Jump to content

Edek

Użytkownicy
 • Content Count

  331
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Edek last won the day on December 1 2014

Edek had the most liked content!

Community Reputation

28 Excellent

About Edek

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi3 RN4x RN7 MiCC9

Recent Profile Visitors

1,283 profile views
 1. @Orjondziękuję, czyli na szczęście nie zmieniło się w tej kwestii od mojego ostatniego update :)
 2. @mrosiale w Miui12 stable jest dialer z nagrywaniem? Czy już googlowskie? Bo jak zrobię pełne czyszczenie to nie będę miał żadnych apek z Miui11 rozwojowej.
 3. Czy przechodząc z rozwojowej 11.2 na tą stabilną wystarczy upgrade twrp oraz factory reset? Czy factory reset czyści pamięci użytkownika(zdjęcia) czy tylko system bez apek? A no i podstawowe pytanie, czy w miui 12 stable jest stary dialer z możliwością nagrywania rozmów a samo nagrywanie działa? Trochę wypadłem z obiegu.
 4. zostało to już dawno napisane. Jak chcesz miec voice match i nagrywanie z dialera, zainstaluj z magiska call recordera, w nim daj nagrywanie systemowe. callrecorder nie bedzie nagrywał, a wbudowany recorder w dialer miui, voicematch tez bedzie działał.
 5. Sugeruję nie udzielać się na forum "przy piwku i chacie"
 6. Mi9lite chyba zero zmian? WiFi jak drenowalo baterie tak drenuje dalej. Albo voice match, albo nagrywanie rozmów. Hotspot 5ghz nie łączy z większością urządzeń nie opartych na win10 Hotspot 2.4ghz przerywa połączenia.
 7. Wczoraj na sourceforge pojawiał się niby stabilna wersja dla mi9lite. Ktoś już próbował?
 8. na mi9lite tez, niby system niezoptymalizowany. U mnie od 100% do 20% w 12h, przy czym ekran to 2,5h, wifi 2h, 5minut rozmów, deepsleep 8h,
 9. Na xda też narzekają na długość działania na jednym ładowaniu przy androidzie 10. Wina więc leży przy braku optymalizacji systemu. U mnie dziś tak to wygląda. Nierealne jest więc osiągnięcie wyniku 18h pracy do 40% rozladownia.
 10. Wystarczy wejść na główną: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
 11. na cc9 działa bez problemu, z magiska. A może magiska musisz uaktualnić?
 12. Idź stąd, po prostu idź stąd sobie. Nie wniosłeś i wciąż nic nie wnosisz do tematu. To nie komentarze po artykułem onetu lub spidersweb. Nie wiem czy zauwazyłeś, ale na forum miuipolska szuka się rozwiązania problemu i przyczyny, a nie rzuca idiotyczne wpisu typu "zmień fona". Idż dalej grać w gry "tudzież podobnych" bo prostu brudzisz tu. No identycznie miałem na RN7. A teraz taka padaka stąd szukam o co kamman. Hmm... to może poszukasz ze mną rozwiązania jeśli masz chwilę czasu? Napisz mi proszę, jaki masz rom, jaki twrp oraz czy masz 1xsim czy 2xsim. Masz encrypted? w
 13. Ej, dobry jesteś, piszę że u mnie jest drenaż baterii najprawdopodobniej spowodowany wifi, a ty mi piszesz, że u mnie jest cos nie tak z wlaczonym wifi. "Tory były złe" Czy urządzenie inne niż na windows 10 jest w stanie połaczyć się z hotpsot na 5ghz? Czy nie zrywa połaczeń na 2,4ghz przy przesyłaniu danych bez względu czy jako klient czy ap? Zaraz pewnie przeczytam standardowe: "nie uzywam ap, u mnie nie zrywa" Włącz Wifi połącz się z siecią, zostaw fona na 3h-5h w spokoju i zobacz ile procent ucieka. Najlepiej przez BetterBatteryStats. Dla mnie nie jest to normalne, gdy
 14. też wyłączyłem skanowanie i jest lepiej gdy jest wyłączone wifi, jednak gdy wifi jest on, bateria leci w oczach, mimo ze nie używam telefonu. Zupełnie inaczej bateria zachowywała się na rn7. Stąd wnioskuje ze to wifi (moduł/sterowniki/ustawienia systemowe) jest przyczyną drenazu a nie sama opcja "skanowanie wifi"
×
×
 • Create New...