Jump to content

Xymox4AD

Użytkownicy
 • Posts

  135
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Xymox4AD last won the day on January 23

Xymox4AD had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mix 2S oraz archiwum

Recent Profile Visitors

1,204 profile views

Xymox4AD's Achievements

 1. Na przykład w INNE jest zawartość kosza z Galerii, gdzie są zdjęcia i filmy.
 2. Wreszcie coś na horyzoncie: Mi MIX 2S China Stable V12.5.1.0 QDGCNXM. Na razie China. Tylko czekać na Global. edit: ...... lub wybrać rom MIUI Polska. Bo widzę że gotowy.
 3. Coś się rusza w temacie tego modelu. Właśnie wypuścili wersję CN. Beta Stable Mi Max 3 China Stable V12.5.1.0 - QEDCNXM
 4. WoW!! Czyli jednak sprawdzi się plotka o Redmi Note 8 Pro. Że ten model średniaka dostanie dwie aktualizacje Android. Szok! Nie dowierzam że to się dzieje.
 5. Jest nowa aktualizacja do Xiaomi Mi Watch. V 1.3.63
 6. System New: Response to gestures is now instant. New: With 20 times more rendering power, there are now few limits to what you can see on your screen. New: With custom device model adjustments, any phone becomes faster after the upgrade. Optimization: MIUI became lighter, faster, and more durable. Updated Android Security Patch to May 2021. Increased system security. Notes New: A gesture shortcut now allows you to create notes, tasks, and excerpts anywhere. New: Excerpts save text, URLs, and images to Notes in a few simple taps. New: Dynamic layouts bring the typography in Notes to a new level. New: Compose mind maps with complex structures. New: New tools for doodling and sketching. New: Press and hold a sketch to adjust the strokes automatically. All-new Notes.
 7. Nohon Factory Store na AliExpress Edit: BM3B to typ dla Mi MIX 2 oraz 2S
 8. Akurat są opinie produktu na Allegro. Jeśli ci nie przeszkadza że napis i kolor etui szybko się wyciera i wychodzi biały plastik. I to za 40 zł. co nie jest atrakcyjną ceną jak za takie niespodzianki.
 9. ad2. Nie miało być pytaniem. Przepraszam. Znak zapytania błędnie został w tekście. Mi-Home jest oficjalnym sprzedawcą i tym bardziej osłupiałem jak przeczytałem o CCS. A czy serwis z Piaseczna pytał wcześniej o nr IMEI? Przed przyjęciem telefon do serwisu?
 10. Nie rozumiem. Z jakiego powodu CCS nie chce serwisować tego sprzętu??!! Mi-Home jest sprzedawcą telefonów z oficjalnej dystrybucji??!!
 11. V12.0.2.0.QCMEUXM Dziś aktualizowałem przez OTA Region Szwajcaria.
 12. Ja jestem sceptyczny co do prawdziwości 'oryginałów'. Czy to Aliexpress a tym bardziej Allegro. Bardziej ufam firmowemu zamiennikowi. Leci do mnie zamówiony NOHON. Zobaczymy.
 13. Temat wątku to Xiaomi Watch Color. Czy to chodzi o ten model który jest u nas oficjalnie sprzedawany? Model XMWTCL02. Pytam bo wydawało mi się że to z dopiskiem Color to była wersja na Chiny. Czy one się jednak różnią, czy nie?
 14. Podbijam post. Jakie są szanse na oddzielny dział Xiaomi Mi Watch i Xiaomi Mi Watch Lite?? Edit: Już jest. Nie zauważyłem.
 15. A który miejscu uruchamiamy Pliki Ukryte? Czy to jest ta inna aplikacja o której mowa w pierwszym poście?
×
×
 • Create New...