Trixo

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Trixo

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, istnieje wersja developerska MIUI EU? Skąd je można pobrać?
 2. Poradziłem sobie (mam już china rom). Niestety poprzedni system nie do odzyskania (część plików usunęło, część została ;> ) Gdyby ktoś miał podobny problem:
 3. Witam, kilkadziesiąt minut temu próbowałem zainstalować framework xposed - niestety telefon zawiesił się na ładowaniu do systemu ... Już tak kilka razy się działo (za którymś razem w końcu się ładował). Teraz jednak postanowiłem na nowo zainstalować system (w recovery kliknąłem wipe i zaznaczyłem wszystkie dane wraz z folderem system)(już raz przechodziłem przez proces odblokowywania bootloadera i instalacji miui eu). Reinstalacje próbowałem wykonać za pomocą tego poradnika: Niestety po wykonaniu się procesu instalacji (pasek przeszedł) telefon dalej wisiał, więc go zrestartowałem ^.^ Dopiero później doczytałem, że miałem czekać do wyświetlenia się komunikatu prawidłowej instalacji ... Obecnie nie wykrywa telefonu (w ogóle) i nie wiem co już robić? W poradnikach nieco inaczej wygląda Recovery, u mnie wygląda jak na tym zdjęciu: Ratujcie, chociażby linkiem do tutoriala ;/
 4. Witam, czy jest możliwość zapewnienie działania aplikacji (w tym przypadku Pokemon GO) przy wygaszonym ekranie (korzystanie z GPS, internetu, wibracje itp.)?
 5. To niefajnie - ja dostałem od tego pana srebrny (w poniedziałek dostałem go) a zamawiałem granatowy xD Większej różnicy mi to nie robi, dlatego telefon zostawiłem.
 6. Trixo

  Etui

  Witam, od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Xiaomi Redmi Note 3 Prime i chciałbym dowiedzieć się jakie macie zdanie nt. etui do tych telefonów i co moglibyście mi polecić. Czy takie będzie w porządku? http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-flex-pokrowiec-etui-szklo-9h-i5855471351.html Jak to jest z tym szkłem hartowanym - będzie pasować do tego modelu smartfona? Kupował ktoś od tej osoby ten zestaw?