Jump to content

TED

Użytkownicy
 • Posts

  154
 • Joined

 • Last visited

About TED

 • Birthday 07/11/1989

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xaomi Mi9 6/64

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

TED's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

18

Reputation

 1. Pokaż mi aukcje na której można kupić oryginalną baterię? Ale tak na prawdę oryginalną...no właśnie... A po co on ma mi kupować jak mogę sam to ogranać i dostarczyć tel już z częściami które ja sobie wybieram. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 2. Ale ja tego robił nie będę. Ja to daje do zaprzyjaźnionego serwisu telefonów [emoji16] Kolega rozkręci sprawdzi, jak od razu mu coś nie przypasuje to zakładam spór z chińczykiem i tyle. Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 3. Dostałem tylko taką odp od sprzedawcy: Hi. friend. The higher the capacity, the longer the standby time. We recommend that you choose 4000mAh, thank you very much! Zaryzykowałem i zamówiłem tą 4000mAh, zobaczmy co z tego będzie [emoji16] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 4. Cześć. Akurat jest w trakcie przegadania ofert na AliExpress z tej właśnie firmie i zauważyłem jedną rzecz, mianowicie na aukcjach posiadają dwie baterie do mi9 z tym samym symbolem lecz inną pojemnością..ktoś coś wie na ten temat? Napisałem do sprzedawcy ale na razie cisza...
 5. Tak, próbowane kilkukrotnie na obu pilotach.
 6. Przyszedł mi nowy pilot ale nic to nie dało, nadal nie wyszukuje ani nowego ani starego. Sam w sobie bluetooth działa bo bez problemu połączyłem słuchawki.Posiadam też taki pilot uniwersalny bluetooth ale z tą końcówka USB i on działa. Pewnie zostaje mi jeszcze przywrócenie boxa do ustawień fabrycznych.
 7. Witam, Dosłownie przed chwilą mi box 3 przestał widzieć mojego pilota, 5min wcześniej działo wszystko jak trzeba, obecnie nie reaguje. Oczywiście zrobione dwa restartu urządzenia, próba ponownego sparowania po przez przytrzymanie przycisków, wymiana baterii i nadal nic. Gdy wchodzę w ustawienia przy pomocy apk to w zakładce ,,piloty i akcesoria,, nie pokazuje mi pilota...ktoś ma jakiś pomysł?
 8. Przejdź na aplikację canal+ Ta aplikację również posiadam! Ale nie wiem czy wiesz one się różnią. W nc+go jest dużo więcej kanałów dostępnych na tę chwilę. Np posiadam cały pakiet polsatów premium i one są na nc+go a nie ma ich w canal+. Pytałem na supporcie czemu tak jest do dostałem odp że jako apk Canal+ nie mają prawa do tych kanałów a nc+go już ma. Tak jak by to były dwie różne aplikację.
 9. Mi też nie działa po aktualizacji systemu. Mi box 4k. Sama apk działa ale jak wybieram kanał to wył się całkowicie. Ktoś coś?
 10. Najgorzej się stało. Po aktualizacji nie działa mi aplikacja nc+go (wersja tablet). Sama aplikacja działa ale w momencie wybrania konkretnego kanału/transmisji apk się wyłącza całkowicie ☹️ Ktoś coś poratuje?
 11. Cześć, Jakoś tydzień temu zamówiłem RN9Pro na AliExpress z wysyłką z Hiszpanii za 770zł, wersja 6/64. Kolor 'interstellar grey', jakie było moje zaskoczenie gdy dziś dotarł do mnie ten tel ale uwaga w kolorze 'midnight grey' w którym ten model nie występuje. Jest normalne niebieski! Ktoś coś wie na ten temat? A drugie pytanie, czy jest opcja wgrania aplikacji wiadomości oraz kontakty od Xiaomi, te od Google to jakieś gów**?
 12. Dzięki za super odpowiedź wnosząca mnóstwo do tematu...może ty znasz lepszą aplikację do tego?
 13. Sprawdziłem Accu.. oczywiście w przybliżeniu i dopiero zainstalowałem tak więc po jednym ładowaniu wyglada to tak.. Co myślicie? Ruszyć mi-home na gwarancję?
 14. Oto wyniki z dziś, po wył uprawnień do używania GPS przez kilka aplikacji oraz nie korzystaniu z GPS cały cykl. Jest zdecydowanie lepiej, ale pytanie czy jest dobrze? Czy jednak próbować wymienić baterię na gwarancji?
×
×
 • Create New...