Xymox4AD

Użytkownicy
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Xymox4AD

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  RM1, RM2, Mi4C Pro

Recent Profile Visitors

710 profile views
 1. Xymox4AD

  Mi A2 i przywrócenie SMS'ów z Mi Cloud

  OKi. Będę próbował dziś użyć tej aplikacji.
 2. Witam. Czy jest taka możliwość by kopię z Xiaomi Mi3 (MIUI) które jest zapisana w Mi Cloud, teraz będzie można przywrócić na Xiaomi Mi A2? Glównie chodzi w tym przypadku o przywrócenie SMS'ów. Jest jakaś aplikacja dla A2? Lub czy można to zrobić innym sposobem. Xiaomi Mi3 nie był jeszcze czyszczony.
 3. Xymox4AD

  MI4c parowanie przez BT

  No nie potrafię czasami zrozumieć parowania po BT. Ostatni przykład: Słuchawki Bluedio TM parowałem bez problemu z rożnymi telefonami. Bez PIN itp. Trzy dni temu dodaje do Nexus 7 II z Lineage OS i każe mi wpisać PIN. jaki PIN?? Nigdy nie był potrzebny. Żaden 0000 czy 1234 nie pasuje. No i robiłem odłącz, podłącz, odłącz... itp. Aż w końcu bez PIN się połączył.
 4. Xymox4AD

  MI4c parowanie przez BT

  Może nie jasno napisałem. Byłem poproszony o pomoc z parowaniem Xiaomi z zestawem BT w samochodzie. Byłem kolejną osobą która próbowała to zrobić. Tez nie widziałem żadnego okienka. Ale cyklicznie i powolutku powtarzałem do znudzenia. Nawet zrezygnowałem i odszedłem ale jeszcze raz dałem szansę i wtedy zobaczyłem okienko. Ps. Samsung S6 Edge bez problemu łączył się z samochodem. Xiaomi bez problemu parowało się z innymi urządzeniami. Ale w tym przypadku były takie kwiatki.
 5. Xymox4AD

  MI4c parowanie przez BT

  Nie wiem czy to pomoże ale miałem zbliżoną sytuację. Ciągle był problem z pinem gdzie nie było okienka. Okazało się że "okienko od PIN" ciągle się chowało pod spód. Pozamytkaj wszystkie aplikacje i karty i szukaj zaginionego okienka. I najlepiej kilka raz pod rząd. Mi w końcu się pokazało. Oczywiście nie musi to być ten przypadek.
 6. Xymox4AD

  android 7 rom 7.2.9 odblokowanie bootloadera

  Wgrałem ten CN: libra_images_6.1.7_20151221.0000.11_5.1_cn następnie od razu (dla zasady) spróbowałem MiFlash-Unlock unlocked successfully (za 1-razem) Ufffff. Dużo frustracji mi te odblokowanie przyniosło. Dzięki Panowie za delikatne pchnięcie mnie w stronę sukcesu. Jutro pewno TWRP, cos tam i finalnie MIUI Polska.
 7. Xymox4AD

  android 7 rom 7.2.9 odblokowanie bootloadera

  ok. tryb Fastboot fastboot oem edl. ... OKAY [ 0.031s] finished. total time: 0.031s (ekran czarny) czy teraz jestem już w trybie EDL i mogę dalej działać z podanymi instrukcjami?
 8. Xymox4AD

  android 7 rom 7.2.9 odblokowanie bootloadera

  Dobre pytanie. Jakich sterowników potrzeba w dobie Windows 10/64 ver. 1803??? Dziś robiłem próbę na dziewiczym systemie. C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>adb devices List of devices attached db73541 device C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>adb reboot edl Cały czas sprawdzam czy nie mam w systemie jakiś nierozpoznanych urządzeń. Jest ok. Ale to może nie jest to prawda?
 9. Xymox4AD

  android 7 rom 7.2.9 odblokowanie bootloadera

  Tak, Wielkie dzięki. Ale to już też wcześniej przerabiałem. Wszystko idzie ok dopóki telefon ma wejść w tryb EDL. Niestety następuje restart i telefon wraca do normalnego trybu.
 10. Xymox4AD

  android 7 rom 7.2.9 odblokowanie bootloadera

  Witam. Mam podobnie jak u @Blade232. MIUI Polska 7.2.9. Loguję się na stronie MI Unlock. Tam nie proponowało mi wypełnienie ankiety tylko już oprogramowanie. Ściągam i odpalam MI Unlock, podłączam telefon przez FASTBOOT. (wszelkie ustawienia w telefonie wg. poradników) Verifying Device 50% -OK Unlocking 99% - NO I co dalej mam myśleć i robić?? Na razie próbuje to robić od 3 dni na dwóch różnych komputerach z Windows10/64. Edit: OPCJE PROGRAMISTYCZNE Debugowanie USB - OK Zdjęcie blokady OEM- OK Mi unlock status - nie mam tej opcji Edit2: Konto mam od dawna jednak powiązałem go z Mi 4C ciut mniej niż 72 godzin. Chyba o to chodzi. Edit3: Niestety ciągle: current account cannot unlock this device mimo że na 100% było 72 godziny Teraz doczytałem że ktoś w podobnym problemie pytał czy telefon nie był przypisany kiedyś do innego konta. TAK BYŁ Ale prawidłowo odpięty z miesiąc temu. TROSZKĘ NIE MAM JUŻ POMYSŁÓW. A SPORO PRZECZYTAŁEM NA FORUM. KTOŚ MA JAKIŚ POMYSŁ? Co kilka godzin sprawdzam czy da się odblokować. Nawet kabel USB C zmieniłem na nowy
 11. Xymox4AD

  Redmi 2 Pro aktualizacja do android 5.1

  Podziękowania dla FromWP. Ten mini tutorial poprowadził mnie bez przeszkód do wersji 5.1.
 12. Xymox4AD

  Redmi 2 Pro - rozmazane zdjęcia

  "Pewna apka" to jaka? Może się przyda?
 13. Xymox4AD

  Redmi 2 Pro - rozmazane zdjęcia

  Miałem w ręku trzy sztuki Redmi 2 Pro zakupione w listopadzie 2015. Każdy robił gorsze zdjęcia niż mój Redmi 1. Próbowałem apkami zewnętrznymi ale to nie wiele dało. Problem z ostrością jak i światłem. Telefony nie moje, więc na różne wariacje z ROM nie miałem czasu. Odpuściłem. Ps. Za to Redmi 3 zdeklasował swoich poprzedników.
 14. Xymox4AD

  MI 4c - pytania ogólne - wątek zbiorczy

  Jak masz wybór z trzech a jeden nie jest polecany to po co się upierać. Wpisz w wyszukiwarkę na forum info o sklepie o więcej się dowiesz. Też rozglądam się za zakupem Mi4C 3/32 w Pl dla FV. Być może któryś z pierwszych 2 linków. Z Fosttech mógłbym wziąć osobiście. Jest taka opcja. Wtedy mam wszystko od początku jasne.
 15. No jak się nie mylę to standardowa gwarancja to 1 rok Chiny a dopiero za dopłatą 2 lata w Hiszpanii. Witam po kilku miesiącach. Chciałem jeszcze dodać coś do tematu. Ostatnio miałem w ręku ten Redmi 3 z jasnym pixelem. Okazało się że ekran po jakimś czasie przestał pokazywać jasny punkcik. Wiele razy się przyglądałem i ekran jest bez pixelka. Dziwne ale taki fakt