TED

Użytkownicy
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About TED

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 07/11/1989

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xaomi Mi9 6/64

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Jakoś tydzień temu zamówiłem RN9Pro na AliExpress z wysyłką z Hiszpanii za 770zł, wersja 6/64. Kolor 'interstellar grey', jakie było moje zaskoczenie gdy dziś dotarł do mnie ten tel ale uwaga w kolorze 'midnight grey' w którym ten model nie występuje. Jest normalne niebieski! Ktoś coś wie na ten temat? A drugie pytanie, czy jest opcja wgrania aplikacji wiadomości oraz kontakty od Xiaomi, te od Google to jakieś gów**?
 2. Dzięki za super odpowiedź wnosząca mnóstwo do tematu...może ty znasz lepszą aplikację do tego?
 3. Sprawdziłem Accu.. oczywiście w przybliżeniu i dopiero zainstalowałem tak więc po jednym ładowaniu wyglada to tak.. Co myślicie? Ruszyć mi-home na gwarancję?
 4. Oto wyniki z dziś, po wył uprawnień do używania GPS przez kilka aplikacji oraz nie korzystaniu z GPS cały cykl. Jest zdecydowanie lepiej, ale pytanie czy jest dobrze? Czy jednak próbować wymienić baterię na gwarancji?
 5. Aha, czyli z tym gps w 'mi fit' ma tak być... Nie wiem czemu mi ta bateria ucieka, dziś robię test... wył wszytkim aplikacją zezwolenie na wł gps cały czas, tzn zmieniłem że mogą korzystać gdy są uruchamiane. Plus mam wył ogólnie gps od naładowania tel. Jak zbije do 5% to zrobię zrzuty ekranu i wkleje tu.. Ale już czuję że trzeba będzie napisać do mi-home że słaba bateria, wyśle im zrzuty i zoabczymy może wymienią baterię na gwarancji.
 6. A sprawa z 'mi fit' jest normalna że wymaga wł GPS? Żona posiada redmi note 5 pro oraz opaskę mi band 4 i nie ma potrzeby wł GPS aby to współgrało...
 7. Panowie to co ja mam zrobić żeby było lepiej? Szczerze mówiąc nie wiem od kiedy jest tak kiepsko, przyzwyczaiłem się że ładuje / podładowuje bardzo często. Telefon kupiony na mi-home.pl tuż po premierze. Możliwe że problem leży w 'lokalizacji' ponieważ po jednej z aktualizacji np aplikacja 'mi fit' (opaska mi band 3) wymusza aby cały czas mieć wł GPS.
 8. Czy moje statystki są normalne?
 9. Faktycznie. Dziękuję za inspirację w szukaniu. Pozdrawiam
 10. Pierwsze negatywne spostrzeżenie po aktualizacji to sposób ściągania paska powiadomień/szybkich akcji... Teraz są osobno co skutkuje tym że np będąc w aplikacji Facebook/YouTube nie możemy ściągnąć paska funkcji żeby np podjaśnić ekran ponieważ ciągnąć od środka ekranu po prostu odświeżamy daną aplikację, trzeba z niej wyjść i dopeiro wtedy wyciągnąć pasek funkcji. Strasznie irytujące to jest, chyba będę żałował tej aktualizacji. Edit. Ten sam problem będąc np w ustawieniach telefonu, ogólnie pasek funkcji można otworzyć tylko będąc na pulpicie...chyba że ja robię coś źle lub można to jakoś zmienić?
 11. Po ostatniej aktualizacji mi fit był mały przebłysk, przez jeden dzień działało wszytko jak trzeba! Po czym kolejnego dnia do dziś znów nie działa, masakra. Czekam na mi band 5 i od strzała wymieniam.
 12. Hej ekipa, Mam dziwne problemy z opaskami mi band 3 oraz 4. Ale najpierw 4, żona posiada telefon redmi note 5 oraz opaskę band 4, przed aktualizacją miui wszytko było ok, po przejściu na 11 jest problem z powiadomienien z połączenia przychodzące. W opcjach gdy chce na nowo wł wyskakuje komunikat ,, zaktualizuj telefon do najnowszej wersji miui,, dodam tyko że reszta działa bez problemu (SMS, apk, budzik) A ja posiadam telefon mi 9 oraz opaskę band 3, po aktualizacji u mnie na odwrót, działa połączenia przychodzące oraz budzik, nie działają powiadomia z sms oraz apk.. Czarna magia. Edit: problem z opaską band 4 został rozwiązany, na poprzedniej stronie było to opisane, wystarczyło wył odblokowanie telefonu opaską! Swoją drogą tak być nie powinno. Pozstal mi tyko problem z band 3 tak więc można ewentualnie usunąć mój wpis a ja będę pytał w dziale band 3.
 13. Hej ekipa, Posiadam telefon mi 9 oraz opaskę band 3, po aktualizacji miui na 11 działają mi tylko powiadomia połączeń przychodzącycj oraz budzik, nie działają powiadomia z sms oraz apk.. Oczywiście wszystko co trzeba mieć wł jest tak jak trzeba, do momentu aktualizacji wszytko było ok.
 14. Witam, Czy jest możliwość dodania ikony aplikacji zainstalowanych w Kodi? Tak aby na ekranie głównym była możliwość kliknięcia bezpośrednio np apk ,,TVP Sport,, ,,nc+ go,, itd? Bez konieczności odpalania najpierw apk Kodi a następnie dopiero docelowej apk.