Xymox4AD

Użytkownicy
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About Xymox4AD

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  RM1, RM2, Mi4C Pro

Recent Profile Visitors

761 profile views
 1. Xymox4AD

  Etui / case

  Nillkin Frosted jak zawsze. W tym przypadku idealnie chroni wystający aparat.
 2. Ogólnie to teraz Mi Max 3 Global to taki rarytas się zrobił. Wszystko wykupione i nawet pogrymasić nie za bardzo można.
 3. Pamiętam że ten jaśniejszy punkt jest mało widoczny. I tylko na jasnym tle. (np. w menu). Tam gdzie ciemniej lub granatowo czy czarno, był niewidoczny. Ludzie nawet go nie zauważali. Jednak mnie osobiście nie dawał zapomnieć i popsuł mi radość z nowego telefonu. Na szczęście kupiony lokalnie i możesz się szybko skontaktować i oddać na gwarancję. Daj znać co postanowiłeś.
 4. Miałem identycznie po rozpakowaniu Redmi 3 kupione w spemall com (CN). Zgłosiłem błyskawicznie do sklepu i po negocjacjach dostałem zwrot 35 USD. Było mi nawet na rękę (im też), bo po obniżce zwrotu miałem klienta, któremu nie przeszkadzała maleńka kropeczka. A wysyłanie spowrotem do CN nie uśmiechało mi się specjalnie. Sprzedałem a po jakimś czasie jasna kropeczka zniknęła i już nigdy się nie pojawiła. Edit: A gdzie kupiony i kto jest gwarantem tego telefonu?
 5. To nie zmieniaj firmy tylko weź nowszy lub większy model Xiaomi.
 6. Połączenia Przychodzące. Jaka dokładnie jest ścieżka do tych ustawień?
 7. Tak, masz rację. Przecież nawet Pkonrad podał linki do tej wersji. Zasugerowałem się że mam wersję która jest ostatnia do pobrania przez OTA. A jednak jeszcze jej nie dostaję. Zrobię ręcznie update. Dzięki. Edit: Po ręcznej aktualizacji paczki od Pkonrad 10.3.3.0 animacja ładowania pięknie się prezentuje
 8. No bym tak tego nie przegapił. Mam RN 7 4/64 z 10.3.2.0. I przy podłączeniu ładowarki mam po staremu kółeczko z liczbą procent naładowania. Tak jak w innych Xiaomi. Obok leży Mi Mix 2S i ma podobnie.
 9. Nie zauważyłem animacji. Trzeba ją jakoś aktywować?
 10. OKi. Będę próbował dziś użyć tej aplikacji.
 11. Witam. Czy jest taka możliwość by kopię z Xiaomi Mi3 (MIUI) które jest zapisana w Mi Cloud, teraz będzie można przywrócić na Xiaomi Mi A2? Glównie chodzi w tym przypadku o przywrócenie SMS'ów. Jest jakaś aplikacja dla A2? Lub czy można to zrobić innym sposobem. Xiaomi Mi3 nie był jeszcze czyszczony.
 12. No nie potrafię czasami zrozumieć parowania po BT. Ostatni przykład: Słuchawki Bluedio TM parowałem bez problemu z rożnymi telefonami. Bez PIN itp. Trzy dni temu dodaje do Nexus 7 II z Lineage OS i każe mi wpisać PIN. jaki PIN?? Nigdy nie był potrzebny. Żaden 0000 czy 1234 nie pasuje. No i robiłem odłącz, podłącz, odłącz... itp. Aż w końcu bez PIN się połączył.
 13. Może nie jasno napisałem. Byłem poproszony o pomoc z parowaniem Xiaomi z zestawem BT w samochodzie. Byłem kolejną osobą która próbowała to zrobić. Tez nie widziałem żadnego okienka. Ale cyklicznie i powolutku powtarzałem do znudzenia. Nawet zrezygnowałem i odszedłem ale jeszcze raz dałem szansę i wtedy zobaczyłem okienko. Ps. Samsung S6 Edge bez problemu łączył się z samochodem. Xiaomi bez problemu parowało się z innymi urządzeniami. Ale w tym przypadku były takie kwiatki.