Jump to content

Xymox4AD

Użytkownicy
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Xymox4AD last won the day on January 23

Xymox4AD had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

About Xymox4AD

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mix 2S oraz archiwum

Recent Profile Visitors

1,077 profile views
 1. Wybaczysz pkonrad że uzupełnię? Optimization: Updated Android Security Patch to January 2021. Increased system security.
 2. - Updated Android Security Patch to January 2021. - Increased system security.
 3. Nie do końca wiem o co chodzi z umieszczeniem słowa "Removed: "
 4. Opis taki: Removed: Updated Android Security Patch to October 2020. Increased system security.
 5. Jestem ciekaw jakie odczucia po instalacji MIUI 12. Telefon z I kwartału 2018. Edit: ktoś z tych linków aktualizował? To nie jest jakaś wersja beta stable?
 6. Region Szwajcaria. Na stałe mam ustawione.
 7. Spokojnie. Wróci szybko. Ewentualnie zmień region na Szwajcaria i wtedy wymuś sprawdzenie.
 8. Oj! To chyba to. Rzeczywiście uruchamiało się jak trzy razy klikałem. Wyłączyłem opcję. Dziękuję za rozwiązanie.
 9. Witam Od dłuższego czasu w rożnych aplikacjach pojawia mi się niebieska ramka która przeszkadza w odpisywaniu czy używaniu telefonu. Ten tryb powiększa ekran i przymula telefon. Musze kilka razy wcisnąć klawisz Back by się pozbyć tej ramki (jak na załączniku) To nie jest raczej przypadłość samego Mix 2S. Ale taki mam telefon i w tym dziale opisuję irytujące zjawisko. Co to jest i gdzie to wyłączyć?
 10. Xymox4AD

  Miui 12.0.1

  Global i EEA czyli Europa.
 11. Właśnie ściąga mi przez OTA. Mam ustawiony Region: Szwajcaria.
 12. Witam. Nie moglem znaleźć takiego tematu na forum. Gdzie mogę wyłączyć lub edytować irytujące mnie komunikaty o postępach, podczas trybu Jazda Na Rowerze? Bodajże co kilometr zaczyna się litania jaki dystans, czas itp. Jadę rowerem i wszyscy się oglądają czemu mi plecak ciągle gada. Szukałem w aplikacji Mi Fit i też nie znalazłem takich ustawień.
 13. A to u nas Redmi Note 8 Pro to tylko było sprzedawane w wersji EEA? Bo w tym wątku nikt się nie chwali pracą już na MIUI 12 wersja Global. Edit: Dziś czyli 30.07.2020 wersja CN wyszła V12.0.2.0.QGGCNXM
 14. Pasquallo: Tak to jest ten sam plik z aktualizacją tylko harmonogram jest inny dla rożnych państw U mnie brak na PL ale ustawiłem region na Szwajcaria i pojawiła się aktualizacja. Też po aktualizacji miałem wrażenie że zwolnił. Ale telefon sąsiada więc mu już oddałem. Może się poprawi za jakiś czas? Ktoś ma już własne obserwacje po kilku dniach?
×
×
 • Create New...