warkaladler

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About warkaladler

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. warkaladler

  Mi Band 2

  coś nowego o inteligentnym budziku- Early bird alarm/ smart/ testował ktoś z Aplikacjami ?
 2. W planie mam kupić opaskę z dobrze działającym Inteligentnym budzikiem ,wpadł mi w oko Xiaomi Mi Band 2, niestety aplikacja mi fit nie posiada takiej funkcji , może ktoś testował z nie oficjalnymi aplikacjami typu Mi Band Notify & Fitness i może powiedzieć coś na temat, ewent. może polecacie inne urządzenie ?
 3. zainstalowałem xiaomi.eu_multi_HM3SHM3X_6.7.14_v8-6.0 na Xiaomi redmi 3s i dodatek „Dodatki MIUIPolska dla Android 5.x oraz 6.x” // wchodzę w ustawienia >>Blokada i hasła>>blokada i odcisk palca>> ODCISK PALCA-> wchodzę w dodaj odcisk palca i tam jest tylko -Wzór -Kod pin -Hasło brak fingerprint dlaczego ?
 4. warkaladler

  redmi 3s

  zakupiłem telefon redmi 3s z Miui Global 7.5 stabilna z językiem polskiem, planowałem wgranie Miui Polska i zastanawiam się czy ma to sens, Jakie są różnice ?
 5. telefon posiada snap dragon 430 który podobno obsługuje szybkie ładowanie, ale czy działa z tym telefonem ?
 6. Planuje kupić redmi 3s i zależy mi abym go dostał w ciągu 10 dni roboczych i zastanawiam sie gdzie zamówić aby dostać go jak najszybciej rozmyslałem nad http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-3s-216gb-lte/ i https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-redmi-3s-snapdragon-430-octa-core-14ghz-2gb-ram-16gb-rom-8460.html na Ibuygoy jest tez dostawa z Eu ,cy szybciej dojdzie ? jak z ich czasem relizacji zamówienia ? telofon jest raczej zablokowany ,czy nie problemu z odblokowaniem i zainstalowaniem Miui polska ?