów mam prawo ich oceniać. Są jak nasi politycy.
 4. Właśnie zaciągnęło mi z rana V12.5.2.0.RCXEUXM. Region Szwajcaria. Redmi Note 8T - EEA Optimized system performance Improved system security and stability
 5. Aktualna wersja to V12.5.4.0.RGGEUXM
 6. Zapomnij o tym serwisie. Serwis nie jest od zdejmowania zabezpieczeń. A na pewno nie tak łatwo i bezpłatnie. Skup się na sprzedawcy bo być może on założył konto. Lub inne podpowiedzi kolegów z forum.
 7. Raczej kontakt ze sprzedającym. Niech to odkręci jak zakładał konto. On ma uprawnienia. Ps. Czy telefon był w pudełku bez plomby i folii? Widać było że ktoś go dotykał?
 8. A kto ci powiedział że jest nowsza aktualizacja i o takim oznaczeniu? Masz Global ROM?
 9. Nohon - jak brać zamiennik to tej firmy.
 10. Dziś wyszła wersja MIUI 12.5 dla Redmi 7A EEA. Stable V12.5.3.0. QCMEUXM Edit: nie sprawdzę bo na moim egzemplarzu jest ROM Global RU.
 11. Właśnie dostałem, bez uczestnictwa z żadnym programie. Od rana sprawdzałem na kilku regionach. I teraz przyszło z Region: Polska.
 12. Minęło kilka dni na próby i sprawdzania. Aplikacja z APK mirror oczywiście instaluje się lecz nic nie zmienia to wyborze super tapet. Trzecia opcja nie widoczna. Czyli nie można nic wybrać. Była próba przywrócenia motywu na standardowy. (fabryczny). Nic to nie zmienia. Jedyne że zarządzaniu aplikacji pojawia się nowa aplikacja czyli zainstalowana super tapeta.
 13. No to jest raczej nie możliwe. Używa telefonu i jest zadowolony. Jest ostatnim który coś zmienia, blokuje czy odinstalowywuje w swoim telefonie. Zwłaszcza aplikacji których sam nie instalował. Dlatego w tym przypadku jestem zdziwiony dlaczego tak jest. Oczywiście tragedii nie będzie robił za brak tych tapet. Tylko mnie to nie daje spokoju Dlaczego??!!. I jak to uaktywnić.
 14. U mnie: Aplikacje/zarządzaj aplikacjami. U mnie 2 pozycje. Ale brak na liście xxxSaturn. Choć mam realnie 3 Super Tapety. I oczywiście Saturn mogę ustawić U kolegi 0 znalezionych aplikacji.
 15. No właśnie w motywach też jest identycznie.
×
×
 • Create New...