Edek

Użytkownicy
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Edek last won the day on December 1 2014

Edek had the most liked content!

Community Reputation

20 Excellent

1 Follower

About Edek

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi3 64G, RN4G 4/64

Recent Profile Visitors

843 profile views
 1. Edek

  MIUI 8.10.25

  Czolem wszystkim jeszcze raz po długiej absencji! Podpowiecie proszę, czy przechodząc z MIUI 9 by xiaomi.eu 7.9.14 (rn4x snap 4/64) mogę po prostu wykonać aktualizacje Romu i tyle?
 2. Edek

  MIUI 8.10.11

  Czolem wszystkim po długiej absencji! Podpowiecie proszę, czy przechodząc z MIUI 9 by xiaomi.eu 7.9.14 (rn4x snap 4/64) mogę po prostu wykonać aktualizacje Romu i tyle?
 3. Edek

  MIUI 7.9.14

  Zainstalowałem przez twrp dodatki MIUI Polska i niestety reklamy wszędzie na każdym kroku, YouTube co każde video, na stronach wszędzie latają reklamy, w apkach reklamy... Kiedyś tak nie było z tego co kojarzę. O co chodzi? RN4 4/64
 4. Po bokach widać na moich pierwszych 2 zdjęciach. A powiem tyle że 3mk flexible Glass jest jeszcze węższe niz ten nillkin z filmiku wyżej.
 5. Edek

  MIUI 7.9.21

  Gdzie mogę zmienić funkcje dotykowych przycisków? Tak by przytrzymanie środkowego pokazywalo listę aplikacji w tle, krótkie by pokazywalo pulpit, a lewy krótkie - menu, długie opcje pulpitu?
 6. no tak, ale folia a szkło, nawet to flexible, daje mniejszą odporność na uderzenia. folia to chroni tylko przed porysowaniem... mam ją, jak to szkiełko będzie mnie irytowało, to się przekleję na folię.
 7. który arc? chodzi o folie?
 8. yyyy ta flexible arc wiele pozostawia do życzenia... jest duzo za mała... do porównania fotka z r4x. Tam mniejsze są "marginesy". Tu przy RN4 po prostu haczę palcem o krawędź przy ściąganiu górnej belki...nie sądzę aby płaszczyzna zaokrąglenia była az tak duża, że takie marginesy są. Fakt - folie nalepiełm bez problemu, bez kurzu i bez pęcherzy, ale to chyba każdy swój sposób ma - mój to łazienka znawcy folii brando na pewno wiedzą o co chodzi zdjęcia:
 9. do mnie flexible leci, wiec zdam relacje jak to u mnie wyglada, bo na 4x jest bardzo w porządku.
 10. mam ją, ale nie wiem czy zakładać, czy lepiej zakupic 3mk felxible glass
 11. Na redmi 4x założyłem 3mk glass i faktycznie, jest za male o krawędź zaokrąglenia, ale fajnie przylega, nic się nie odkleja - żonka używa cały czas. także może 3mk nie będzie odklejało się jak inne?
 12. mnie jedno zastanawia, co lepiej - szklo czy folie. Faktycznie szklo pomaga na uderzenia? a folia tylko na zarysowania? mialem szklo na mi3, i juz 3 razy zmienialem szklo... razem z wyswietlaczem:) teraz mam rn4x i zastanawiam sie co założyc... w sumie niechcacy mam folie arc 3mk, ale może lepiej od razu to flexible glass? folie ostanio mialem na HTC Diamond:) wiec to byly inne czasy niż teraz
 13. Edek

  AliTrade

  też mnie to zastanawia czy z FV wszystko ok i czy mogę odliczyć sobie, czy jest to jakas fv vat z chinskimi znaczkami?