Edek

Użytkownicy
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Edek last won the day on December 1 2014

Edek had the most liked content!

Community Reputation

22 Excellent

1 Follower

About Edek

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN7

Recent Profile Visitors

911 profile views
 1. Czy przechodząc ze stable 10.3.4 powinienem robić jakis wipe?
 2. Kurde, jak się tego pozbyć?
 3. 10.3.4. Stabilna na Note 7. Jak ustawić aby ngrywalo rozmowy z obydwu kart sim? Nagrywa tylko z głównej karty (ustawionej na połączenia), natomiast gdy przychodzi/wychodzi polaczeniez drugiego sim (internet) nic nie nagrywa lub nagrana jest cisza... Ktoś ma rozwiązanie?
 4. Też myślałem że to tego przyczyna, ale czy mam S, czy XL zegarek zawsze taki wywalony. zapomniałem napisać, RN7 10.3.4 xiaomieu stable.
 5. Jejku, przesiadłem się z miui 9 7.9.14. Jedyne co mnie koli w oczy to mega wielkie rozjechane budziki w zegarze. Opisy poucinane, nieturlanie wielkie to. Da się coś zrobić z systemowym zgarem/budzikiem aby nie wyglądał jak dla osób słabowidzących (bez obrazy)?
 6. Edek

  MIUI 8.10.25

  Czolem wszystkim jeszcze raz po długiej absencji! Podpowiecie proszę, czy przechodząc z MIUI 9 by xiaomi.eu 7.9.14 (rn4x snap 4/64) mogę po prostu wykonać aktualizacje Romu i tyle?
 7. Edek

  MIUI 8.10.11

  Czolem wszystkim po długiej absencji! Podpowiecie proszę, czy przechodząc z MIUI 9 by xiaomi.eu 7.9.14 (rn4x snap 4/64) mogę po prostu wykonać aktualizacje Romu i tyle?
 8. Edek

  MIUI 7.9.14

  Zainstalowałem przez twrp dodatki MIUI Polska i niestety reklamy wszędzie na każdym kroku, YouTube co każde video, na stronach wszędzie latają reklamy, w apkach reklamy... Kiedyś tak nie było z tego co kojarzę. O co chodzi? RN4 4/64
 9. Po bokach widać na moich pierwszych 2 zdjęciach. A powiem tyle że 3mk flexible Glass jest jeszcze węższe niz ten nillkin z filmiku wyżej.
 10. Edek

  MIUI 7.9.21

  Gdzie mogę zmienić funkcje dotykowych przycisków? Tak by przytrzymanie środkowego pokazywalo listę aplikacji w tle, krótkie by pokazywalo pulpit, a lewy krótkie - menu, długie opcje pulpitu?
 11. no tak, ale folia a szkło, nawet to flexible, daje mniejszą odporność na uderzenia. folia to chroni tylko przed porysowaniem... mam ją, jak to szkiełko będzie mnie irytowało, to się przekleję na folię.
 12. który arc? chodzi o folie?
 13. yyyy ta flexible arc wiele pozostawia do życzenia... jest duzo za mała... do porównania fotka z r4x. Tam mniejsze są "marginesy". Tu przy RN4 po prostu haczę palcem o krawędź przy ściąganiu górnej belki...nie sądzę aby płaszczyzna zaokrąglenia była az tak duża, że takie marginesy są. Fakt - folie nalepiełm bez problemu, bez kurzu i bez pęcherzy, ale to chyba każdy swój sposób ma - mój to łazienka znawcy folii brando na pewno wiedzą o co chodzi zdjęcia: