Jump to content

Pasquallo

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pasquallo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

1

Reputation

 1. Co do powyższego romu.... Ja zainstalowałem. Nie widzę po tygodniu żadnych problemów, a widzę poprawę z jednym; chrome na poprzednich miał zwiechy. Nie wiem czy Wy też z tym mieliście problem, że nagle był freeze. Strasznie to irytowało. Tu tego nie ma, co mnie bardzo cieszy. Na xda czytałem, że wszyscy to mieli... Z tym freezem.
 2. Właśnie wjechała aktualizacja... Mam region na Niemcy.
 3. To jest oficjalny soft? Można instalować? Wystarczy ściągnąć na kartę pamięci i wskazać z poziomu systemu, w opcji aktualizacji?
 4. Szanowni użytkownicy Mam problem chyba... Kupiłem redmi 9 i nie wiem co myśleć o wyświetlaczu... Po lewej stronie są na nim smugi. Takie jak widać na zdjęciach, po lewej stronie. Zdjęcia tego zbyt dobrze nie oddają, ale jednak coś i na nich widać. Telefon zakupiony przez internet, skorzystałbym z prawa zwrotu ale nie wiem już czy jest sens. Wiem, że to budżetowy model i może to po prostu cena tego, a może felerny egzemplarz. Nie mam pojęcia. Na białym tle widać to najbardziej i mnie to drażni ale na każdym jednolitym tle widać. Wcześniej miałem redmi 7a i jeszcze dzisiaj sprawdzałem. Ekran jednolity. Pomożecie? Bo serwis to wiecie... Raczej nie będzie chciał zobaczyć. https://zapodaj.net/10baf86394d5d.jpg.html https://zapodaj.net/cec1b867d88ce.jpg.html
 5. Czy można jakoś zainstalować ten plik aktualizacji z ota nie czekając aż będzie dostępny dla regionu? sprawdzałem kilka regionów i nie mam w dostępnych a chciałbym uaktualnić
 6. Macie już OTA w PL tej nowej aktualizacji? Ja nie mam, ale zmieniłem region na Wielką Brytanię i mam. To jest jakaś inna wersja? czy to będzie to samo co dla nas i można pobierać?? tel kupiłem w playu w PL. Mam globala.
 7. Wczoraj pojawiła się aktualizacja nakładki xiaomi do miui 11. Telefon jest na pewno bardziej responsywny, po prostu działa lepiej. Duże zdziwienie, że taki budżetowiec otrzymał uaktualnienie.
 8. czy jest do tego telefonu możliwość wgrania xiaomi.eu? bo chyba mam globala, tel kupiony w play'u
 9. Ja właśnie ładuje pierwszy raz, jak będę ładował drugi raz to zwrócę na to uwagę.
×
×
 • Create New...